Ново
3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Глувче Рампа, Шарени Виножито Мустаќи Шема На Црно

3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Глувче Рампа, Шарени Виножито Мустаќи Шема На Црно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D. Мат финиш. Мека на допир, не ќе попуштат или кора. Исчистете со благ детергент. Направено од тешка рециклирана гума. Шарена Шема На Мустаќи Од Виножито На Црна ака разнобојни разнобојни иронични хипстерски Мустаќи Подлогата На Глувчето е 8" х 8 " х .25 " и е направен од тешка рециклирана гума. Мат финиш сликата нема да исчезнат или кора. Машина за перење со помош на благ детергент и сув воздух.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни...

Пакетот вклучува : 1* подлога за глувчето ●ЗАШТИТА НА ЗГЛОБОТ : потпирачот за зглоб на подлогата на глувч

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи х 9 1

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи х 9 1

Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детергент Направено од тешка рециклир

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

ДИМЕНЗИЈА : подлога за глувче мес, 7,9 х 7,9 х 0,1 инчи (200мм х 200мм х 3мм), мала, но совршена за работа и игри, сов�

Светли бои, мазна површина, нелизгачко гумено дно цврсто фатете ја работната површина, едноставни и нај�

ДИМЕНЗИЈА : подлога за глувче мес, 7,9 х 7,9 х 0,1 инчи (200мм х 200мм х 3мм), мала, но совршена за работа и игри, сов�

Обезбедува одлична површина за следење за дизајнот на глувчето и нелизгање Го намалува стресот на згло�

Scroll