Ново
3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Глувче Рампа, Шарени Виножито Мустаќи Шема На Црно

3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Глувче Рампа, Шарени Виножито Мустаќи Шема На Црно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D. Мат финиш. Мека на допир, не ќе попуштат или кора. Исчистете со благ детергент. Направено од тешка рециклирана гума. Шарена Шема На Мустаќи Од Виножито На Црна ака разнобојни разнобојни иронични хипстерски Мустаќи Подлогата На Глувчето е 8" х 8 " х .25 " и е направен од тешка рециклирана гума. Мат финиш сликата нема да исчезнат или кора. Машина за перење со помош на благ детергент и сув воздух.

За стоката

Слична стока во категоријата

Продадени како 1 Секој Поддржува и прераспределува точки на притисок Издржлива покривка од дрес за издр

?●Големина 7, 9х7, 9 ИНЧИ подлога за глувче ?●Модерно Печатење Е Печатено со користење на најнапредната те

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

Светли Бои, Мазна Површина, Нелизгачка Гума Под Површината Цврсто Ја Зафаќа Работната Површина, Лесно Н�

【?Трајни Зашиени Рабови€ Деликатни рабови кои можат да спречат абење Обезбедете продолжена употреба б

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи х 9 1

1.Живописна Слика Совршени Бои Најквалитетни Слики на располагање; 2.Големина : 7.22 х 5.91 во / 22х 18см или 8,53

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи х 9 1

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Зависи од вашата работна средина, изберете ја најсоодветната подлога за глувци за вас Додадена водоотп�

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Погоден за сите видови глувци и работни површини Низок шум на движење на глувчето Чувствителна и Издржл

Scroll