Ново
Волајл Голема Компјутерска Подлога За Глувче за Биро-Црн Зашиен Раб-50х17 инчи

Волајл Голема Компјутерска Подлога За Глувче за Биро-Црн Зашиен Раб-50х17 инчи

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 479.68

Како што можете да видите : оваа продолжена подлога за глувчето е огромна.Димензиите се долги 50 инчи и 17 инчи wide.It може да се шири рамно на вашата канцеларија биро.И може да ја држи вашата тетратка,тастатура, глувче, водено стакло и други канцелариски материјали.И ја штити работната површина од гребнатини. Супер нелизгање : оваа преголема гумена подлога за глувче има текстура bottom.It може цврсто да го фати горниот дел од масата.Дури и ако го поместите глувчето брзо,тоа нема да се движи. Лесно за чистење : има супер мазна површина.Поместете го глувчето easily.It исто така, ја задржува водата на површината.И лесно се чисти со влажна крпа. Како подарок : сите работиме со подлога за глувче секој ден.Повеќето од нас ќе им дадат на семејството и пријателите подлога за гејмерски глушец ххл како подарок за одмор. Зошто да изберете нас : ние се фокусираме на глувчето pads.To обезбедете им на клиентите висококвалитетна подлога за глувче и задоволителна услуга.Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања. Како што можете да видите : оваа продолжена подлога за глувчето е огромна.Димензиите се долги 50 инчи и 17 инчи wide.It може да се шири рамно на вашата канцеларија биро.И може да ја држи вашата тетратка,тастатура, глувче, водено стакло и други канцелариски материјали.И ја штити работната површина од гребнатини. Супер нелизгање : оваа преголема гумена подлога за глувче има текстура bottom.It може цврсто да го фати горниот дел од масата.Дури и ако го поместите глувчето брзо,тоа нема да се движи. Лесно за чистење : има супер мазна површина.Поместете го глувчето easily.It исто така, ја задржува водата на површината.И лесно се чисти со влажна крпа. Како подарок : сите работиме со подлога за глувче секој ден.Повеќето од нас ќе им дадат на семејството и пријателите подлога за гејмерски глушец ххл како подарок за одмор. Зошто да изберете нас : ние се фокусираме на глувчето pads.To обезбедете им на клиентите висококвалитетна подлога за глувче и задоволителна услуга.Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи х 9 1

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Светли Бои, Мазна Површина, Нелизгачка Гума Под Површината Цврсто Ја Зафаќа Работната Површина, Лесно Н�

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи х 9 1

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

●Аниме Танџиру Незуко Зеницу Иносуке Големина На Гејмерска Подлога За Глувци ● Екстра Големи 31,5 X 11,8 Ин

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Пвц Врвот Заврши Шарени Дизајн Не Се Лизга Назад Земја На Потекло : Кина Повеќето луѓе поминуваат часови

Зависи од вашата работна средина, изберете ја најсоодветната подлога за глувци за вас...

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

Услуга : го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е наш приоритет, контактирајте не ако имате било ка�

Машина За Перење Боите Нема Да Избледат, Трчаат или Обезбојуваат Направено со Полиестерска Површина за

Пакетот вклучува : 1* подлога за глувчето ●ЗАШТИТА НА ЗГЛОБОТ : потпирачот за зглоб на подлогата на глувч

Продадени како 1 Секој Поддржува и прераспределува точки на притисок Издржлива покривка од дрес за издр

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

1.Живописна Слика Совршени Бои Најквалитетни Слики на располагање; 2.Големина : 7.22 х 5.91 во...

Погоден за сите видови глувци и работни површини Низок шум на движење на глувчето Чувствителна и Издржл

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Светли бои, мазна површина, нелизгачко гумено дно цврсто фатете ја работната површина, едноставни и нај�

€Висок Квалитет●Оваа Црна Бохо Магична Подлога За Глувче На Месечината Е Изработена од Висококвалите�

Scroll