Ново
Подлога За глувци Доберман Пинчер 097, Тркалезна Подлога За Глувци, Гумена Подлога За Глувци Што Не Се Лизга За Лаптоп и Компјутер

Подлога За глувци Доберман Пинчер 097, Тркалезна Подлога За Глувци, Гумена Подлога За Глувци Што Не Се Лизга За Лаптоп и Компјутер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 90.88

ДИМЕНЗИЈА : подлога за глувче мес, 7,9 х 7,9 х 0,1 инчи (200мм х 200мм х 3мм), мала, но совршена за работа и игри, совршена големина за помал глушец и лесна грижа за деловно патување. СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Меки Материјали Удобни За Зглобовите и Рацете, Мазна Површина, Нелизгачка Гума Под Површината Цврсто Ја Зафаќа Работната Површина. УБАВА ШЕМА : оваа подлога за глувчето е отпечатена со прекрасна шема, што е одлична декорација на вашата работна работна површина. ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ : шемата на површината нема да избледи по повеќекратно чистење, додека е лесна за чистење и нема да ја одложи вашата работа или игра. Уникатни Прекрасни Дезени, Живописни Бои, Идеја За Подарок за Роденден/канцеларија. ДИМЕНЗИЈА : подлога за глувче мес, 7,9 х 7,9 х 0,1 инчи (200мм х 200мм х 3мм), мала, но совршена за работа и игри, совршена големина за помал глушец и лесна грижа за деловно патување. СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Меки Материјали Удобни За Зглобовите и Рацете, Мазна Површина, Нелизгачка Гума Под Површината Цврсто Ја Зафаќа Работната Површина. УБАВА ШЕМА : оваа подлога за глувчето е отпечатена со прекрасна шема, што е одлична декорација на вашата работна работна површина. ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ : шемата на површината нема да избледи по повеќекратно чистење, додека е лесна за чистење и нема да ја одложи вашата работа или игра. Уникатни Прекрасни Дезени, Живописни Бои, Идеја За Подарок за Роденден/канцеларија. SUFPMP Персоналните Тркалезна Глувчето Pad SUFPMP се фокусира само на високо квалитетни предмети. Овој висококвалитетен персонализиран комплет за прилагодени влошки за глувци е добар придружник на секаков вид компјутер и може да се користи за секого, насекаде и во секое време.Зошто Не Избирате : Висококвалитетна Ткаенина Површина-Текстура е погуста со 230°F и третман со висок притисок. Оваа подлога за глувци може да работи со секаков вид глувци.Нелизгачка Природна Гумена Основа-Густата Гумена основа Што Не се лизга обезбедува тежок зафат спречувајќи лизгање или движење на влошки за глувци, достапни за секоја рамна, тврда, маса површина.Дизајн што може да се пере - површината е направена дизајн што може да се пере, Лесна за бришење, има одличен ефект на боја на заклучување и нема да избледи со постојано чистење, дури И Течните дамки може да се исчистат со вода за континуирана употреба.Спецификација на производот : - Големина : 7,87€7,87€0,12 инчи / 200mm € 200mm€3mm-Тежина : 50g / 1,76 oz Package Вклучени : 1 € Персонализирана Тркалезна Подлога За Глувци100% Задоволство : лесна замена или целосна наплата е достапна за вас ако не сте задоволни со нашиот производ.Притиснете" ДОДАЈ ВО КОШНИЧКА " Сега, Додадете влошки за глувци со најдобра вредност со висок квалитет и започнете Да Уживате Во Мазно Движење на Глувчето !.

За стоката

- Size:
7.87×7.87×0.12 inches / 200mm×200mm×3mm
- Weight:
50g / 1.76oz
Package Included:
1 × Personalized Round Mouse Pad:
100% Satisfaction:
An easy replacement or full refund is available for you if you are not happy with our product.:
Press ADD TO CART Now, Add a best value mouse pads with high quality and start Enjoying Smooth Mouse Movement ! :

Слична стока во категоријата

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Погоден за сите видови глувци и работни површини Низок шум на движење на глувчето Чувствителна и Издржл

① Дополнителни Влошки за Глувци со Мала Големина 5,5 инчи на 7 инчи, тој е компактен и тенок, совршена голе

Светли бои, мазна површина, нелизгачко гумено дно цврсто фатете ја работната површина, едноставни и нај�

?●Големина 7, 9х7, 9 ИНЧИ подлога за глувче ?●Модерно Печатење Е Печатено со користење на најнапредната те

20 см х 24 см (7,9 инчи х 9,5 инчи) Висококвалитетни ткаенини, меки материјали погодни за зглобови и раце, мазн�

Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детергент Направено од тешка рециклир

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни...

● Персонализирана Подлога За Глувче : Измерете 12 Х 10 Х 0,12 инчи ( 300мм Х 250мм Х 3мм), Совршена Големина за Раб

Зависи од вашата работна средина, изберете ја најсоодветната подлога за глувци за вас Додадена водоотп�

Голема Подлога За Глувчето Прибл 9.25 "х 7.75", Дебелината е 1 / 8" Оптимална контрола на глувчето...

Scroll