Ново
Ironелезна долина - 12 C2C модерна рачка на кабинетот за текстура - цврсто леано железо

Ironелезна долина - 12 C2C модерна рачка на кабинетот за текстура - цврсто леано железо

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Метал и стил : Цврсто леано железо со палто со црна прашок отпорен на 'рѓа. Димензии : 12 "Центар до центар-12-7/8" Вкупна должина-7/8 "Вкупна ширина. Проекција : 1-5/8" Висок/зафат : 1-1/4 "Висок. Монтажа хардвер : Вклучува 1" #8/32 Завртка на главата на бандажот. Количина : 1 рачка. Метал и стил : Цврсто леано железо со палто со црна прашок отпорен на 'рѓа. Димензии : 12 "Центар до центар-12-7/8" Вкупна должина-7/8 "Вкупна ширина. Проекција : 1-5/8" Висок/зафат : 1-1/4 "Висок. Монтажа хардвер : Вклучува 1" #8/32 Завртка на главата на бандажот. Количина : 1 рачка. 12 "CC Современа рачка на кабинетот за текстура - Обратна поставена - Текстурирана рачка - изработена со рака.

За стоката

Слична стока во категоријата

4 Извори на светлина : D65, TL84, UV, F; Напон : 110 V / 220 V (по избор, по дифолт, ќе испорачаме според напонот на вашат

Удобен зафат, безбеден и стабилен Златната рачка е отпорна на абење и не згаснува, не се плаши од гребнат

Плоштад со средна големина влечете 32мм сатен никел Направено во Италија Копчиња за кабинети и влече...

? ? 【Големина】 Вкупна должина : 130мм / 5,12 "; Центар за дупки : 96мм / 3,78"; Дијаметар на тркалезен дел : 1,3 "; дија�

1 Димензии : Рачка : 1.18x0.82x0.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; М�

✅ Современ хардвер за плакари Нашиот кабинет се повлекува на елегантен и минималистички дизајн Додава

Материјал : Бронзените рачки на бронзени кабинети изработени од високо квалитетна легура на цинк, издрж

Стил : Дизајнот за влечење на обичниот кабинет додава лежерен шарм во вашата соба Заврши : Длабоката бро�

3 "CC природно бела фиока за влечење на фиоки рачка Антички кабинет за влечење на вратата на вратата од ку�

Мултислоен процес на електропланирање : Површината на рачката е третирана со повеќеслојни електроплан�

Сокриен целосен галванизиран челик за фиоки и Innenchubkästen ; Вклучува тандем спојување LH / RH Laufwagensystem со рол

1 Димензии : Рачка : 1,180,820,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,311,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Матери

Заврши со висок квалитет на сатен никел Центри за дупки : 33 / 4 "(96мм) Целокупната должина : 415 / 16" Ширина : 7 /

Објавите на ова елегантно современо влечење се прилагодливи на разни опции од центарот во центарот...

Висок квалитет и специјална завршница : висококвалитетен не'рѓосувачки челик, шуплив, но здрав по инста�

Материјал Рачките на кабинетот се изработени од легура на цинк, бронзена завршница на шампањ, постабил�

Големина на влечење на кабинетот на дрво : Вкупна должина : 136мм / 5,4in; Ширина : 12мм / 0,5in; Висина : 35мм / 1.4in; Це

Метал и стил : Рустично и традиционално цврсто леано железо со палто во прав Хардвер за монтирање : Вклуч

1 Димензии : Рачка : 1,180,820,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,311,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Матери

Големина : 1,65 "(должина) x1.0" (ширина) x0.9 "(висина) x0.39" (ширина на основата) Материјал : Нашите рачки на кабине

Измерете го центарот на дупката на рачката Означете ја локацијата на дупката за желба со образец Корист

Scroll