Ново
Zzxxb праски Печати водоотпорна влажна торба за еднократна употреба крпа, влажна сува торба со патент џеб за патнички плажа базен салата за јога костими за капење тоа

Zzxxb праски Печати водоотпорна влажна торба за еднократна употреба крпа, влажна сува торба со патент џеб за патнички плажа

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1513.60

Повторно користење и водоотпорни : Нашите влажни торби за бебиња се направени од ткаенина отпорна на вода со двојно слој со водоотпорна мембрана што може да дише TPU. Вклучен пакет : една торба со голема големина и една торба со мала големина. Вклучен пакет : една торба со голема големина и една торба со мала големина. Може да ставите валкани крпи од крпа, валкана облека за теретани и влажни костими за капење во влажна торба. Затворањето на патентите го содржи мирисот прилично добро. Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба. ZZXXB Влажна вреќа со пелена со сува крпа е направена од водоотпорен 100% полиестер, што може да биде торба за складирање, торба за капење, влажна торба со пелена, торба за бикини, торба за костуми за капење. Нашата влажна торба за пелена може да биде машина или рака измиена во ладна или топла вода. Повеќенаменски кеси : Тие можат да се користат како влажни вреќи со пелена, торби за патувања, торби за складирање, козметички кеси, чанти, торби за организатор, влажна сува торба за делови од пумпа за градите. Повеќенаменски кеси : Тие можат да се користат како влажни вреќи со пелена, торби за патувања, торби за складирање, козметички кеси, чанти, торби за организатор, влажна сува торба за делови од пумпа за градите.1 (л) x 11,8 (w) инчсмал влажна торба : 8,7 (л) x 3,1 (w) инчмулти-фунментална торба може да се користи како влажна на пелена Суви торби, алишта за влажни торбички, торби со плажа во базен за костим за капење, торба за валкана облека за терета, торби за складирање на тоалети, козметички кеси, чанти. Ниско суво суво или суво сонце. Нашата влажна торба со пелена се користи за дневна грижа, пелени за празници, складирање на играчки, торба преку ноќ, мама крпа, делови за пумпање, медицински влошки, козметика и повеќе! Карактеристики отпорни на вода материјал за перење : zzxxb Влажната торба е направена од водоотпорен 100% полиестер, машина за перење Копчиња, прачка за пешкир. Лесно за носење : Рачката усвојува SNAP дизајн и може да се отвори. Лесно за носење : Рачката усвојува SNAP дизајн и може да се отвори. Демензијата на голема влажна торба е 14,1 (л) x 11,8 (w) инч што може да задржи до 10-12 пелени. Затворањето на патентите го содржи мирисот прилично добро. Доволно просторија за да организирате пелени од ткаенини, костими за капење, спортска облека и повеќе. Демензијата на голема влажна торба е 14,1 (л) x 11,8 (w) инч што може да задржи до 10-12 пелени. Бел внатрешен слој и печатен надворешен слој. Може да ставите валкани крпи од крпа, валкана облека за теретани и влажни костими за капење во влажна торба. Бел внатрешен слој и печатен надворешен слој. Може да биде удобно да се прицврстува на вашата торба за пелена или шетач, куфер, рачка на вратата, лента за крпи, задниот дел од седиштето на автомобилот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Купете дизајни со највисок квалитет на зашивање и занаетчиска влажна торба Ouloso оваа влажна торба е одл�

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

Овие торби прават одлични организатори за играчки, додатоци, тоалети, електроника, патување и многу пов�

7in) производ : модерен, еднократно и водоотпорен, голем капацитет за држење на влажни и суви предмети...

Затворањето на патентите го содржи мирисот прилично добро Демензијата на голема влажна торба е 14,1 (л) x 11

2", Мала торба : L5 Спецификации : Големина : Голема торба : L11.Доволно простор влажна сува торба сет од 2, г

♥ Екопријателски, бришење, миење, влажна торба за еднократно користење, миење на рацете и суво воздух се

Доволно простор влажна сува торба сет од 2, голема торба : L11.8 "*W14.2", мала торба : L5.9 "*W8.7", идеална големина �

Одличен материјал : Оваа влажна и сува торба е изработена од Twill Tarpaulin, кој е лесен, издржлив и еднократно

【Големина】 : Нашите големи влажни суви торби мерки 11,8 x 14,2 инчи (30 x 36cm); Мали влажни суви торби мерки од 5,9

Мултифункционални кеси Навистина прекрасна торба со рачка може да виси насекаде како шетач на копчиња�

? Голема големина : 13 ★ Лесна грижа : миење на рацете или миење на машината на ниска температура, сушење с�

Ната : Влажните предмети мора да бидат избркани пред да се стават во торбата за пелена, и ве молиме, не чу�

Може да се користи како пелена влажна и сува торба, торба за патувања, вреќи за сува облека, торба за скла

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

Вклучен простор - 2 ПКС, голема торба : L11.8 "*W14.2", мала торба : l5.9 "*W8.7"; Мала тежина, лесна за носење...

Ouloso оваа влажна торба е одлична за патување, можете да организирате чиста или валкана облека, долна обле

Бел внатрешен слој и печатен надворешен слој Нашата влажна торба со пелена се користи за дневна грижа, п

Повеќенаменски кеси : Тие можат да се користат како влажни вреќи со пелена, торби за патувања, торби за с�

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

Поништување Доаѓа со висечка дупка за лесно носење или некаде за да заштедите простор, како бебиња, копч

Вклучен простор - 2 ПКС, голема торба : L11.8 "*W14.2", мала торба : l5.9 "*W8.7"; Мала тежина, лесна за носење...

Влажните суви кеси за визиини се изработени од 100% полиестер отпорен на вода, ставете валкани пелени од к

♥ Екопријателски, бришење, миење, влажна торба за еднократно користење, миење на рацете и суво воздух се

Големина на влажни кеси суви влажни торби сет од 2, големина е 30*36cm 15*22cm (11,8*14.2in 5,9*8,7in), доволно пространа з

Доволно простор 26 см x 32см (приближно : 12,5 ”x 10.2”) Доаѓа со рачка за да можете лесно да ја соберете торбат�

Повторно користење и водоотпорни : Нашите влажни торби за бебиња се направени од ткаенина отпорна на во�

Овие торби прават одлични организатори за играчки, додатоци, тоалети, електроника, патување и многу пов�

Scroll