Ново
Zzxxb праски Печати водоотпорна влажна торба за еднократна употреба крпа, влажна сува торба со патент џеб за патнички плажа базен салата за јога костими за капење тоа

Zzxxb праски Печати водоотпорна влажна торба за еднократна употреба крпа, влажна сува торба со патент џеб за патнички плажа

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1513.60

Повторно користење и водоотпорни : Нашите влажни торби за бебиња се направени од ткаенина отпорна на вода со двојно слој со водоотпорна мембрана што може да дише TPU. Вклучен пакет : една торба со голема големина и една торба со мала големина. Вклучен пакет : една торба со голема големина и една торба со мала големина. Може да ставите валкани крпи од крпа, валкана облека за теретани и влажни костими за капење во влажна торба. Затворањето на патентите го содржи мирисот прилично добро. Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба. ZZXXB Влажна вреќа со пелена со сува крпа е направена од водоотпорен 100% полиестер, што може да биде торба за складирање, торба за капење, влажна торба со пелена, торба за бикини, торба за костуми за капење. Нашата влажна торба за пелена може да биде машина или рака измиена во ладна или топла вода. Повеќенаменски кеси : Тие можат да се користат како влажни вреќи со пелена, торби за патувања, торби за складирање, козметички кеси, чанти, торби за организатор, влажна сува торба за делови од пумпа за градите. Повеќенаменски кеси : Тие можат да се користат како влажни вреќи со пелена, торби за патувања, торби за складирање, козметички кеси, чанти, торби за организатор, влажна сува торба за делови од пумпа за градите.1 (л) x 11,8 (w) инчсмал влажна торба : 8,7 (л) x 3,1 (w) инчмулти-фунментална торба може да се користи како влажна на пелена Суви торби, алишта за влажни торбички, торби со плажа во базен за костим за капење, торба за валкана облека за терета, торби за складирање на тоалети, козметички кеси, чанти. Ниско суво суво или суво сонце. Нашата влажна торба со пелена се користи за дневна грижа, пелени за празници, складирање на играчки, торба преку ноќ, мама крпа, делови за пумпање, медицински влошки, козметика и повеќе! Карактеристики отпорни на вода материјал за перење : zzxxb Влажната торба е направена од водоотпорен 100% полиестер, машина за перење Копчиња, прачка за пешкир. Лесно за носење : Рачката усвојува SNAP дизајн и може да се отвори. Лесно за носење : Рачката усвојува SNAP дизајн и може да се отвори. Демензијата на голема влажна торба е 14,1 (л) x 11,8 (w) инч што може да задржи до 10-12 пелени. Затворањето на патентите го содржи мирисот прилично добро. Доволно просторија за да организирате пелени од ткаенини, костими за капење, спортска облека и повеќе. Демензијата на голема влажна торба е 14,1 (л) x 11,8 (w) инч што може да задржи до 10-12 пелени. Бел внатрешен слој и печатен надворешен слој. Може да ставите валкани крпи од крпа, валкана облека за теретани и влажни костими за капење во влажна торба. Бел внатрешен слој и печатен надворешен слој. Може да биде удобно да се прицврстува на вашата торба за пелена или шетач, куфер, рачка на вратата, лента за крпи, задниот дел од седиштето на автомобилот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Може да се користи како пелена влажна и сува торба, торба за патувања, вреќи за сува облека, торба за скла

Мултифункционални кеси Навистина прекрасна торба со рачка може да виси насекаде како шетач на копчиња�

Торбички торбички за пелени : преносен дизајн, обезбедете одлично погодно за вашето дневно отворено и з�

Овие торби прават одлични организатори за играчки, додатоци, тоалети, електроника, патување и многу пов�

2in x 11,8in) Влажна торба со 2 патенти џебови може да има приближно 57 крпи од пелени Доаѓа со рачка за лесно но

Големина на влажни кеси суви влажни торби сет од 2, големина е 30*36cm 15*22cm (11,8*14.2in 5,9*8,7in), доволно пространа з

Двоен патент Голем со две патенти за зачувување за да ги задржи влажните и сувите работи одделни, што со

【Големина】 : Нашите големи влажни суви торби мерки 11,8 x 14,2 инчи (30 x 36cm); Мали влажни суви торби мерки од 5,9

Бел внатрешен слој и печатен надворешен слој Нашата влажна торба со пелена се користи за дневна грижа, п

Водоотпорна влажна торба Нашиот организатор на влажни суви торби, изработен од висококвалитетна ткаен

Ouloso оваа влажна торба е одлична за патување, можете да организирате чиста или валкана облека, долна обле

Одличен материјал : Оваа влажна и сува торба е изработена од Twill Tarpaulin, кој е лесен, издржлив и еднократно.

Оваа торба со влажна крпа од пелена е совршен начин да ги задржите вашите влажни, валкани или миризливи �

Повторно користење и водоотпорни : Нашите влажни торби за бебиња се направени од ткаенина отпорна на во�

Доволно простор 26 см x 32см (приближно : 12,5 ”x 10.2”) Доаѓа со рачка за да можете лесно да ја соберете торбат�

Бел внатрешен слој и печатен надворешен слој.1 (л) x 11,8 (w) инчсмал влажна торба : 8,7 (л) x 3,1 (w) инчмултифунмен�

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

Вклучен простор - 2 ПКС, голема торба : L11.8 "*W14.2", мала торба : l5.9 "*W8.7"; Мала тежина, лесна за носење Waterproof и п

Scroll