Ново
Омхонми Златен Кралски Крин 2 Парчиња Влажна Сува Торба За Пелени За Ткаенини За Бебиња, Водоотпорна Одржлива Влажна Торба, Торбичка За Дневен Престој Во Базен За П?

Омхонми Златен Кралски Крин 2 Парчиња Влажна Сува Торба За Пелени За Ткаенини За Бебиња, Водоотпорна Одржлива Влажна Торба,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Кеса За Пелени со двојна Патент : Големата големина содржи" влажен " дел што е зашиен и запечатен без фитил или протекување и сув дел со патент за чување суви пелени или влошки. ● Разноврсна - може да се користи како пелена влажна и сува торба, патна торба, торба за складирање, козметичка торба, чанта, торба за перење, торба за организатор. +Широко Апликации : Влажните Суви Кеси за Пелени За Бебиња Се Погодни за складирање на кеси за пелени, делови од пумпа за гради, валкана влажна спортска облека и шорцеви за пливање, душеци за обука на кученца, големи влажни кеси за патување што можат да складираат тоалети, детска облека, бебешки работи и влажни костими за капење. +Широко Апликации : Влажните Суви Кеси за Пелени За Бебиња Се Погодни за складирање на кеси за пелени, делови од пумпа за гради, валкана влажна спортска облека и шорцеви за пливање, душеци за обука на кученца, големи влажни кеси за патување што можат да складираат тоалети, детска облека, бебешки работи и влажни костими за капење. И лесен дизајн е лесен за носење. Тпу водоотпорна мембрана што дише е прикачена на внатрешниот слој за да спречи истекување. Плс овозможуваат мала разлика во бојата поради многу фактори како што се осветленоста на мониторот и осветленоста на светлината. Малите чанти се погодни за коефициенти и краеви, како што се долна облека, тоалети, чорапи и козметика. Можете да ги ставите пелената, влажниот костим за капење и крпата во една од преградите и да ја ставите сувата валкана облека во друга. +Влажна Торба За Сува Крпа : Голема За пелени, костими за капење, бебешки работи, костими за капење, крпи за плажа, спортска облека, костими за капење итн. }Материјал : оваа влажна сува кеса е изработена од водоотпорна церада, која е лесна, издржлива и еднократно. Погоден за излегување со мајка и бебе, патување, летен камп, базен на плажа, теретана итн. ● Пренослив-Секоја торба за пелени опремена со рачка за прицврстување, Може да се отвори за закачување на количката, торбата за рамо, рачката на вратата, шипката за крпи, задниот дел од седиштето во автомобилот итн. Совети : машинско перење, закачување или сушење на ниско ниво. Тпу водоотпорна мембрана што дише е прикачена на внатрешниот слој за да спречи истекување. +Влажна Торба За Сува Крпа : Голема За пелени, костими за капење, бебешки работи, костими за капење, крпи за плажа, спортска облека, костими за капење итн. Кеса За Пелени со двојна Патент : Големата големина содржи" влажен " дел што е зашиен и запечатен без фитил или протекување и сув дел со патент за чување суви пелени или влошки. Доаѓа со 2 влажни суви кеси.Големина : големата влажна сува кеса е 11, 8х14, 2 инчи, малата влажна сува кеса е 5, 9х8, 7 инчи, доволно голем капацитет за да ги организирате вашите влажни и суви предмети како долна облека, костими за капење, пелени, крпи за плажа, чорап. Големина : големата влажна сува кеса е 11, 8х14, 2 инчи, малата влажна сува кеса е 5, 9х8, 7 инчи, доволно голем капацитет за да ги организирате вашите влажни и суви предмети како долна облека, костими за капење, пелени, крпи за плажа, чорап. }Материјал : оваа влажна сува кеса е изработена од водоотпорна церада, која е лесна, издржлива и еднократно. Погоден за излегување со мајка и бебе, патување, летен камп, базен на плажа, теретана итн.

За стоката

Слична стока во категоријата

Доволно соба за организирање платнени пелени, костими за капење, облека за теретана и многу повеќе.Деме�

ГолеминаS : 21x17x7cm(8.2x6, 7x2, 7in) L : 23x18x10cm (9x7x4in) КапацитетМала големина може да собере 8 Пелени Големи димензии м

Ниско сушење или сушење на сонце Може да ставите валкани платнени пелени, валкана облека во теретана и в

®Водоотпорен мазното затворање на патентот го заклучува нередот ●Двојна Преграда За Патентоваа влажн�

2", Мала торба : L5 7"; Мала тежина, лесна за носење Совршен за патување на отворено или патување.Еднократна �

Многу вреди да се купи крпа пелена торба влажно бебе! Мултифункционална Торба навистина прекрасна то�

Фрлете ја испотената облека за трчање во кеса крпа пелена влажно бебе пред да се измешате со багажот за �

Носете ги сите ваши предмети во една торба додека ги одржувате сувите предмети суви, а влажните или изва

ГОЛЕМИНА : Голем : 11, 8х14, 2 инчи / 30х36см ; Мал : 5, 9х8, 7 инчи / 15х22см; Одлично за целодневни излети или ноќни пат

Прицврстете ја рачката за лесно носење! Доаѓа со рачка за да можете лесно да ја подигнете торбата или да

®ВОДООТПОРЕН и ЕДНОКРАТНО употреблив q Влажните Кеси се направени од водоотпорен Диагон Влажната кеса �

Двоен Патент : Две прегради со патент чувајте ги влажните и сувите крпи одвоени во иста кеса...

ДВЕ ПРЕГРАДИвлажната кеса со 2 прегради со патент, без фитил или протекување, Навистина се во една кеса! �

Лесно за чистење ткаенината може да се избрише и да се пере во машина €ПРЕНОСЛИВ дизајнвисечки организ�

ГОЛЕМИНА : Голем : 11, 8х14, 2 инчи / 30х36см ; Мал : 5, 9х8, 7 инчи / 15х22см; Одлично за целодневни излети или ноќни пат

Двоен Патент : Две прегради со патент чувајте ги влажните и сувите крпи одвоени во иста кеса...

Во исто време, тоа се залага и за оптимистичкиот став и страста кон животот Користи слатки дизајни со на�

Со рачка за прицврстување, прицврстете ја торбата каде и да ви треба – количка, маса за пресоблекување и

Фрлете ја испотената облека за трчање во кеса крпа пелена влажно бебе пред да се измешате со багажот за �

Увезени Затворање на патент Доволно Простор28см х 29см (прибл : 11 во x 11.4 во), Има приближно 36 платнени пелен

***ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ* * * Производ : Женски Чанта Материјал : 100% Полиестер Со Тпу Ткаенина Пространа

Водоотпорна ткаенина од диагон Увезени ПОВТОРНА УПОТРЕБА и НАМАЛУВАЊЕ НА ОТПАДОТ – подобра алтернатив

Убав Подарок овие кеси за складирање за повеќекратна употреба можат да го намалат отпадот од кеси за ед

Во исто време, тоа се залага и за оптимистичкиот став и страста кон животот Двоен Патент Голем Со ДВЕ пр�

***ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ* * * Производ : Женски Чанта Материјал : 100% Полиестер Со Тпу Ткаенина Пространа

Користи слатки дизајни со најквалитетни шевови и изработка влажна торба Со рачка за прицврстување, при�

♔Исто така, оваа влажна торба е одлична за патување, можете да ја организирате вашата чиста или валкана

?●Висечка Рачка За Прицврстување : влажната / сувата торба е опремена со метална рачка за прицврстување

Многу вреди да се купи крпа пелена торба влажно бебе! ❥Големи 30см х 36см (прибл Со рачка за прицврстување,

Многу вреди да се купи крпа пелена торба влажно бебе! Мали 22см х 15см (прибл.8 инчи) влажната кеса со 2 џебов

Scroll