Ново
6 парчиња Сонце визири капи лето празно сонце за заштита на сонцето, широко визир капи, клип на жени мажи за тенис за голф, кои трчаат велосипедско џогирање

6 парчиња Сонце визири капи лето празно сонце за заштита на сонцето, широко визир капи, клип на жени мажи за тенис за голф,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 431.84

100% памук. Увезени. Затворање на клипот. Само миење на рацете. Квалитетен материјал : Нашиот празен стакло од сонце е изработен од лесен памучен материјал со удобно и подебело повлекување во внатрешноста, дишење и апсорбирање на пот, способни да одржуваат удобност при потење во текот на летото; Willе ви даде добро искуство со носење. Деликатен и стилски дизајн : Овој стакло на сонце има шуплив врвен дизајн, кој е погоден за носење со повеќето фризури; Задната страна е отворен дизајн, кој е многу удобен за носење, и нема да има притисок врз главата кога ќе се носи долго време, а гребенот може да се прилагоди со свиткување во или надвор за да обезбеди заштита од сонце за вашето лице и очи. Соодветен обем : Обемот на главата на нашата празна капа за сонце на сонце е околу 22,83 инчи, гребенот е широк околу 3 инчи; Шапката усвојува отворен дизајн, можете да ја прилагодите големината со свиткување навнатре и нанадвор, може да одговара на повеќето облици на главата, така што не треба да се грижите за големината. Она што ќе го добиете : Постојат 6 бои на капачињата за стакло на плажа, имено црна, бела, црвена, сива, морнарица сина и светло сина боја, за да можете да изберете и да одговарате според различни прилики и облека, едноставен и стилски, правејќи го вашиот фустан повеќе Шармантни, а вие исто така можете да ги споделите со вашето семејство и пријатели. Широки апликации : Сонцето визир се применува за многу активности на отворено, како што се плажа, кампување, пикник, пешачење, патување, фитнес, голф, џогирање, трчање, одење или други спортови, исто така може да се совпадне добро со секојдневно носење, правејќи да изгледате привлечно . Карактеристики : Капчињата на Сонцето Визор се практични, можете да ги користите за себе или како подароци на вашето семејство, пријатели, најблиски и соседи, за да им покажете дека се грижите за нив и да ги зајакнете вашите односи. Тенискиот визир може да следи различни стилови на убавина според вашите потреби и преференции, и лесно да се стави во вашата торба за теретана, ранец, торба за тота или други места, без да заземате премногу простор, лесен за носење. Спецификации : Материјал : Памук Боја : Класични бои/ црна, бела, црвена, сива, морнарица сина и светло сина големина : Една големина Обем на главата : Околу 15,75 инчи обрн : Околу 3 инчи широк пакет Вклучува : 6 x лето празно Сонце -визии Белешки : Белешки за стакло : Рачно мерење, ве молиме оставете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Сонце капи за жени УВ заштита со дупки, сончеви капи за жени УВ заштита од вратот, капаци за сонце за жени

100% памук+полиестер Увезени Машинско миење Секојдневни активности, ви обезбедува целодневна удобност...

Момци за момчиња за мажи камионџија капа за бејзбол капачиња опремени капа тато капа, голф капа зимска к

Се шири од елегантни елегантни вибрации до тропска летна забава каде и да одите, земајќи празна естетск�

80% памук, 20% полиестер Увезени Затворање на кука и јамка Само миење на рацете 【Висококвалитетен материј�

Материјал, цврст допир Ова е мојот омилен стил оваа година и минатата година, и изгледа добро, без оглед �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Направени во САД или увезени Предмети за дозвола за жени плус затворање на облека со големина Совршени �

Менс сонце капи со УВ заштита Обични капи Големи глави капи, смешни голф капи, бели каубојски капи Менки

Капаци капачиња за мажи бејзбол капа капа за мажи капи за мажи бејзбол капа бејзбол капа за бејзбол капа

Машинско миење Emsенски плетени манжетни капи, женски зимски модни цврсти волни капи, плетени волна од бе

Совршено е погодно за купување, работа, секојдневно, секојдневно, плажа, свадба, вечерна забава, фестива�

100% полиестер Увезени Повлекување на затворање Само миење на рацете Дишењето, текстурата плетена ткаени

Заштита на сонце капа upf 50 жени, капа за заштита од сонце за жени UPF 2524 Широк облик, капа за заштита од сонц

Мекиот материјал : Овој харем панталони скока за жени се изработени од 100% полиестер, супер мека и удобн�

памучни женски пижами сет плус големина, памучни женски пижами поставуваат долги панталони, памучни же�

100% памук Увезени Затворање на влечење Само миење на рацете Материјал : Унисекс гроздобер бејзбол капа с�

100% памук Направено во САД Прилагодливо затворање Машинско миење Прилагодливо Вашиот крајниот летен до�

Спецификација : Факултативна боја : Како што покажува сликата Обем на главата : 5658 см (21,6522.83in)...

Scroll