Ново
МКСИАОКСИЈА Торба За Складирање Со Голем Капацитет Висечка Торба Ѕид Виси Ѕид Виси Долна Облека Торба За Складирање Опишете: (Боја: Е, Големина

МКСИАОКСИЈА Торба За Складирање Со Голем Капацитет Висечка Торба Ѕид Виси Ѕид Виси Долна Облека Торба За Складирање Опишете:

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

1. Преклоплив, отстранлив и перат. 2. Изработен од памук и ленен материјал, издржлив. 3. Може да се користи за складирање на ткива, чорапи итн. 4. Тоа е исто така убава декорација дома. 5. Погоден за зад вратата, во гардероба, итн. 1. Преклоплив, отстранлив и перат.2. Изработен од памук и ленен материјал, издржлив.3. Може да се користи за складирање на ткива, чорапи итн.4. Тоа е исто така убава декорација дома.5. Погоден за зад вратата, во гардероба, итн.Спецификација : Материјал : памук и ленбој : како што е прикажано : како што е прикажано карактеристики : Суспендиран дизајн, Вклучен издржлив пакет : торба за Складирање*1(Исклучува други демо-додатоци на слики.) забелешки : ве Молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да ја купите.Поради различните компјутерски екрани и дисплеј , вистинските бои може малку да се разликуваат од сликите.Ви благодариме за разбирањето!Голем простор за утешители, ќебиња, перници, плишани животни, јакни или друга облека.

За стоката

Material:
cotton and linen
Color:
as shown
Size:
as shown
Features:
Suspended design, durable
Package Included:
Storage bag*1:
(Excludes other accessory demos in pictures.):
notes:
Please allow 1-3 cm error due to manual measurement and make sure you don't mind before buying.:
Due to different computer screens and display , actual colors may differ slightly from the pictures.:
Thanks for your understanding!:
Large space for comforters, blankets, pillows, stuffed animals, jackets or other clothing. :

Слична стока во категоријата

Повеќенаменски : Предложен за накит, но прекрасен за уметност и занаети, кујнски зачини, основни работи �

?●Голем Капацитет Користи Доволно Простор За Складирање】 овој ѕид виси организаторите имаат поголем и

РЕМИУМ ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од Цврста Мрежеста Ткаенина Тоа Е Многу Абење И Издржливо...

ОДЛИЧЕН ОРГАНИЗАТОР НА ПЛАКАРОТПодобрете ја организацијата на плакарот со отворени полици што обезбед

ВИСОК КВАЛИТЕТ : овој организатор на висечки плакар Со 3 Полици е изработен од ткаенина од ткаенина од ок

Што има во пакетот? Еден сет на 1пакет виси организатор за кампер плакарот, димензии : 12 х 12 х 29 инчи Еден к

Импресионирајте ги пријателите со уреден простор на подот и организирани области со влечки и намалете �

ВИСИ ТОРБА за СКЛАДИРАЊЕ тоа може лесно да се суспендира на собата, вратата, ѕидот, не заземаат премногу

Заменлив помеѓу висечкиот плакар со 6 полици и два одделни организатори за закачување со 3 полици преку �

Држач За Списание за виси : ќе дозволите точно да знаете кои предмети се ставаат на секој слој, наместо д�

Памучна и ленена ткаенина Сите природни материјали, висат цврсто, заштедуваат простор Дизајн на прекло�

Не е лесно да се искине и деформира, издржлив од неткаен материјал Тенок и дише Висока густина, издржлив�

Употреба : Сарафани Материјал : Памук Капацитет : 50мл Применлив Простор : Зад Вратите / На Ѕидовите Зад Вр�

Изработени Од Оксфордска ткаенина, силни и издржливи Дише мрежа структура Лесен за преклопување, удобе�

За да извлечете најголема употреба од помалите парчиња во вашата гардероба, мора да ги држите на повидо�

●Практичен Организатор На Плакарот За Виси ● организаторот за закачување го надградува вашиот плакар,

Што има во пакетот? Комплет од 5 џебови организатор на врата+ комплет од 5 џебови складирање на вратата...

1 Преклоплив, отстранлив и перат 2 Изработени од платно материјал, издржлив 3 Може да се користи за склади

Scroll