Ново
Дања Б. Рустикална Решетка За Палто За Монтирање На Ѕид Со Полица За Организатор Куби, Канти За Складирање Платно и Куки

Дања Б. Рустикална Решетка За Палто За Монтирање На Ѕид Со Полица За Организатор Куби, Канти За Складирање Платно и Куки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 575.84

Совршен за секој ходник, влез, кал или домашна канцеларија. Тоа ќе обезбеди простор да ги одржувате вашите ракавици, капи, шалови, палта и јакни организирани и практични. Обезбедува две (2) цврсти канти за платно за складирање. Обезбедува три (3) куки за одржување на капи, јакни, шалови и клучеви организирани и практични. Декоративните исечоци од секоја страна даваат елегантно чувство на ова разноврсно парче за влез. Димензии : 12,25 инчи висок х 24,5 инчи широк х 6,5 инчи длабок. Оваа полица за ѕид за еспресо на влезот доаѓа со 2 цврсти канти за платно и 3 куки. Секоја корпа е долга 10,75 Инчи x 5,5 Инчи длабока x 6,5 Инчи висока за да обезбеди доволно простор за да ги одржувате вашите ракавици, капи, шалови и нокти организирани и практични; додека три куки се совршени за чување палта, јакни и капи подготвени за фаќање. Совршен за секој ходник, влез, кал или домашна канцеларија. Декоративните исечоци од секоја страна даваат елегантно чувство на ова разноврсно парче за влез!.

За стоката

Слична стока во категоријата

ВИСЕЧКИ ВРЕЌИ за СКЛАДИРАЊЕ Три слоја можат да складираат различни лесни работи како што се мобилните т

1 Лесен и издржлив дизајн 2 Лесно за чистење, избришете го со мека крпа 3 Лесно се закачува во плакарот или

Како Што Е прикажано Како Слика Материјал : Памук Сосема Нов И Квалитетен Вклучен пакет : 1х6720,5 см 3 Џебов�

чувствував Висечка Торба покрај креветот : со оваа удобна торбичка за складирање, сите ваши предмети мо�

ЏЕБ за СКЛАДИРАЊЕ со голема компактност, можете да го зачувате вашиот далечински управувач, чешли, клуч�

Комплет од 6 коцки за складирање ткаенини за организирање и намалување на нередот во домот или канцелар�

ВИСИ ТОРБА за СКЛАДИРАЊЕ тоа може лесно да се суспендира на собата, вратата, ѕидот, не заземаат премногу

100% Сосема Нов И Висок Квалитет Имаат 16 мрежи, тоа може да виси во гардероба или виси на задниот дел од сек

чувствував Организатор За Очила За сонце Складирање : Изработен од врвен материјал, супер и удобен...

Памучна и ленена ткаенина Сите природни материјали, висат цврсто, заштедуваат простор Дизајн на прекло�

1 Преклоплив, отстранлив и перат 2 Изработен од памук и ленен материјал, издржлив 3 Може да се користи за с

ВИСИ ТОРБА за СКЛАДИРАЊЕИзработени Од памук и ленен материјал, тоа е и употреба ЏЕБ ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА ЅИД

ВИСОК КВАЛИТЕТ : овој организатор на висечки плакар Со 3 Полици е изработен од ткаенина од ткаенина од ок

Отворен дизајн, практично складирање : Нашата торба за складирање на ѕид може да се користи на ѕидот и за

●Практичен Организатор На Плакарот За Виси ● организаторот за закачување го надградува вашиот плакар,

Со овој производ, кој можете удобно да го користите во плакарот или зад вратата, целосно ќе се ослободит�

Висечката мултифункционална торба за складирање е составена од повеќе џебови, кои лесно можат да орган�

Изработени Од Оксфордска ткаенина, силни и издржливи Дише мрежа структура Лесен за преклопување, удобе�

*Сосема нов и квалитетен Креативен дизајн за максимално искористување на просторот Идеален за ходници,

●ИЗДРЖЛИВ Одличен За деца, тинејџери, тинејџери и возрасни; Користете во спални соби, бањи, простории за

Отворен дизајн ви овозможува лесно да ги видите сите во basket.To направете ги вашите работи организирани и

Заштитете ги костумите од нечистотија Транспарентен дизајн на прозорецот, погоден за складирање и во п�

Тоа го прави за собира различни работи, може да се закачи со вашиот лежалка, веднаш до вашето биро, на вра

Телескопски Железнички Повлечете Гардероба Облека Закачалка (35см) 1 Материјал : Метал со пластични лизг�

Scroll