Ново
Орнамент од снегулка од шампањ за украси за новогодишни елки - 42 парчиња пластични сјајни шампањ злато снегулка чорап ирваси и ирваси на Санта Снежен човек Собрани

Орнамент од снегулка од шампањ за украси за новогодишни елки - 42 парчиња пластични сјајни шампањ злато снегулка чорап ирваси

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 135.20

Сите ќе бидат импресионирани. После услугата за продажба : Ние ја цениме вашата доверба и сакаме да се осигураме дека сè работи за вас. После услугата за продажба : Ние ја цениме вашата доверба и сакаме да се осигураме дека сè работи за вас. Сите ќе бидат импресионирани. Ако има некој проблем со нашите украси за Божиќни снегулки за шампањ за украси на дрвја, ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти, ние ќе се однесуваме кон искрено. Лесен за употреба : Секоја украс за снежни снегулки на новогодишната елка има дупка на врвот за лесно закачување со жицата, можете да ги обесувате на wallид, дрвја, прозорци, тавани, камини, врати што сигурно додаваат повеќе Божиќна атмосфера на вашата забава веднаш. Лесен за употреба : Секоја украс за снежни снегулки на новогодишната елка има дупка на врвот за лесно закачување со жицата, можете да ги обесувате на wallид, дрвја, прозорци, тавани, камини, врати што сигурно додаваат повеќе Божиќна атмосфера на вашата забава веднаш. Ако има некој проблем со нашите украси за Божиќни снегулки за шампањ за украси на дрвја, ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти, ние ќе се однесуваме кон искрено.Божиќна украс на Шампањ Шампањ : Willе добиете голема пакет со голема вредност од 42 парчиња шампањско украси за елки украси сет од 6 слатки Божиќни дизајни во 4 различни големини од 2 "- 4" : Тие се снегулки (2 обрасци), снежен човек, Санта Клаус, Чорап, елк, starвезда и Божиќно дрво, толку многу Божиќни украси за вашите Божиќни украси.

За стоката

Слична стока во категоријата

Орнамент со висок квалитет, обликуван пластичен белег на белег на Халмарк со Ралфи! Празнични и колекци�

Покажете ја својата loveубов кон семејството со симпатичен дизајн Овој украс, исто така, е прекрасна и вни

? Новогодишна елка ? Погледнете многу деликатно, виси во автомобилот, на елката, додавајќи прекрасна атм�

★★ Надградете ја вашата Божиќна декорација со уметнички изработени Божиќни украси, двострана сребрен�

Пакет вклучуваат : ќе добиете 300 парчиња мини кафеави пинони за украсување на празник или обвивка за под�

Shatter Proof Боја / финиш : морска храна Големина на пакетот : 2 Shatter Proof Боја / финиш : морска храна Големина на п�

Орнамент за колекција на моменти за одмор стаклена топка е рачно насликан однадвор и одвнатре Мери голе

Опис Декорирајте го вашето дрво со овој шармантен украсен украс Спецификации Прилагодени атрибути UPC : 0

【Големина】 Кристалниот приврзок е изработен од природен камен и бакар, должината на јажето е 22 см / 8...

Секој приврзок ви овозможува да вметнете мала фотографија за персонализација Малата рамка од 2,5 "може д�

Објаснување на Белата историска асоцијација и вклучен украс од 1997 година Објаснување на Белата историс

Целокупната големина 3 инчи Сликата е отпечатена во обете страни на украсот Златна жица вклучена за вис�

【Материјал】 : Направено од еколошки, лесен, издржлив ПВЦ материјал Не толку кревко како материјалите з�

Може да им се даде и на роднини, пријатели, па дури и loversубовници за да им се топли и интимност Со боја на �

Орнаменти за кристално призма за привлекување очи можат да висат во вашиот прозорец или ретровизорот, п

1едностран дизајн, 3 инчи бел пластичен украсен украс за пластика на МДФ Лента за вклучено виси Одличен д

Пластика Направено од распрскувана пластика Избрани сјајни, мат, сјајни и завршни завршувања...

Прекрасните медузи Божиќни украси со rhinestones и бисери на врвот ќе додадат класичен, забавен и фестивалск�

Покажете ја својата loveубов кон семејството со симпатичен дизајн Овој украс, исто така, е прекрасна и вни

Дизајн : САД Америка Де Моинс Ајова Травел сувенир Божиќен приврзок; 3,152,95 инчи, големината на кристалот �

Дизајнот е исклучителен и уникатен, што може подобра атмосфера Премиум материјал за крпа, што е со добар

Целокупната големина 3 инчи Сликата е отпечатена во обете страни на украсот Златна жица вклучена за вис�

Доволно количество : ќе добиете 6 парчиња акрилни бонбони трска, доволно за да ги користите во различни с

Исчистете ги топчињата за украси за пополнување пакет од 18 Божиќни украси на топки, секоја мерка 60 мм Ти�

Големи украси од снегулка Само вистинската големина да се обеси на која било зимска свадба или празничн

? Овој керамички украс може да ги смести вашите уникатни идеи за украсување на новогодишни елки и да дод�

Scroll