Ново
Орнамент за новогодишна елка на Покахонтас за одмор - Ограничена достапност - Ново за Божиќ 2018 година

Орнамент за новогодишна елка на Покахонтас за одмор - Ограничена достапност - Ново за Божиќ 2018 година

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 239.36

„Покахонтас“ оригинална фигура за собирање на Дизни од филмот „Покахонтас“. Одликувајќи се со извонредни детали. Најновиот дизајн на Дизни воведен во 2017 година. Рачно изработен во празничен украс од нашите квалификувани занаети. Shatter Proof PVC фигура фигура со златен кабел - 4 "висок x 1,5" широк x 1,75 "длабок - спакуван во кутија за подароци - подготвена за вашата прекрасна хартија за завиткување на празници! ... (за возраст од 14 години и постар). Најновиот дизајн - Дизни оригинален „Покахонтас“ (од филмот „Покахонтас“) принцезата фигура што може да се собере со рачно изработена во украс за одмор/новогодишна елка од страна Бидете толку негувани.... ПРЕДУПРЕДУВАЕ : За употреба како украсен украс за новогодишна елка само под надзор на возрасни.

За стоката

Слична стока во категоријата

Исчистете ги топчињата за украси за пополнување пакет од 18 Божиќни украси на топки, секоја мерка 60 мм...

Дизајн : САД Америка Де Моинс Ајова Травел сувенир Божиќен приврзок; 3,152,95 инчи, големината на кристалот �

4 x 4 x 2,5 инчи Разнесено стакло Прекрасно монистра и сјај Совршено за вашето дрво Одличен подарок за lубит�

Покажете ја својата loveубов кон семејството со симпатичен дизајн Овој украс, исто така, е прекрасна и вни

Set Сет за украси на дрвјата празничен допир на вашата елка ❤shatterpruof издржлив материјал Овие расипувачки

? Овој керамички украс може да ги смести вашите уникатни идеи за украсување на новогодишни елки и да дод�

Целокупната големина 3 инчи Сликата е отпечатена во обете страни на украсот Златна жица вклучена за вис�

Пакет вклучуваат : ќе добиете 300 парчиња мини кафеави пинони за украсување на празник или обвивка за под�

4 инчи во дијаметар (10 см) Германско стакло, италијанска боја Рачно насликана Висечка лента прикачена, по

★★ Надградете ја вашата Божиќна декорација со уметнички изработени Божиќни украси, двострана сребрен�

Дома и празници Црвена топка со златни акценти и кристален шарм Египетски стакло Божиќен украс Дома и п�

Scroll