Ново
Сет за украси за божиќни волна од волна: Волна од 5 парчиња волна се чувствува како виси топка почувствува декорација на топката со јаже за зимски сезонски украси за

Сет за украси за божиќни волна од волна: Волна од 5 парчиња волна се чувствува како виси топка почувствува декорација на топката

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 192.00

Овие Божиќни приврзоци се одличен додаток на вашиот Божиќ и празничен декор. Тие имаат прекрасен и нежен изглед, фини детали за процесот и не се лесно оштетени. Добар подарок за да им дадеме на нашите пријатели, роднини, колега, семејства и така натаму за време на Божиќ. Погодно за новогодишни елки, прозорци за продавници, супермаркети, KTV, кафулиња, семејни забави, итн. Со овие приврзоци, можат да донесат нов изглед во вашата куќа или новогодишна елка. Овие Божиќни приврзоци се одличен додаток на вашиот Божиќ и празничен декор. Тие имаат прекрасен и нежен изглед, фини детали за процесот и не се лесно оштетени. Добар подарок за да им дадеме на нашите пријатели, роднини, колега, семејства и така натаму за време на Божиќ. Погодно за новогодишни елки, прозорци за продавници, супермаркети, KTV, кафулиња, семејни забави, итн. Со овие приврзоци, можат да донесат нов изглед во вашата куќа или новогодишна елка. Опис Дали барате нешто посебно што може да се користи како декорација на Божиќ? Овој приврзок за волна топка е дефинитивно одличен избор. Можете да го суспендирате на новогодишна елка или на други места за да создадете фестивалска атмосфера. Совршено за Божиќ, Дома, Градина, Патио, Бар, итн. Карактеристики- Боја : Разновидни бои- Материјал : Волна- Големина : 5. 00x5. 00x5. 00cm 1. 97x1. 97x1. 97in- Тие имаат прекрасен и нежен изглед, фини детали за процесот и не се лесно оштетени. и декор за одмор.- Со овие приврзоци, може да донесе нов изглед во вашата куќа или новогодишна елка. Пакет, вклучувајќи 5 x Божиќни приврзоци.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дизајн : САД Америка Де Моинс Ајова Травел сувенир Божиќен приврзок; 3,152,95 инчи, големината на кристалот �

4 инчи во дијаметар (10 см) Германско стакло, италијанска боја Рачно насликана Висечка лента прикачена, по

4 x 4 x 2,5 инчи Разнесено стакло Прекрасно монистра и сјај Совршено за вашето дрво Одличен подарок за lубит�

8 Пакувајте во совршена големина Пакетот вклучувајќи 8 парчиња рачно изработени кадифни гноми (4 различ�

Производите вклучуваат : Божиќни дрвени украси за украси содржат 12 различни украси, вклучувајќи 6 парчи�

Поништување Доведете го епскиот облак Сити Дуел во живот на вашата елка на таблети со овој минијатурен �

? Овој керамички украс може да ги смести вашите уникатни идеи за украсување на новогодишни елки и да дод�

Големи украси од снегулка Само вистинската големина да се обеси на која било зимска свадба или празничн

Материјал : Керамика Двострано печатење Големина : 3 инчи (7,5 см) во дијаметар Дебелината е 0,3 см...

Орнаменти за кристално призма за привлекување очи можат да висат во вашиот прозорец или ретровизорот, п

Покажете ја својата loveубов кон семејството со симпатичен дизајн Овој украс, исто така, е прекрасна и вни

Орнамент со висок квалитет, обликуван пластичен белег на белег на Халмарк со Ралфи! Празнични и колекци�

Орнамент на новогодишна елка од Халмарк 3Д фигура на смола Совршен за колекционери и обожаватели на Бар�

Материјали : Метал и жица Големина : 5,25 инчи x 6,25 инчи Среќен Божиќ Материјали : Метал и жица Големина : 5,25 �

Set Сет за украси на дрвјата празничен допир на вашата елка ❤shatterpruof издржлив материјал Овие расипувачки

Овие украси се изработени од МДФ со лента за виси Тие се дизајнирани и печатени во САД Димензија : дијаме

【Количини】 : Совршени украси за новогодишни украси на елки сетот за украсување на новогодишните елки �

? Новогодишна елка ? Погледнете многу деликатно, виси во автомобилот, на елката, додавајќи прекрасна атм�

Целокупната големина 3 инчи Сликата е отпечатена во обете страни на украсот Златна жица вклучена за вис�

Доволно количество : ќе добиете 6 парчиња акрилни бонбони трска, доволно за да ги користите во различни с

Shatter Proof Боја / финиш : морска храна Големина на пакетот : 2 Shatter Proof Боја / финиш : морска храна Големина на п�

Висококвалитетно разнесено стакло Направено во Русија Рачно насликан украс Колекционерски Висококвал

3,25 инчи во дијаметар (8 см) Германско стакло, италијанска боја Рачно насликана Вклучена лента прицврстен

Пластика Направено од распрскувана пластика Избрани сјајни, мат, сјајни и завршни завршувања Обезбеден

Scroll