Ново
Орнамент на Hallmark Holdsake Merry посакува празници за новогодишна елка 2014 година

Орнамент на Hallmark Holdsake Merry посакува празници за новогодишна елка 2014 година

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Орнамент за задржување произведен од Халмарк. Орнамент за задржување произведен од Халмарк. Со неспоредлива уметност и исклучителни детали, секој празничен и колекционерски украс за чување се прави со години на прослави. Од зачувување на драгоцени спомени до одбележување на посебните пресвртници и интереси, има украс за белег за сите на вашиот список со подароци.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Количини】 : Совршени украси за новогодишни украси на елки сетот за украсување на новогодишните елки �

? Новогодишна елка ? Погледнете многу деликатно, виси во автомобилот, на елката, додавајќи прекрасна атм�

Зимската шамија може да се отстрани додека виси од огледалото за преглед во текот на летото...

Објаснување на Белата историска асоцијација и вклучен украс од 1997 година Објаснување на Белата историс

Материјал : Керамика Двострано печатење Големина : 3 инчи (7,5 см) во дијаметар Дебелината е 0,3 см Пакување :

Исчистете ги топчињата за украси за пополнување пакет од 18 Божиќни украси на топки, секоја мерка 60 мм Ти�

Орнаменти за кристално призма за привлекување очи можат да висат во вашиот прозорец или ретровизорот, п

Дизајнот е исклучителен и уникатен, што може подобра атмосфера Премиум материјал за крпа, што е со добар

4,3 инчи висок x 2,5 инчи долг x 2,8 инчи широк Стакло Устата издувана и рачно насликана Дизајнирано во САД...

8 Пакувајте во совршена големина Пакетот вклучувајќи 8 парчиња рачно изработени кадифни гноми (4 различ�

Орнамент за колекција на моменти за одмор стаклена топка е рачно насликан однадвор и одвнатре Мери голе

Орнамент за чување на клубот Халмарк Кок Орнамент за чување на клубот Халмарк Кок Со неспоредлива уметн

【Големина】 Оваа божиќна топка е со дијаметар од 2,4 инчи, а висечкото јаже е долга 2,8 инчи 【Материјал】 О�

Set Сет за украси на дрвјата празничен допир на вашата елка ❤shatterpruof издржлив материјал Овие расипувачки

Сите ќе бидат импресионирани После услугата за продажба : Ние ја цениме вашата доверба и сакаме да се ос�

Scroll