Ново
Орнамент на Hallmark Holdsake Merry посакува празници за новогодишна елка 2014 година

Орнамент на Hallmark Holdsake Merry посакува празници за новогодишна елка 2014 година

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Орнамент за задржување произведен од Халмарк. Орнамент за задржување произведен од Халмарк. Со неспоредлива уметност и исклучителни детали, секој празничен и колекционерски украс за чување се прави со години на прослави. Од зачувување на драгоцени спомени до одбележување на посебните пресвртници и интереси, има украс за белег за сите на вашиот список со подароци.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овие Божиќни приврзоци се одличен додаток на вашиот Божиќ и празничен декор Тие имаат прекрасен и нежен

Орнамент за чување на клубот Халмарк Кок Орнамент за чување на клубот Халмарк Кок Со неспоредлива уметн

Пластика Направено од распрскувана пластика Избрани сјајни, мат, сјајни и завршни завршувања...

Големи украси од снегулка Само вистинската големина да се обеси на која било зимска свадба или празничн

Дизајнот е исклучителен и уникатен, што може подобра атмосфера Премиум материјал за крпа, што е со добар

Објаснување на Белата историска асоцијација и вклучен украс од 1997 година Објаснување на Белата историс

Материјал : Керамика Двострано печатење Големина : 3 инчи (7,5 см) во дијаметар Дебелината е 0,3 см...

Покажете ја својата loveубов кон семејството со симпатичен дизајн Овој украс, исто така, е прекрасна и вни

Поништување Доведете го епскиот облак Сити Дуел во живот на вашата елка на таблети со овој минијатурен �

Пакет вклучуваат : ќе добиете 300 парчиња мини кафеави пинони за украсување на празник или обвивка за под�

Акрилна снегулка форма, приврзок, транспарентен висечки приврзок елка што виси декорација на врата укр�

Висококвалитетно разнесено стакло Направено во Русија Рачно насликан украс Колекционерски Висококвал

Заплаши малку забава со Jackек Скелингтон од „Кошмарот пред Божиќ“ Овој божиќен украс на издувана стакл�

Дома и празници Црвена топка со златни акценти и кристален шарм Египетски стакло Божиќен украс Дома и п�

Прекрасните медузи Божиќни украси со rhinestones и бисери на врвот ќе додадат класичен, забавен и фестивалск�

Целокупната големина 3 инчи Сликата е отпечатена во обете страни на украсот Златна жица вклучена за вис�

Недела се фокусира на дизајнирање и производство на патни сувенири, со цел да стане најпрофесионална ко

【Материјал】 : Направено од еколошки, лесен, издржлив ПВЦ материјал Не толку кревко како материјалите з�

4,3 инчи висок x 2,5 инчи долг x 2,8 инчи широк Стакло Устата издувана и рачно насликана Дизајнирано во САД...

3,25 инчи во дијаметар (8 см) Германско стакло, италијанска боја Рачно насликана Вклучена лента прицврстен

Овие украси се изработени од МДФ со лента за виси Тие се дизајнирани и печатени во САД Димензија : дијаме

Scroll