Ново
Орнаменти на куќата Амосфун 12 парчиња Божиќни снегулки украси акрилик чисто Божиќно дрво што виси снегулка декор за зимска година Божиќна празничка забава wallидна

Орнаменти на куќата Амосфун 12 парчиња Божиќни снегулки украси акрилик чисто Божиќно дрво што виси снегулка декор за зимска

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 175.84

Акрилна снегулка форма, приврзок, транспарентен висечки приврзок елка што виси декорација на врата украс. Користејќи исклучителна изработка, изгледа толку смешно и симпатично. Акрилни додатоци за уметнички и занаетчиски проекти. Прекрасни украси за дома, канцеларија, кафе, ресторан и насекаде да го направат секое место уникатно и убаво. Виси декор за wallид, прозорец, врата, полица за книги, итн. Добро изработено од акрилик, лесен и издржлив. Акрилна снегулка форма, приврзок, транспарентен висечки приврзок елка што виси декорација на врата украс. Користејќи исклучителна изработка, изгледа толку смешно и симпатично. Акрилни додатоци за уметнички и занаетчиски проекти. Прекрасни украси за дома, канцеларија, кафе, ресторан и насекаде да го направат секое место уникатно и убаво. Виси декор за wallид, прозорец, врата, полица за книги, итн. Добро изработено од акрилик, лесен и издржлив. Опис Ова е збир на висечки приврзоци, изработени од висококвалитетен акрилик. Тој е издржлив со нежен изглед. Идеално е за специјални прилики, како Божиќ, забава или новогодишна елка. Исто така, како прекрасна висечка украс, додајте повеќе фестивалска атмосфера. Сликање украси за виси од дрво го прават тоа убаво и креативно. Features- боја : бела.- Материјал : акрилик.- Големина : околу 4,5 x 4,5 x 0.2cm.- Добро изработено од акрилик, лесен и траен.- Акрилни додатоци за уметност и занаетчиски проекти .- Користејќи исклучителна изработка, изгледа толку смешно и симпатично .- Виси декор за wallид, прозорец, врата, полица за книги, итн. X виси приврзок.

За стоката

Слична стока во категоријата

Може да им се даде и на роднини, пријатели, па дури и loversубовници за да им се топли и интимност Со боја на �

Материјал : Керамика Двострано печатење Големина : 3 инчи (7,5 см) во дијаметар Дебелината е 0,3 см...

Секој приврзок ви овозможува да вметнете мала фотографија за персонализација Малата рамка од 2,5 "може д�

Производите вклучуваат : Божиќни дрвени украси за украси содржат 12 различни украси, вклучувајќи 6 парчи�

1едностран дизајн, 3 инчи бел пластичен украсен украс за пластика на МДФ Лента за вклучено виси Одличен д

Орнамент за колекција на моменти за одмор стаклена топка е рачно насликан однадвор и одвнатре...

Големи украси од снегулка Само вистинската големина да се обеси на која било зимска свадба или празничн

Целокупната големина 3 инчи Сликата е отпечатена во обете страни на украсот Златна жица вклучена за вис�

Опис Декорирајте го вашето дрво со овој шармантен украсен украс Спецификации Прилагодени атрибути UPC : 0

【Големина】 Оваа божиќна топка е со дијаметар од 2,4 инчи, а висечкото јаже е долга 2,8 инчи 【Материјал】 О�

Еден виси Божиќен украс Мерки 5 "ч Направено од стопено стакло со уста Се одликува со уникатен светилник

★★ Надградете ја вашата Божиќна декорација со уметнички изработени Божиќни украси, двострана сребрен�

? Новогодишна елка ? Погледнете многу деликатно, виси во автомобилот, на елката, додавајќи прекрасна атм�

Дизајнот е исклучителен и уникатен, што може подобра атмосфера Премиум материјал за крпа, што е со добар

Овие украси се изработени од МДФ со лента за виси Тие се дизајнирани и печатени во САД...

Заплаши малку забава со Jackек Скелингтон од „Кошмарот пред Божиќ“ Овој божиќен украс на издувана стакл�

Прединсталирана кука : Пакетот содржи 24 топки, 8 бои, секој сферичен украс е опремен со одвојлив кабел за

Пакет вклучуваат : ќе добиете 300 парчиња мини кафеави пинони за украсување на празник или обвивка за под�

Орнаменти за кристално призма за привлекување очи можат да висат во вашиот прозорец или ретровизорот, п

Дома и празници Црвена топка со златни акценти и кристален шарм Египетски стакло Божиќен украс...

8 Пакувајте во совршена големина Пакетот вклучувајќи 8 парчиња рачно изработени кадифни гноми (4 различ�

Орнамент за чување на клубот Халмарк Кок Орнамент за чување на клубот Халмарк Кок Со неспоредлива уметн

Орнамент со висок квалитет, обликуван пластичен белег на белег на Халмарк со Ралфи! Празнични и колекци�

Одбележете го првиот Божиќ на драгоцениот малечки со овој премија метален украс со премија, кој има еле�

Покажете ја својата loveубов кон семејството со симпатичен дизајн Овој украс, исто така, е прекрасна и вни

4 инчи во дијаметар (10 см) Германско стакло, италијанска боја Рачно насликана Висечка лента прикачена, по

Божиќни топки нераскинливи бакар 25 парчиња d8cm Нераскинлив бакар 25 парчиња D8cm од House of Seasons Куќа на сезон

Курт С Адлер Благородни скапоцени камења само се ожениле со свадбениот автомобил стакло украс NB0831 нов Б

Орнамент на новогодишна елка од Халмарк 3Д фигура на смола Совршен за колекционери и обожаватели на Бар�

Scroll