Ново
Мепра АЗЦ1095Д1121 Дијана Мраз Оро Маса Вилушка За Риби – [Пакување од 48], 21 см, Брусен Златен Мат Финиш, Садови За Безбедна Машина За Миење Садови

Мепра АЗЦ1095Д1121 Дијана Мраз Оро Маса Вилушка За Риби – [Пакување од 48], 21 см, Брусен Златен Мат Финиш, Садови За Безбедна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови. ИТАЛИЈАНСКИ ДИЗАЈНИ : Мепра е позната по иновациите во дизајнот, благодарение на соработките со важни италијански дизајнери Како Анџело Манџароти. Сега можете лесно да донесете парче Направено во историјата на Италија на вашата трпеза. ДОЖИВЕЈТЕ НЕШТО ПОСЕБНО : колекцијата На рамни садови Дијана Од Мепра е уникатен сет на прибор за јадење. Со вешто ласерски врежани рачки, сложено дизајнираниот прибор за јадење ќе направи елегантен додаток на поставките на масата. ПРИБОР за ЈАДЕЊЕ СО ВИСОКА ОТПОРНОСТ : комплетот за прибор за јадење е направен со употреба на нерѓосувачки челик 18/10. Овој челик содржи повеќе од 5 проценти од легирачките елементи и е многу силен. Материјалот останува непроменет од корозија и оксидација. ВИЛУШКА ЗА РИБА МЕПРА : Достапна во комплет од 48, Оваа Вилушка За Риба За Маса е долга 21 см. Има Четкана Златна Мат Завршница и се користи за комплетирање на поставките на масата. Го претпочитаат ресторани, хотели, кафулиња и банкети. Достапна во комплет од 48, Оваа Вилушка За Трпеза Е долга 21 см. Има Четкана Златна Мат Завршница и се користи за комплетирање на поставките на масата. Го претпочитаат ресторани, хотели, кафулиња и банкети. Колекцијата На рамни садови Дијана Од Мепра е уникатен сет на прибор за јадење. Со вешто ласерски врежани рачки, сложено дизајнираниот прибор за јадење ќе направи елегантен додаток на поставките на масата. Прибор за Јадење мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови.

За стоката

Слична стока во категоријата

Нерѓосувачки Челик Средна Тежина Продадени на 2 Десетици Доминион деталите го даваат тоа е елегантен из

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 18 пластични вилушки за еднократна употреба стандардна големина ОБИЧЕН : Завршете го

Возраст : 18501899 Бренд : Белвица Производствена Компанија Шема : Мушка Тип : Вилушка Состав : Стерлинг Сребр

Материјал : Изработен од избран нерѓосувачки челик, отпорен на ' рѓосување, лесен за и еднократно корист�

Самрак ПартииЗа Еднократна Употреба Дрвени Партија Вилушки 25 брои Биоразградлив и компостибилен...

Сечилото за Вилушка од лубеница Е два во еден дизајн, може да биде како вилушка, како и секач Практично и

100% Биоразградлив и Компостибилен преку домашно или комерцијално компостирање Нетоксични без пластика

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

??Лесен За Употреба??Вилушка за фонду од нерѓосувачки челик, вилушка за топло тенџере со рачка отпорна на

Лезбејка геј свадба, годишнина, ангажман присутни за да се сеќавам на најдобриот ден во нивниот живот...

Возраст : 19001940 Бренд : Горхам Шема : Вирџинијана Тип : Вилушка Состав : Стерлинг Сребро Вирџинијана Од Гор�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 20 Вилушки Од Бобинки9 "х 4.4" КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : овие пластични вилушки имаат еднобојна б�

Производител : Роџерс И Хамилтон, Тип : Вилушка Состав : Сребрена Плоча Возраст : 19001940 Бренд : Роџерс И Хам�

Scroll