Ново
Мепра АЗ1095ВИ1121 Табела Риба Вилушка Винт.Шампањ, Злато

Мепра АЗ1095ВИ1121 Табела Риба Вилушка Винт.Шампањ, Злато

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 9024.00

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови. ИТАЛИЈАНСКИ ДИЗАЈНИ : Мепра е позната по иновациите во дизајнот, благодарение на соработките со важни италијански дизајнери Како Анџело Манџароти. Сега можете лесно да донесете парче Направено во историјата на Италија на вашата трпеза. ДОЖИВЕЈТЕ НЕШТО ПОСЕБНО : Фантазијата Рамен Софтвер Од Мепра е совршена комбинација на боја и софистицираност. Дизајнирани Во Италија, комплетите За Прибор за Јадење се достапни во 28 бои и целиот сад е безбеден за миење садови. ПРИБОР за ЈАДЕЊЕ СО ВИСОКА ОТПОРНОСТ : комплетот за прибор за јадење е направен со густ нерѓосувачки челик. Фиберглас на рачката смола обезбедува максимална осветленост на бојата. Ултразвучно заварување на рачката зафат обезбедува совршен зафат. ВИЛУШКА ЗА РИБА МЕПРА : Достапна во комплет од 122, Оваа Вилушка За Риба За Маса е долга 19,5 см. Има рачка во златна боја и се користи за комплетирање на поставките на масата. Го претпочитаат ресторани, хотели, кафулиња и банкети. Достапна во комплет од 12, Оваа Вилушка За Трпеза Е долга 19,5 см. Има рачка во златна боја и се користи за комплетирање на поставките на масата. Го претпочитаат ресторани, хотели, кафулиња и банкети. Fantasia Flatware од Mepra е совршена комбинација на боја и софистицираност. Дизајнирани Во Италија, комплетите За Прибор за Јадење се достапни во 28 бои и целиот сад е безбеден за миење садови. Прибор за Јадење мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лесен и компактен, и нема да додаде многу товар за вашиот велосипед Лесен за инсталирање и отстранување

* Долга Рачка : совршена должина за секаков вид фонду, долгата вилушка е лесна за држење и избегнува попа�

Додадете ги Овие Шик Премиум Метални Вилушки во вашите свадбени материјали за да помогнете да се создад

Изработен од нерѓосувачки челик, тој е квалитетен, издржлив и сигурен Рачката е изработена од пп матери�

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

Тимфар се стреми во областа на кујнски додатоци, ние сме развиени и лансирани многу практични производи

40 Во Пакет4" Имајте безгрижна забава! Додадете ги Нашите Мини Лажици ЗдравоКт на вашата партија да имаат

Произведено Во Франција Испорачано со гаранција и потврда за потекло Комплет лагуиол од 6 вилушки лагуи

Возраст : 18501899 Бренд : Белвица Производствена Компанија Шема : Мушка Тип : Вилушка Состав : Стерлинг Сребр

Елеганција дизајн, совршен за специјални настани, забави,роденден и свадби итн Рамната вилушка работеш�

Возраст : 19001940 Бренд : Горхам Шема : Вирџинијана Тип : Вилушка Состав : Стерлинг Сребро Вирџинијана Од Гор�

Сечилото за Вилушка од лубеница Е два во еден дизајн, може да биде како вилушка, како и секач Практично и

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 20 Вилушки Од Бобинки9 "х 4.4" КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : овие пластични вилушки имаат еднобојна б�

Производител : Роџерс И Хамилтон, Тип : Вилушка Состав : Сребрена Плоча Возраст : 19001940 Бренд : Роџерс И Хам�

Нерѓосувачки Челик Средна Тежина Продадени на 2 Десетици Доминион деталите го даваат тоа е елегантен из

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА 3 различни опции за алатки2 вилушка, 3 вилушка и спирална вител мечка РАЧКИТЕ од 8 ИНЧИ

100% Биоразградлив и Компостибилен преку домашно или комерцијално компостирање Нетоксични без пластика

Материјал : Изработен од избран нерѓосувачки челик, отпорен на ' рѓосување, лесен за и еднократно корист�

Самрак ПартииЗа Еднократна Употреба Дрвени Партија Вилушки 25 брои Биоразградлив и компостибилен 100% чи

Премиум пластични вилушки во Бонбони Розова Боја 50брои пакет Пластика во тешка категорија за дополните

Вртливата Вилушка е изработена од издржлив нерѓосувачки челик и прикачена на лесна пластична сива рачк

Scroll