Ново
Ангоили 4 парчиња Вилушка Од Нерѓосувачки Челик Вилушка За Храна Вилушка За Храна нелеплива Вилушка За Вечера Гответе Вилушка За Сервирање Садови За Маса За Домашн

Ангоили 4 парчиња Вилушка Од Нерѓосувачки Челик Вилушка За Храна Вилушка За Храна нелеплива Вилушка За Вечера Гответе Вилушка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Елеганција дизајн, совршен за специјални настани, забави,роденден и свадби итн. Рамната вилушка работеше одлично како овошна салата, стек, закуски, вилушки за дегустација итн. Совршен за секојдневна домашна употреба, ресторан, забава, угостителство, шведска маса и многу повеќе!. Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, цврста структура, отпорност на ' рѓа и издржлив. Мазна површина, полиран и мазен без бруси,. Елеганција дизајн, совршен за специјални настани, забави,роденден и свадби итн. Рамната вилушка работеше одлично како овошна салата, стек, закуски, вилушки за дегустација итн. Совршен за секојдневна домашна употреба, ресторан, забава, угостителство, шведска маса и многу повеќе!. Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, цврста структура, отпорност на ' рѓа и издржлив. Мазна површина, полиран и мазен без бруси,. Опис оваа рамна вилушка Од нерѓосувачки челик има елегантен стил и практичен дизајн, покрај тоа што е погодна за секојдневна употреба во семејството, може да се примени и во хотели, ресторани, свадби, кампување, патувања, излети на отворено итн. Карактеристики-Материјал : Нерѓосувачки Челик, - Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, цврста структура, отпорност на ' рѓа и издржлив.- Мазна површина, полирана и мазна без бруси, - дизајн На Елеганција, совршен за специјални настани, забави, роденден и свадби итн.- Рамната вилушка одлично работеше како овошна салата, стек, грицки, вилушки за дегустација итн.- Совршен за секојдневна домашна употреба, ресторан, забава, угостителство, шведска маса и многу повеќе!- Боја : Сребрена, - Големина : 21Х2. 5x1cm, Пакет Вклучувајќи 4 x Вилушки.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тимфар се стреми во областа на кујнски додатоци, ние сме развиени и лансирани многу практични производи

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА 3 различни опции за алатки2 вилушка, 3 вилушка и спирална вител мечка РАЧКИТЕ од 8 ИНЧИ

Самрак ПартииЗа Еднократна Употреба Дрвени Партија Вилушки 25 брои Биоразградлив и компостибилен 100% чи

40 Во Пакет4" Имајте безгрижна забава! Додадете ги Нашите Мини Лажици ЗдравоКт на вашата партија да имаат

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 20 Вилушки Од Бобинки9 "х 4.4" КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : овие пластични вилушки имаат еднобојна б�

Лесен и компактен, и нема да додаде многу товар за вашиот велосипед Лесен за инсталирање и отстранување

Додадете ги Овие Шик Премиум Метални Вилушки во вашите свадбени материјали за да помогнете да се создад

Премиум пластични вилушки во Бонбони Розова Боја 50брои пакет Пластика во тешка категорија за дополните

Возраст : 18501899 Бренд : Белвица Производствена Компанија Шема : Мушка Тип : Вилушка Состав : Стерлинг Сребр

Производител : Роџерс И Хамилтон, Тип : Вилушка Состав : Сребрена Плоча Возраст : 19001940 Бренд : Роџерс И Хам�

Нерѓосувачки Челик Средна Тежина Продадени на 2 Десетици Доминион деталите го даваат тоа е елегантен из

Лезбејка геј свадба, годишнина, ангажман присутни за да се сеќавам на најдобриот ден во нивниот живот...

Сечилото за Вилушка од лубеница Е два во еден дизајн, може да биде како вилушка, како и секач Практично и

Произведено Во Франција Испорачано со гаранција и потврда за потекло Комплет лагуиол од 6 вилушки лагуи

Scroll