Ново
Zhuhw E460 LED Projector Mini Projector за паметен телефон, или USB за iPhone Android телефон, видео Beamer

Zhuhw E460 LED Projector Mini Projector за паметен телефон, или USB за iPhone Android телефон, видео Beamer

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 606.40

Надградениот филмски проектор поддржува синхронизација на конекција и жичен екран. Можете да го завршите на овој домашен проектор и да го поврзете паметниот телефон/таблет со нашиот проектор преку директно. Не треба повеќе да нарачувате различни адаптери или апликации пред вчитување!. Видео -проекторот се обидува со 3800 LED светло на LED, зголемувајќи ја осветленоста и острината од 60% од другите обични џебни проектори. Напредната технологија LED мека светлина ќе ги заштити очите од очите и ќе ви овозможи јасно визуелно уживање. Надградениот филмски проектор поддржува синхронизација на конекција и жичен екран. Можете да го завршите на овој домашен проектор и да го поврзете паметниот телефон/таблет со нашиот проектор преку директно. Не треба повеќе да нарачувате различни адаптери или апликации пред вчитување!. Видео -проекторот се обидува со 3800 LED светло на LED, зголемувајќи ја осветленоста и острината од 60% од другите обични џебни проектори. Напредната технологија LED мека светлина ќе ги заштити очите од очите и ќе ви овозможи јасно визуелно уживање. Надградениот филмски проектор поддржува синхронизација на конекција и жичен екран. Можете да го завршите на овој домашен проектор и да го поврзете паметниот телефон/таблет со нашиот проектор преку директно. Не треба повеќе да нарачувате најразлични адаптери или апликации пред вчитување! Видео-проекторот се приложува со 3800 LED светло на LUMEN Осветленост и острина од другите обични џебни проектори. Напредната технологија LED мека светлина ќе ги заштити очите од очите и ќе ви овозможи јасно визуелно уживање. Вградени звучници и сервиси на услуги на клиентите Вградени двојни стерео звучници и напредна технологија за ладење на вентилаторот, кои ќе го вратат секој детален звук и ќе ви овозможи ниска бучава на обожавателите, ќе ви овозможи да уживате во звуците на задоволството во различни сцени. ● Систем : приказ мултимедијален систем ● Огледало За Android : Поддржана (верзија на Android над 4.2) ● Air Play за пресликување на екранот : Поддржано ● USB Plug-Play Mirroring за : Поддржано.

За стоката

Слична стока во категоријата

Јасна слика : Проекторот за 3Д холограм користи монистра со топла топла боја на топла боја, бојата е реал�

Лиценцирана забава од Android TV & Netflix : Од You Tube, Netflix, Prime Video, To Disney+ и повеќе, овој Bluetooth Projector со Bluetooth со напоју

Нова генерација чип А+ ДМД Пакет за термичка подлога 180 дена гаранција Компатибилен со многу модели, ако

Техника за прикажување : 4,0 ”ЛЦД Извор на светлина : LED, долг живот 30000 часа Осветленост : 200 Lumens Ansi Сооднос

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор со висок квалитет на DLP за проектор Mitsubi

1, може да се поврзе со Bluetooth звучникот безжичен, но исто така може да се поврзе со телефон како звучник...

Full HD (1920 x 1080) До 1000 ansi lumen 60 ” 120” големина на екранот Премиер видео, Дизни+, You Tube, Apple TV, Apple Airplay2 Безжично пр

Спецификација : Точки на допир на параметарот на предметот 2 поени до опсег на големина на допир од 10 пое�

Моќна обработка на слика за перформанси, мазно искуство на 100инчен голем екран Моќните звучни ефекти го

Визуелно искуство за забави, домашно кино, видео игри и многу повеќе! Преносни и лесни за носење Пластич�

Правилното одржување на вашиот проектор е важно да се добијат максималните перформанси од проекторска�

Лесно е да се изврши, во секое време да се види 80инчниот голем дефиниција голем Гледајќи филм со семејст�

Лесно за прилагодување : Големината на проектираната слика може да се прилагоди со движење на проекторо

Дизајн на заштита на очите : Единствениот принцип на снимање на рефлексија на проекција може да ја намал

Полнач за јон „Проектор плус“ проектор со Bluetooth звучник IPA119 Поддржува меѓународни напони...

【Преносен】 Проектор за мала големина, изработен од висококвалитетна пластика, носи многу погодно...

Остри остра проектор, WXGA, 3 D подготвен, 3000 лумени, бели Карактеристики на SHRPGD3050 W : Мултимедија Проектор...

Резолуција : 1280*720p (може да поддржува 1080p) Сооднос на контраст : 2000 : 1 Корекција на клучот : + / 15 LED Lifetime : 30000

Интелигентната технологија за обработка на слики претставува кристално чиста слика Повеќе пристаништ�

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет DLP чип за проектор Acer K137 Доаѓа со �

【Мајчин 1080p целосна HD резолуција】 со осветленост од 1500 L и домашна резолуција од 800x480, нашиот проектор о�

Визуелно искуство за забави, домашно кино, видео игри и многу повеќе! Преносни и лесни за носење Пластич�

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал Нето тежина : 360g; Содржина на пакетот : 3 PCS X LED тав

1920 x 1080p(1080p) мајчин резолуција, 4k максимална влезна резолуција Превртена слика за монтирање на таванот, е

【Дигитален видео проектор】 HD Projector 1080 P Поддржан може да се поврзе со ТВ стапчиња, конзоли за игри, ЦД ДВ�

Поддршка за репродукција, појасни детали Безжично синхронизирање на приказот на вашиот телефон со голе

Scroll