Ново
Оригинален OEM DMD DLP чип за ViewSonic Pled-W200 60 дена гаранција

Оригинален OEM DMD DLP чип за ViewSonic Pled-W200 60 дена гаранција

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами. Високо квалитетен DLP чип за проектор View Sonic Pled-W200. Доаѓа со топлинска паста со високи перформанси. Волтареа обезбедуваат 90 дена гаранција, 30 дена за поврат. DMD чипот се повлекува од сосема нови никогаш не користени проектори на DLP. Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами. Високо квалитетен DLP чип за проектор View Sonic Pled-W200. Доаѓа со топлинска паста со високи перформанси. Волтареа обезбедуваат 90 дена гаранција, 30 дена за поврат. DMD чипот се повлекува од сосема нови никогаш не користени проектори на DLP. DMD-чип DMD за замена на Voltarea за View Sonic Pled-W200 Projectortheshes се нула час, DMD чипови се повлекува од сосема нови проектори на DLP што никогаш не се користени.

За стоката

Слична стока во категоријата

LED животот е повеќе од 20,000 часа, примероци и елегантен изглед со надворешноста на пијано боја, вграден ст

Поврзување на проекторот преку вашиот кабел за податоци (кабелот за напојување е невалиден) На овој нач�

Моќна обработка на слика за перформанси, мазно искуство на 100инчен голем екран Моќните звучни ефекти го

Вистинска домашна резолуција 1920*1080p, осветленост 8000 лумени, Dolby Sound Богат, USB, AV интерфејс, компатибилен со

Лесно е да се изврши, во секое време да се види 80инчниот голем дефиниција голем Гледајќи филм со семејст�

① Компатибилност : Случајот на проекторот за слободен стил Samsung, водоотпорен, испоротна прашина, апсорп�

【Дигитален видео проектор】 HD Projector 1080 P Поддржан може да се поврзе со ТВ стапчиња, конзоли за игри, ЦД ДВ�

Поддршка за репродукција, појасни детали Безжично синхронизирање на приказот на вашиот телефон со голе

, и ви овозможува да уживате во крајниот аудитивен празник! Со одвојлив филтер за прашина, проекторот мо�

Полнач за јон „Проектор плус“ проектор со Bluetooth звучник IPA119 Поддржува меѓународни напони Оставено со н

1, може да се поврзе со Bluetooth звучникот безжичен, но исто така може да се поврзе со телефон како звучник...

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор со висок квалитет на DLP за View Sonic PJD7333...

Компатибилен бренд : За Болекс Компатибилен бренд : За Болекс Нов мотор за замена на моторот Појасот има

【Мајчин 1080p целосна HD резолуција】 со осветленост од 1500 L и домашна резолуција од 800x480, нашиот проектор о�

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет на DLP чип за проектор Dell S520 Доаѓа �

Визуелно искуство за забави, домашно кино, видео игри и многу повеќе! Преносни и лесни за носење Пластич�

Визуелно искуство за забави, домашно кино, видео игри и многу повеќе! Преносни и лесни за носење...

Моќна обработка на слика за перформанси, мазно искуство на 100инчен голем екран Моќните звучни ефекти го

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал Нето тежина : 360g; Содржина на пакетот : 3 PCS X LED тав

Дизајн на заштита на очите : Единствениот принцип на снимање на рефлексија на проекција може да ја намал

Колку внимателен и популарен Божиќен подарок! Компатибилен со лаптопите, конзолите за игри, мобилните т

Во исто време да се сретнеме со домашно и надворешно кино, свадбен банкет, потреби за настава и уметничк�

Нова генерација чип А+ ДМД Дојдете со нова термичка подлога Спакувано во антистатичка торба 180 дена гара

Scroll