Ново
5G WiFi 1080P FHD Mini Projector, 6000lm безжичен преносен филм на отворено филм за Android 10, мини -проектор за домашно кино за кампување за домашно кино забава

5G WiFi 1080P FHD Mini Projector, 6000lm безжичен преносен филм на отворено филм за Android 10, мини -проектор за домашно кино

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Преку Интернет, можете директно да пристапите до повеќе апликации, игри и филмови, итн. Корекција на скалирање на слика : Wi Fi проектор поддржува 40 степени, хоризонтална ± 40 степени електронска корекција на трапезоид, поддршка на вертикална и хоризонтална корекција на сликата, можете лесно да ја добиете точната слика, да поддржите 70% ‑100% скалирање на сликата. Без ТВ стап, погоден за семејна употреба, канцелариски состаноци , надвор од кампување, забави, итн.5 MM, TF, звучник за напојување : 1 x 5 W Список на пакети на звучници : 1 x Паметен проектор 1 x Адаптер 1 x Далечински управувач 1 x Упатство за корисникот Белешка : Бродови без батерија.0, што го прави совршен интелигентен ТВ систем. 6000lm : Филмскиот проектор за домашно кино создава неверојатни 1080p 6000 светлечки слики, совршени за затворени и надворешни околини, овозможувајќи ви да уживате во забава во секое време, каде било.0 Memory Size : 1 G Byte DDR,8 G Byte Emmc WIFI:2. Корекција на скалирање на слика : Wi Fi проектор поддржува 40 степени, хоризонтална ± 40 степени електронска корекција на трапезоид, поддршка на вертикална и хоризонтална корекција на сликата, можете лесно да ја добиете точната слика, да поддржите 70% ‑100% скалирање на сликата.4 G/5 G BT : BT5. За Android 10.0, што го прави совршен интелигентен ТВ систем. Преку Интернет, можете директно да пристапите до повеќе апликации, игри и филмови, итн. 6000lm : Филмскиот проектор за домашно кино создава неверојатни 1080p 6000 светлечки слики, совршени за затворени и надворешни околини, овозможувајќи ви да уживате во забава во секое време, каде било. Широка апликација : филмски проектор за домашно кино може да ужива во видеа преку Интернет, филмови, музика, игри со игри, итн.4 G 5 G Wireless : Надворешен проектор ја усвојува најновата технологија 2,4 G и 5 G Wi Fi и има вградено во стерео опкружувачки звучници за да го вратите секој детален звучен ефект, овозможувајќи ви да уживате во пријатни звучни ефекти во различни сценарија.0 : Паметниот проектор доаѓа пред инсталиран со Android 10.

За стоката

Item Type:
Smart Projector
Product Material:
ABS
Battery:
2 x AAA (without)
Projection Technology:
3.5in LCD
CPU:
RK3128 (Quad Core Cortex A7)
Resolution:
1920 x 1080
Contrast:
2200
System:
For Android 10.0
Memory Size:
1G Byte DDR,8G Byte Emmc
WIFI:2.4G/5G:
BT:
BT5.0
Support Interface:
High Definition Multimedia Interface, USB, AV, 3.5mm, TF, Power Interface
Speaker:
1 x 5W Speaker
Package List:
1 x Smart Projector :
1 x Adapter :
1 x Remote Control:
1 x User Manual:
Note:
Ships without battery.Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Слична стока во категоријата

Моќна обработка на слика за перформанси, мазно искуство на 100инчен голем екран Моќните звучни ефекти го

Нова генерација чип А+ ДМД Дојдете со нова термичка подлога Спакувано во антистатичка торба...

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Високо квалитетен DLP чип за проектор Benq SP820 Доаѓа

Техника за прикажување : 4,0 ”ЛЦД Извор на светлина : LED, долг живот 30000 часа Осветленост : 200 Lumens Ansi Сооднос

Овој преносен проектор е специјално дизајниран за домашен театар, деловна конференција, забава, обука з

Нова генерација чип А+ ДМД Пакет за термичка подлога 180 дена гаранција Компатибилен со многу модели, ако

Во исто време да се сретнеме со домашно и надворешно кино, свадбен банкет, потреби за настава и уметничк�

Колку внимателен и популарен Божиќен подарок! Компатибилен со лаптопите, конзолите за игри, мобилните т

Willе го испратиме надареното холографско видео што е можно поскоро По купувањето, контактирајте не за да

Ова ќе биде вашиот најдобар избор на работа, така што вие и вашето семејство да доживеете подобра забава

Дизајн на заштита на очите : Единствениот принцип на снимање на рефлексија на проекција може да ја намал

Не се вклучени батерии и упатства Не е потребно програмирање 60 дена гаранција Исто како и сликата Не се �

LED животот е повеќе од 20,000 часа, примероци и елегантен изглед со надворешноста на пијано боја, вграден ст

Резолуција : 1280*720p (може да поддржува 1080p) Сооднос на контраст : 2000 : 1 Корекција на клучот : + / 15 LED Lifetime : 30000

Моќна обработка на слика за перформанси, мазно искуство на 100инчен голем екран Моќните звучни ефекти го

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет на DLP чип за проектор Dell S520...

Scroll