Ново
5G WiFi 1080P FHD Mini Projector, 6000lm безжичен преносен филм на отворено филм за Android 10, мини -проектор за домашно кино за кампување за домашно кино забава

5G WiFi 1080P FHD Mini Projector, 6000lm безжичен преносен филм на отворено филм за Android 10, мини -проектор за домашно кино

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Преку Интернет, можете директно да пристапите до повеќе апликации, игри и филмови, итн. Корекција на скалирање на слика : Wi Fi проектор поддржува 40 степени, хоризонтална ± 40 степени електронска корекција на трапезоид, поддршка на вертикална и хоризонтална корекција на сликата, можете лесно да ја добиете точната слика, да поддржите 70% ‑100% скалирање на сликата. Без ТВ стап, погоден за семејна употреба, канцелариски состаноци , надвор од кампување, забави, итн.5 MM, TF, звучник за напојување : 1 x 5 W Список на пакети на звучници : 1 x Паметен проектор 1 x Адаптер 1 x Далечински управувач 1 x Упатство за корисникот Белешка : Бродови без батерија.0, што го прави совршен интелигентен ТВ систем. 6000lm : Филмскиот проектор за домашно кино создава неверојатни 1080p 6000 светлечки слики, совршени за затворени и надворешни околини, овозможувајќи ви да уживате во забава во секое време, каде било.0 Memory Size : 1 G Byte DDR,8 G Byte Emmc WIFI:2. Корекција на скалирање на слика : Wi Fi проектор поддржува 40 степени, хоризонтална ± 40 степени електронска корекција на трапезоид, поддршка на вертикална и хоризонтална корекција на сликата, можете лесно да ја добиете точната слика, да поддржите 70% ‑100% скалирање на сликата.4 G/5 G BT : BT5. За Android 10.0, што го прави совршен интелигентен ТВ систем. Преку Интернет, можете директно да пристапите до повеќе апликации, игри и филмови, итн. 6000lm : Филмскиот проектор за домашно кино создава неверојатни 1080p 6000 светлечки слики, совршени за затворени и надворешни околини, овозможувајќи ви да уживате во забава во секое време, каде било. Широка апликација : филмски проектор за домашно кино може да ужива во видеа преку Интернет, филмови, музика, игри со игри, итн.4 G 5 G Wireless : Надворешен проектор ја усвојува најновата технологија 2,4 G и 5 G Wi Fi и има вградено во стерео опкружувачки звучници за да го вратите секој детален звучен ефект, овозможувајќи ви да уживате во пријатни звучни ефекти во различни сценарија.0 : Паметниот проектор доаѓа пред инсталиран со Android 10.

За стоката

Item Type:
Smart Projector
Product Material:
ABS
Battery:
2 x AAA (without)
Projection Technology:
3.5in LCD
CPU:
RK3128 (Quad Core Cortex A7)
Resolution:
1920 x 1080
Contrast:
2200
System:
For Android 10.0
Memory Size:
1G Byte DDR,8G Byte Emmc
WIFI:2.4G/5G:
BT:
BT5.0
Support Interface:
High Definition Multimedia Interface, USB, AV, 3.5mm, TF, Power Interface
Speaker:
1 x 5W Speaker
Package List:
1 x Smart Projector :
1 x Adapter :
1 x Remote Control:
1 x User Manual:
Note:
Ships without battery.Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Слична стока во категоријата

Вистинска домашна резолуција 1920*1080p, осветленост 8000 лумени, Dolby Sound Богат, USB, AV интерфејс, компатибилен со

Нова генерација чип А+ ДМД Пакет за термичка подлога 180 дена гаранција Компатибилен со многу модели, ако

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет DLP чип за проектор Acer K137 Доаѓа со �

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор за високо квалитетен DLP за проекторот In

Поддршка за репродукција, појасни детали Безжично синхронизирање на приказот на вашиот телефон со голе

Бесплатно за префрлување на екранот, испраќање видео, спојување на екранот, споделување на кластери со �

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет на DLP чип за проектор Acer X1373 WH...

Во исто време да се сретнеме со домашно и надворешно кино, свадбен банкет, потреби за настава и уметничк�

Компатибилен бренд : За Болекс Компатибилен бренд : За Болекс Нов мотор за замена на моторот Појасот има

Willе го испратиме надареното холографско видео што е можно поскоро По купувањето, контактирајте не за да

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор со висок квалитет на DLP за View Sonic PJD7333...

Поврзување на проекторот преку вашиот кабел за податоци (кабелот за напојување е невалиден) На овој нач�

Резолуција : 1920x1080 DPI Потрошувачка на енергија : 30 W Осветленост : 4000 лумени или повеќе Сооднос на екран

Правилното одржување на вашиот проектор е важно да се добијат максималните перформанси од проекторска�

Дизајн на заштита на очите : Единствениот принцип на снимање на рефлексија на проекција може да ја намал

【Дигитален видео проектор】 HD Projector 1080 P Поддржан може да се поврзе со ТВ стапчиња, конзоли за игри, ЦД ДВ�

Scroll