Ново
Меривул Менс Основен Слој Од Мерино Волна Лесна Термална Кошула Со Долги Ракави

Меривул Менс Основен Слој Од Мерино Волна Лесна Термална Кошула Со Долги Ракави

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 879.84

100% Мерино Волна. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1-Мерино волна Со Долги Ракави Кошула Со Основен слој На Екипажот За Мажи Во Армија Зелена / Мал МАТЕРИЈАЛ : 16,5 Микрони, 100% Мерино волна, 190ГР/м2 ФИТ : Опремена. СУПЕР МЕКА И ДИШЕ : 16,5 микрони дрес плетената конструкција е удобна на вашата кожа без чешање! Поставените ракави ви даваат поприродно вклопување и прилагоден изглед, погоден за секојдневно носење. Целосно природната пропустливост На Мерино волната ве спречува да се прегреете со тоа што ќе дозволите вашата кожа да дише. Влакната на облеката се протегаат кога сте активни додека сеуште ја обновувате и ја задржувате нивната оригинална форма. УДОБНО И ПРИЈАТНО : останете топло во зима и ладно во лето со нашиот нов лесен основен слој од 190 гр! Добиена од нашата популарна екипа од 250 гр, оваа секојдневна кошула може да се носи самостојно или под средните слоеви и надворешните слоеви, што ја прави совршен додаток во вашата гардероба. Без разлика дали уживате во активности на отворено или само се релаксирате дома, оваа термална кошула е совршено вклопување што нема да ве оптоварува. ОТПОРНОСТ НА ФИТИЛ И МИРИС : природните својства на Фитил И отпорен На мирис На Мерино волна ве одржуваат суви и удобни додека сте активни во студено време. Преку процесот На фитил, Мерино волната е ткаенината што најмногу дише и ја апсорбира влагата подобро од сите други влакна. Фитилот се однесува на способноста на ткаенината да ја повлече влагата од вашето тело и да ве одржува удобно. ИСКЛУЧИТЕЛНА ГРИЖА за КЛИЕНТИТЕ : Ако Вашата Кошула За Вратот На Вратот На Екипажот Мерино Волна За Мажи Од Меривул Не работи на ваше задоволство, вратете ни ја во рок од 30 ДЕНА заедно со доказ за купување за враќање, размена или замена без проблеми. Вклучува гаранција за ограничен ПРОИЗВОДИТЕЛ од 90 ДЕНА, која опфаќа дефекти во производството и материјалот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направен со 100% мек памук, овој краток комплет за бебиња и мали деца е удобен и издржлив, одржувајќи го ва�

Школка : 100% Памук; Поставата : 100% Полиестер; Ребро : 99% Памук, 1% Еластан Затворање на патент Машинско Перењ�

Женски Беспрекорни Бикини : Изработени од 86% полиамид и 14% од спандекс, овие долна облека за гаќи за шоу н�

Стики за пливање машки машки пливачки шорцеви машки пливачки шорцеви од табла шорцеви машки стебла пли�

100% Четкани Поларни Микрофли Увезени Затворање на патент Машинско Перење Топла и Мека Ткаенина : Изработ

кошули жени свилени блузи за жени со долги ракави женски долги елек зимски врвови за жени исечени маици

Тинејџерка девојка во боја, американски шарени графички маици со чамци, блузи од вратот, маици за жени с�

S (ни одговара 24) : одговара на биста : 35.4 "; должина : 26" М (ни одговара 68) : одговара на бистата : 37.4 "; должина :

Фустанот за девојче туту изработен од супер мек и мек тул со памучна обвивка кој е лесен и удобен, соврше

џемпери од туника да се носат со хеланки Направени во САД и увезени Погледнете ја табелата со големина з

95% Памук, 5% Спандекс Увезени Миење Раце Само Големина : 23Т(С / Тежина26,432лб), 35Т( М / Тежина30, 840, 7 фунти), 57год�

ИНСТРУКЦИИ за ПЕРЕЊЕ : не кајгана Рака мие препорачуваме, висат суво за да се одржи обликот и еластичнос�

74,4%полиестер 、 25,6%рајон, машина за миење ладно, не бели бели, суво суво ниско, не пеглајте, не исушете чис�

"Здраво, пријателе, Добредојдовте во нашата продавница! Ќе се потрудиме да ве натераме да имате задоволи

Џемпер за машка ребра плетена кардиганска палто моден шарен патент класичен обичен трикотажа руно обле

Материјал за маж за тренерки : полиестер + спандекс + памук Две парчиња сет формални, машки две парчиња кр

75% Памук, 15% Полиестер, 10% Поливинил Хлорид Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење...

Дами лето есен Бранч Топ кошула Кратка екипаж со брод на вратот на вратот Обични врвови блузи и кошули с�

кошула за боја со врвна вратоврска женски кошули за спиење за жени врвови за излегување со долги ракави

За доење сатен кошули за жени peplum врвови за жени подготвени кошули плус големина маици за жени со еден р�

65% полиестер, 35% памук Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Момци за новороденчиња Фленел кошу�

Забелешка Фустани од различни бои се направени од различни ткаенини, така што степенот на еластичност м

Само Суво Чисто.Ви благодариме за разбирањето и поддршката!Информација за производот : дише & удобно, сл�

Scroll