Ново
Аксија новороденче бебе девојче 1 -ви роденден облека за новороденче фустан Топ Дамаск торта пресече печати први роденденски шорцеви сет

Аксија новороденче бебе девојче 1 -ви роденден облека за новороденче фустан Топ Дамаск торта пресече печати први роденденски

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 95.84

Памук. Увезени. Нема затворање на затворање. Само миење на рацете. Сет за 1 роденденски фустан- Овој симпатичен фустан е полн со везени број еден, здолниште со здолниште и цветна опција за глава. Сите облечени за нејзиниот голем ден!. Дизајн : Кратки ракави, совршени за 1 роденден, лето и обичен плажа. Или бебе како подароци за вашето бебе, тие сигурно ќе бидат воодушевени. Материјал -краткиот комплет за печатење на торта Дамаск, краткиот сет е изработен од памук и полиестер, мека, дише и удобна, без штета на кожата на бебето погодна за секојдневно секојдневно носење за девојчиња за новороденчиња. Прилики-Кутките за слатки девојчиња со кратки ракави летни девојки облека се одлични за секојдневно секојдневно носење, игра на отворено, празници, роденденски забави, семејни собири, фотографија. Големина-Најдобар роденденски подарок за вашето бебе 3-6 месеци облека за девојчиња, облека од 6-12 месеци девојче, 12-18 месеци и 18-24 милиони новородени девојчиња летни облеки, мојата прва облека на 1-ви роденден девојче. Големина и стил- -Купете облека за роденденско девојче со големина 6-12 месеци. Облека за девојче од моето прво татко девојче, облеката на моето прво татко девојче, облека за девојче Денот на татковците, денот на татковците, постави памук со кратки ракави на таткото на таткото на таткото на таткото на девојчето Денот на девојчето Ден на таткото Облека за таткото на таткото на бебето 3 парчиња Денот на таткото на девојчето Денот на таткото лето облека новороденче девојчиња 3 парчиња табела со големина на облека : (см/инч) Големина (см) 60 ромпер должина : 36 биста : 44 шорцеви должина : 20 половината : 36 возраст : 0- 0- 3 месеци 70 ромпер должина : 38 биста : 46 шорцеви должина : 21 половината : 38 Возраст : 3-6 месеци 80 ромпер должина : 40 биста : 48 шорцеви должина : 22 половината : 40 Возраст : 6-9 месеци 90 ромпер Должина : 42 биста : 50 шорцеви должина : 23 половината : 42 Возраст : 9-122 месеци.

За стоката

Слична стока во категоријата

Најпопуларниот бренд за спортска облека на Препорачано од инструктори во теретана Секоја година избир

Comensенски Ками комбинезони нови пристигнувања Совети за големина : Нашата облека е мала во големина, ако

Ве молиме, дозволете 0,40,8 инчи да се разликуваат поради рачното мерење Карактеристики : потсмев на врато�

92% полиестер, 8% спандекс Увезени Затворање на патент Материјали за миење на машината : 92% полиестер+8% спа�

Облека Трендовски Графички Врвен Елек за дами места деколте врвна кошула за пливање жени врвови за плив

10' 'Должина на фустанот : 43cm / 16 ? ? Дерлинг, добредојде во февруари.11 '' ракав : 63cm / 24.14''Size : L САД : 8 Велика Бри�

✿Рачно Перење Или Машинско Перење✿ Графичка Блуза Маица За Тинејџерски Девојки Молња Се Занимава На Д�

65% полиестер, 35% памук Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Момци за новороденчиња Фленел кошу�

95% Полиестер, 5% Вискоза Увезени Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете жи

тенкови за жени кошули со јака за жени породилни кошули за жени маица за патување слатки блузи за женски

57%Памук 43% Полиестер Увезени Затворање на патент КАРАКТЕРИСТИКИБлузи Со Долги Ракави За Жени / Еднобојн�

синтетички Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење.? Кои сме ние : Турнејата на Барселона Падел

Бидете Топли И Удобни Во текот на Целиот Ден! Можете да се опуштите или храбрите на отворено, следејќи го

55% Памук, 45% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење ① Комплетите За Активна Облека За Жен

90% полиестер, 10% спандекс Увезени Затворање на копче и патент Материјал за миење на машини Целосен опсег

Мешавина од памук Увезени Затворање на копчињата Машинско миење.? Покрај тоа, оваа ткаенина за облека за

Дами лето есен Бранч Топ кошула Кратка екипаж со брод на вратот на вратот Обични врвови блузи и кошули с�

Scroll