Ново
Gymsmart женски преголеми целосен поштенски качулка со дупки со палецот руно, обложена јака со долг ракав, исечени дуксери

Gymsmart женски преголеми целосен поштенски качулка со дупки со палецот руно, обложена јака со долг ракав, исечени дуксери

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

74,4%полиестер 、 25,6%рајон, машина за миење ладно, не бели бели, суво суво ниско, не пеглајте, не исушете чисто, измијте со слични бои. Увезени. Затворање на патент. Материјал : Природно дише, ткаенина од памучна мешавина од руно, природно дише, мека, лесна топлина. Карактеристики : homенски поштеди дуксери со дупки со палецот имаат гаража со патент, го чуваат Чафе во проверка, не премногу кратка, не премногу долго, точно околу лентата за половината, претерано вклопување што се чувствува дополнително пространа. Womenените дуксери исто така имаат долг ракав со дупки со палецот и два предни џебови. Наменето за во движење-со преголемо вклопување и мека, пријатна ткаенина што ја сакате, оваа нова силуета ја задржува вашата удобност по практиката на врвни нивоа. Чувајте се топло : Посветената качулка нуди поголема утеха и слобода на движење за да ги истакне кривините на убавата дама. Подигањето на патентот е облека за спортска облека за да ве задржи топло во студеното време. Руно наредени дуксери за жени ги покриваат поголемиот дел од главата и вратот. Исечените дуксери може да се носат за заштита од околината (ладно време, дожд, итн.). Повод : женските дуксери се одлични за активна облека, јога, дом, трчање, теретана, голф, одење, возење велосипед, патување и секакви вежби за есен и зима.

За стоката

Слична стока во категоријата

Облека Трендовски Графички Врвен Елек за дами места деколте врвна кошула за пливање жени врвови за плив

тело 95% полиестер 5%спандекс Еластично затворање Миење Раце Само Материјал : Девојките фустани се направ

Памук Продадени одделно 2021 Ново трајно затворање на прилепување Машинско миење Одличен материјал : Нап�

✿Рачно Перење Или Машинско Перење✿ Графичка Блуза Маица За Тинејџерски Девојки Молња Се Занимава На Д�

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена железничка станица кошула јога врвови за жени западни кошули за жен

"Здраво, пријателе, Добредојдовте во нашата продавница! Ќе се потрудиме да ве натераме да имате задоволи

кошули жени свилени блузи за жени со долги ракави женски долги елек зимски врвови за жени исечени маици

синтетички Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење.? Кои сме ние : Турнејата на Барселона Падел

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 60% памук, 40% полиестер Направени во

ИНСТРУКЦИИ за ПЕРЕЊЕ : не кајгана Рака мие препорачуваме, висат суво за да се одржи обликот и еластичнос�

кошула за боја со врвна вратоврска женски кошули за спиење за жени врвови за излегување со долги ракави

♬ ❤ ♬ Големината работи мала Врвни девојки лето есен 2023 облека, земја концерт, краток ракав, екипа на ек

♬ Лето Fall Маица Тинејџерски Девојки Краток Ракав 2023 Облека Мода Редовно Вклопување Памук Екипаж Вратот

Ве молиме, дозволете 0,40,8 инчи да се разликуваат поради рачното мерење Карактеристики : потсмев на врато�

Мешавина од памук Увезени Затворање на копчињата Машинско миење.? Покрај тоа, оваа ткаенина за облека за

100% Четкани Поларни Микрофли Увезени Затворање на патент Машинско Перење Топла и Мека Ткаенина : Изработ

За доење сатен кошули за жени peplum врвови за жени подготвени кошули плус големина маици за жени со еден р�

џемпери од туника да се носат со хеланки Направени во САД и увезени Погледнете ја табелата со големина з

100% памук Увезени Затворање на патент Материјал за миење MQQUFF Материјал : Направено од памук, надолу...

Scroll