Ново
Амскан Партија Декоративни Сјајни Гранки-Бела, 12', Виолетова

Амскан Партија Декоративни Сјајни Гранки-Бела, 12', Виолетова

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

1 Виолетова Полка Точки И Шеврон Знаме Банер. Виолетова Шеврон И Полка Точки банер мерки 12 стапки. Додава кралска боја на роденденска забава. невестински туш, Слатка 16, или луау партија,. Завеса преку маса за забави, лента до ѕид или врвка преку ограда или помеѓу дрвја на отворено. Координирајте се со други виолетови материјали за забави и украси за забави. Украсете ја секоја прослава во богата боја со Овој Виолетова Точка Со Точки И Знаме Со Знаме Од Хартија Шеврон. Со димензии 12 стапки и исечени со три различни типа знамиња, овој стилски знаменце е одличен начин за осветлување на декорот на роденденска забава или невестински туш. Закачете го овој банер за забави внатре или надвор со само малку лента за веднаш да го облечете тој привлечен простор за забави.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пакетот Вклучува : ќе добиете 2 парчиња лак за венец од лопатка, едноставниот дизајн и елегантната боја м

Пакет : Доаѓа со венец од роза од 5 стапки за декорација на свадба и декорација на маса Висококвалитетни �

Прекрасен Божиќен акцент : без разлика каде ќе го закачите, тој сјае и е прекрасно украсен за да додадете

Погоден за пред биро, лоби, прозорец и разни украси и аранжмани за деловен простор Виси на ѕидот станува

Убава Комбинација : ќе добиете 2 ролни од венци на плажа со монистра долги 39,5 стапки со 2 жици ЛЕД светла, �

Погоден За Трговски Центри, Супермаркети, Продавници, Мебел За Дома, Хотели, Украси Итн Автомобил Виси У�

Убави реквизити за фотографии : Можете да ја користите нашата Венец За Денот На Вљубените со светла за д�

Едноставна декорација, израз на животниот став Богат стил, совршен за трговски центри, хотели, дисплеи н

Големина : 15х15см Нето Тежина : 27гр Божиќ Материјали Декоративни, Празнична Божиќ Партија Партија Додато�

ГОЛЕМИНАТА на венецот е долга 98,5 инчи, идеална за празнична забава со сирена МАТЕРИЈАЛ изработен од кар�

Карактеристики : Исклучителен Дизајн, Виси, Декоративни Големина : 12см Х 12см (Прибл.) Одлична Декорација �

`+Долга Божиќна Венец】 оваа зелена венец има должина од 32,8 стапки, доволно долго за секој проект За божи�

Додадете малку боја и допир на природата во вашиот дом Анемонскиот Венец е украсен со многу убави црвен�

Погоден за пред биро, лоби, прозорец и разни украси и аранжмани за деловен простор Виси на ѕидот станува

Дополнете го вашиот празничен декор со долготраен Боров венец Неосветлен Венец Овој Венец доаѓа неосв�

Божиќ Бери Венецсимулацијаatан со бобинки разубавување, создава амбиент На Божиќ Самостојни Материјали

Совршен за венци, венец, подароци и централни парчиња Боја : Златна, Сребрена, Светла,, Розова, Бела, Зелен

Секој Ќе Го Сака Божиќ Е Скоро Тука И Прекрасните Приврзоци За Новогодишна Елка Се Совршени Како Божиќн�

?Долга Божиќна Венец? Оваа вештачка борова венец има должина од 6 стапки ?Божиќна Зеленило Декорација? Ко

Оваа Венец ќе додаде зеленило во вашата мантија или банистер Прелит со 350 Топли бели ИТАЛИЈАНСКИ ПРЕДВО�

?Прекрасна Бохо Декорација : венецот од тркалезна дрвена мушка е убава декорација, која е погодна за фар�

Памук Совршен додаток на farетиката на фарма Реален изглед Вештачки ботанички дизајн Додава освежувачки

Што Добивате : Ќе добиете Венец Од Елка Од Джинджифилово Со вкупна должина од 8,8 стапки, доволно долго за

Висококвалитетен Материјал : Исечокот На Дрво Во Форма На Срце Е Направен од Квалификувано Дрво, Без Бру

Scroll