Ново
Лмигфдп 75В Рачна Правосмукалка Моќен Вшмукувачки Автомобил Правосмукалка Влажен И Сув Мал Автомобил/Дома/Домашно Милениче/Канцеларијаправосмукалка, Жолти, Жични

Лмигфдп 75В Рачна Правосмукалка Моќен Вшмукувачки Автомобил Правосмукалка Влажен И Сув Мал Автомобил/Дома/Домашно Милениче/Канцеларијаправосмукалка,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Соодветниот пакет има долга вшмукувачка млазница, која е погодна за чистење на агли, ѓубре и прашина во јазот. Јазот во јазот на седиштето и јазот на вратата може да се совпаднат со долгата вшмукувачка млазница за да се прошири опсегот на употреба, и мртвиот агол на мртвиот агол на тепихот на седиштето на багажникот. Прекрасни издувни отвори, оптимизиран дизајн на водич за воздух, така што протокот на воздух и воздушниот канал се тесно прикачени, а коефициентот на триење со ветрот е мал, и нема свирче, што ефикасно го намалува звукот на правосмукалката. Домашен автомобил со двојна намена, флексибилно чистење, дизајн со двојна намена, можете да цицате каде сакате. пренослив автомобил правосмукалка со три функционални додатоци : долго црево, долга млазница, четка млазница. Рачната правосмукалка со додатоците ви овозможува ефикасно да го исчистите ѓубрето во секој агол од секоја сцена : автомобил, дневна соба, кујна, спална соба итн. Силната апсорбира пофина прашина, остатоци, жито, трева, влакна од домашни миленици, песок итн. Во исто време, добро функционира при намалување на бучавата, пониска од 70d B при работа. Соодветниот пакет има долга вшмукувачка млазница, која е погодна за чистење на агли, ѓубре и прашина во јазот. Јазот во јазот на седиштето и јазот на вратата може да се совпаднат со долгата вшмукувачка млазница за да се прошири опсегот на употреба, и мртвиот агол на мртвиот агол на тепихот на седиштето на багажникот. Прекрасни издувни отвори, оптимизиран дизајн на водич за воздух, така што протокот на воздух и воздушниот канал се тесно прикачени, а коефициентот на триење со ветрот е мал, и нема свирче, што ефикасно го намалува звукот на правосмукалката. Домашен автомобил со двојна намена, флексибилно чистење, дизајн со двојна намена, можете да цицате каде сакате. пренослив автомобил правосмукалка со три функционални додатоци : долго црево, долга млазница, четка млазница. Рачната правосмукалка со додатоците ви овозможува ефикасно да го исчистите ѓубрето во секој агол од секоја сцена : автомобил, дневна соба, кујна, спална соба итн. Силната апсорбира пофина прашина, остатоци, жито, трева, влакна од домашни миленици, песок итн. Во исто време, добро функционира при намалување на бучавата, пониска од 70d B при работа. Име на производот : Правосмукалкаматеријал : абс пластика, пп пластика, неткаен ткаенинабојка : црна, бела, жолтадодатоци : слама, четка, долга рамна млазница функција : Вакуумирање : помалку од 70дбако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не. Добредојдовте на вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

За стоката

Слична стока во категоријата

Моќни функции за правосмукалка и длабоко чистење : рачната правосмукалка користи мотор СО СУПЕР висока

О : Анг Вшмукување Моќ Длабоко Чистење : Овој Дом ?Вакуум ?Послабиот Има Моќна Моќност на Вшмукување 6000pa А

Главно се користи во автомобилот, дури и напонот на автомобилот може да се користи нормално Влажно и сув

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

Рачен дизајн, мала тежина, не се чувствуваат уморни долго време за зафат Компактен дизајн, лесен и рачен,

②Спецификации за напојување : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел ширум светот опсег на влезен напон : 100

Стабилност на моќноста и никогаш не ослабуваат, Двоен излез на воздух одлична функција за дисипација на

Т МОЌ Сосема НовВлезен Напон Опсег : AC 100 V 240 V ( 18v20v DC Компатибилен ) Компатибилен СО : ECOVACS DEEBOT N79 N79 S Робот�

ОТСТРАНЕТЕ ЈА ПРАШИНАТА : оваа рачна правосмукалка може ефикасно и лесно да ја отстрани прашината, оста�

Силно вшмукување на мотор со високи перформанси : телото прифаќа компактен дизајн на структурата, го оп�

Големина : околу должина 24 х ширина 7,5 х висина 7,5 (см) Материјал : АБС + алуминиумска легура Повод : автомоб

пакет : пакетот вклучуваше 2 парчиња роботски вакуумски браник продолжувач.Продолжувачот на браникот 1"

Ве молиме имајте предвид : овој Комплет За Делови одговара само НА DEEBOT OZMO 930, но воопшто не одговара НА DEEBO

Дизајниран антиврзан ролери, влече прашина во кутијата за прашина за да спречи затегнување на косата...

Ново направено во САД Ново направено во САД Вакуумското покритие одговара на повеќето правосмукалки, к�

Големина : 40см*15см*15см (вклучувајќи пакување) Материјал : АБС + алуминиумска легура Повод : автомобил, соб�

Посебниот дизајн на бурето за прашина го олеснува отстранувањето од машината, лесно се исфрла прашинат�

Голман И Чистење Материјали Земја на производство : Кина Производител : УНГЕР Голман И Чистење Материја�

Сосема Ново 2 Пакет XB1918 Батерија Директна Замена Брза Испорака (13 Дена) 30 Ден Се Враќа Сосема Ново 2 Пакет.

Длабоко Исчистете Го Вашиот Автомобил Насекаде! Leanclean е 2x Патентиран Уникатен Вакуумски Додаток за длаб

● Пренослив : овој лесен за носење вакуум може да се стави во неговата торба и да се чува во багажникот, п

Scroll