Ново
D&D PowerDrive BX39 V појас, 5/8 x 42 OC, BX, гума

D&D PowerDrive BX39 V појас, 5/8 x 42 OC, BX, гума

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Квалитетни ремени за пренос на електрична енергија по цена на конкурентска цена. Појасот може да не дојде во картонски ракав. Сликата може точно да не го одразува бројот на ребра. Тежина на пакет : 0,4 фунти. Квалитетни ремени за пренос на електрична енергија по цена на конкурентска цена. Појасот може да не дојде во картонски ракав. Сликата може точно да не го одразува бројот на ребра. Тежина на пакет : 0,4 фунти. Долниот дел за компресија на ременот е изработен од високо засилено со влакна, отпорно на масло и топлина, инженерско синтетичко гума соединение, специјално надополнето за одлична отпорност на абење, ладно трчање, флексибилност и е докажано преку илјадници часови тестирање. Гумата што директно ги опкружува каблите за затегнување на затегнување е исто така засилена со влакна и сложена за одлична лепење на жиците на членот на затегнување. Врвната ткаенина е специјално ткаена, синтетичко-природна мешавина од влакна. Изреките се дизајнирани за да им овозможат на ремените да имаат супериорни карактеристики на флексибилност на помали и поголеми макари со дијаметар.

За стоката

Слична стока во категоријата

Појас 3ЛК 3 / 8 х 36ин ОЦ Материјал типarмид Произведено Од D&D Power Drive Произведено Во Кина Појас 3ЛК 3 / 8 х 36ин ОЦ

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД Тие се дизајнирани да настапат на идентично

Појас Б 21 / 32 x 63in OC 9 бенд Произведено од D&D Power Drive Производ на бренд D&D Power Drive Направено во Кина...

Појас Б 21 / 32 x 69in OC 6 бенд Произведено од D&D Power Drive Производ на бренд D&D Power Drive Тежина на пакет : 5,8 фунти D&D Powe

Појас 4 LK 1 / 2 x 25in OC (AK23) Произведено од D&D Power Drive Направено во Кина Тежина на пакет : 1,0 фунти Појас 4 LK 1 / 2 x 25in

Појас 8 V 1 x 170in OC 6 Бенд Сликата може да покаже различен број на бендови Име на производителотD&D Power Drive Про�

Димензии на пакетот : 12 Л х 1 Ч х 12 В (инчи) Тежина на пакетот : 1 фунти Земја На Потекло : Кина Дел Број : 9Р485 Д

D&D Power Drive 490 J15 Poly V Појас Дел Број : 490 J15 Име На Брендот : D&D Power Drive Произведено Во Кина D&D Power Drive 490 J15 Poly V Поја�

【Големина】 Внатре во Girth : 600 mm / 1,97 стапки; Врвна ширина : 10 mm / 0,39 инчи; Висина : 6 мм / 0,23 инчи 【Стабилно】

Појас Б / 5Л 21 / 32 х 96ин ОЦ Појас Б / 5Л 21 / 32 х 96ин ОЦ Ремените ги надминуваат нивоата на рејтингот на сад рма..

Ремен C 7 / 8 X 122 IN OC 12 Band Сликата може да прикаже различен број на опсези Име на производителот D&D Power Drive...

1 Големина на производ A2108 mm е 83 инчи, а тежината е помеѓу 226 грама и 234 Gr Product Sizeams 2 Производството има голе�

Појас 4 LK 1 / 2 x 100 IN OC (АК98) Специјална надворешна обвивка дизајнирана за непречено држење и задни апликаци

Појас 5 LK 5 / 8 x 58in OC (BK55) Материјал тип : Arмид Произведено Од D&D Power Drive Произведено Во Кина Ремените ги надми�

Ова е Сосема Нова Дополнителна Тешка Сила Кевлар Vмид V Појас Врвен Квалитет Replacмид Кевлар Замена Дел!...

Оем Броеви Се Предвидени Само За Повикување Ве Молиме Проверете Одговара Пред Нарачување Ве молиме Зап�

Појас 15.44 х 52.17 ВО ОК Произведено во кина Произведено Од D&D Power Drive Тежина на пакетот : 1,0 килограми...

Статичко спроводливо; Ги исполнува или ги надминува спецификациите на OEM Сопствена формулација со соед�

Појас 5lk 5 / 8 x 33in OC (BK30) Димензии на пакетот : 2.032 L x 27,94 H x 22.606 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,181 килограми Зе�

Спецификати : Опис : ОЕМ замена на појасот, Апликација за појас : Дек, Тип на појас : Опфатен, должина : 189 ", �

①СИГУРНИ ПЕРФОРМАНСИ : 3vk560 / 08 заменските ремени се разноврсни Саднаправени за квалитет и долговечност

Ремените ги надминуваат нивоата на рејтингот на сад рма Тие се дизајнирани да настапат на идентично или

D&D Моќ Погон V Појас Појасот можеби не доаѓа во картонски ракав Сликата не може точно да го одразува број�

Описот на насловот е метричка големина, ако треба да се претворите во империјална големина, ве молиме по

Појас 17,53 x 46,77 во ОК Тип на материјал гума Произведено од D&D Power Drive Направено во Кина Ремените ги надминув

Појас Ц 7 / 8 х 143во ОЦ 11 Бенд Сликата може да покаже различен број на бендови Име на производителотD&D Power Driv

Појас 15,44 x 38.07in OC Направено во Кина Произведено од D&D Power Drive Тежина на пакет : 0,19 фунти Ремените ги надмину

Scroll