Ново
USB-C женски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашите пупки на Samsung Galaxy Multi употреба Конвертирајќи ги функциите за додавање, како што се тастатура, палецот, глувци,

USB-C женски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашите пупки на Samsung Galaxy Multi употреба Конвертирајќи ги функциите

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

USB-на-Go⭐ : Вклучете се и компатибилни со вашите пупки на Samsung Galaxy ги претвора USB порти во USB C порти Поврзете USB C периферни уреди со уреди со USB-пристаништа вградени. ? 【Преносен и компактен】 : Мал, тенок, издржлив, тешка должност ви овозможува да го носите ова околу или да го приклучите на кое било место до вашите USB-C Cormers. На пример, не можете да го користите за да го поврзете USB C со HDMI адаптерот. Ова ви овозможува да ги поврзете телефоните, таблетите, флеш дисковите, глувчето , центри и други USB пристаништа. ? ⚡ Професионален USB 3. ? 【Лесен за употреба】 : Не е потребна инсталација. Едноставно приклучете и работете. ? USB-на-Go⭐ : Вклучете се и компатибилни со вашите пупки на Samsung Galaxy ги претвора USB порти во USB C порти Поврзете USB C периферни уреди со уреди со USB-пристаништа вградени. Ова ви овозможува да ги поврзете телефоните, таблетите, флеш дисковите, глувчето , центри и други USB пристаништа. ● Компатибилен со Android, Windows и други системи, без ограничувања на системот. Едноставно приклучете и работете. ● Размислете да добиете еден за дома, канцеларија и патување, така што секогаш ќе бидете блиску брзо Полнење. Да се ​​има 2pack помага секогаш да се задржи на располагање бидејќи е дизајниран лесно да се носи наоколу и да се залепи на уредите. Белешка : Овој уред не може да го напојува вашиот паметен телефон со Android или самата таблета. ? Ве молиме, забележани : Ние не препорачуваме да го купите овој адаптер за полнач Magsafe, освен ако вашиот адаптер за напојување не обезбеди целосна моќност од 25 W или повисока.0 адаптерот им дава можност на вашите уреди домаќини да додадат на кој било кабел за полнење, податоци, USB периферни уреди како што се како тастатури, глувци, USB центар, флеш дискови, надворешни хард дискови, читатели на USB картички, контролори на игри или што и да е. На пример, не можете да го користите за да го поврзете USB C со HDMI адаптерот.

За стоката

Слична стока во категоријата

0 порта компатибилен со Philips TAS1505 B / 00 USBC опремена уред Поврзете тастатура, глувче, флешуред и повеќе USBA пе

USBнаGo⭐ : Вклучете се и компатибилен со вашиот LG 15 Z90 NR.AAS9 U1 со компјутерски периферни уреди, како што се фл

? 【Безбедност】 : Дизајнирано и тестирано специјално компатибилно за вашата мачка S61 USB типЦ / PD / Power Delivery

⚡USBC USB 3.0 ▶ Додавање на USB 3.0 порта компатибилен со вашиот LG V405 QA7 USBC опремена уред Поврзете тастатура, глу

? 【Безбедност】 : Дизајнирано и тестирано специјално компатибилно за вашиот ZTE Voyage 20 Pro USB TypeC / PD / Power Delivery

Тип : кабли од типотЦ Конектор Б : aux Пол Машки женски Надворешен дијаметар : 3,5 мм Aux Тип : кабли од типотЦ...

0, обезбедувајќи стапки за трансфер на податоци од 480 Mbps и брзо полнење PD3 PD 120 W & 480 Mbps : Магнетниот адаптер

? [Конверзија на портата] Адаптер за Boxwave компатибилен со преносен монитор T14 S (14 ин) Адаптерот USBA до C Portchan

【USB 2.0 спојник】 Комплеторот USB 2.0 може да го претвори USB машкото пристаниште во женска порта за поврзувањ

Adapter USBC до 7,9мм x 5,5мм PDвграден со PD & 5 V / 9 V / 20 V Автоматски индуциран индукција Индукциски чип Може автомат

⚡USBC USB 3.0 ▶ Додавање на USB 3.0 порта компатибилен со вашиот Xiaomi Redmi Note 11 ProusbC опремена уред Поврзете тастату

0 адаптерот им дава можност на вашите уреди домаќини да додадат на кој било кабел за полнење, податоци, USB

USBнаGo⭐ : Вклучете се и компатибилен со вашиот LG 16 Z90 QK.AAS6 U1 со компјутерски периферни уреди, како што се фл

? 【Безбедност】 : Дизајнирано и тестирано специјално компатибилно за вашиот Dell XPS 13 L421 X USB типC / PD / Power Delive

0 брз менувач】 Овој OTG адаптер поседува USB 3 【Повеќекратна компатибилност】 Овој OTG адаптер е компатибил�

USBнаGo⭐ : Вклучете се и е компатибилен со вашиот BMW 2020 1 за компјутерски периферни уреди, како што се флешу�

? 【Безбедност】 : Дизајнирано и тестирано специјално компатибилно за вашиот Sony G3421 USB TypeC / PD / Power Delivery и се

100 W брзо полнење, 20 GBS пренос на податоци и 4 K HD видео и аудио, поддршка OTG уреди : таа магнетна USB C адаптер 24

Аудио конвертор 2 во 1 тип C до 3,5 mm приклучок за Xiaomi Huawei Тип C Забелешка : Адаптерот поддржува телефони сам�

Обвивка на алуминиумска легура на Unibody за подобра дисипација на топлина.0 пристап до истите USB периферни

Материјал : Направено од премиум алуминиумска легура и најлон материјал за да се обезбеди издржливост и

Scroll