Ново
PARTHCKSI USB 2.0 Податоци/Кабел Кабел За WD 4064-705074-000 A

PARTHCKSI USB 2.0 Податоци/Кабел Кабел За WD 4064-705074-000 A

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Конектор големина : Микро USB 5 пински. Совршено Вклопување : Компактни, отпорни на топлина, глави на конектори од нерѓосувачки челик слот во лесно, но сигурно и одговара на повеќето случаи. Полнење И Синхронизација Со голема Брзина : USB кабел за податоци за пренос Со Голема брзина и синхронизација со вашиот мобилен телефон. Дополнителни Кабли, Екстра Издржливи : Заменете го вашиот кабел и додадете повеќе за дома, работа или патување, со животен век од 5000+ свиткување неколку пати подолг од стандардните кабли. Универзална Компатибилност : Одговара за сите стандардни микро конектор телефон или уреди полнење и синхронизација. Спецификации ВЛЕЗ НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА : 100-240v светска употреба За Parthcksi водечки Бренд За Полнач за Лаптоп. Фокусирајте се на дизајнот и продажбата на полначот за лаптоп, посветени на обезбедување професионални производи и услуги. Parthcksi Лаптоп Полнач / Кабел / Кабел Сите Адаптери За Напојување И Кабли се во согласност со врвните индустриски стандарди и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, пренапон, прекумерна струја и внатрешно прегревање. Сите наши производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење. Parthcksi Наплаќа Паметна технологија Адаптер за Напојување и кабел изработен од материјали отпорни на висока температура, безбедна и интелигентна технологија за чипови. Може да се полни брзо и стабилно во секое време. Parthcksi Глобална Грижа За Клиентите+ потребите На Клиентите се она за што се грижиме, сите ги поддржуваме со 36-месечна поддршка на клиентите и обезбедуваме пријателска, лесно достапна техничка поддршка.

За стоката

Слична стока во категоријата

Спецификација : 3.3 Стапки / 1м , УСБ 2.0 а до микроб 5 пински кабел Брзо Полнење И Синхронизација : USB a ДО USB ми�

Рамен мека лента рамен тенок тенок микро USB кабел Микро УСБ 90 степен машки До Стандарден USB женски прикл�

✎Светски Влез✎ : Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ✎Безбедност Заштита✎ : Без бучава, ниска температура операција, б�

Поддржете ги податоците од 40 Gbps, 8 K Video 20 V 5 A и 100 W моќност Работете за лаптоп и таблет и мобилен телефон и �

【Coiled USBA до USBC кабел за автомобил】 намоќниот USBтипкабелc со дизајн на пролетна форма, преносен без близн�

DIY 24 PIN USB 3.1 Тип Ц Машки И Женски Приклучок И ПРИКЛУЧОК КОНЕКТОР SMT тип СО Компјутер Одбор 1 сет Во прилог С�

3 Производ чип : ОВ3660 (1 / 5 инчи) 1 Тетратка со 3 пиксели, модул за камера севоедно Функција :...

●Еден За Сите : ажурираниот дизајн 4 во 1 кој ги наплаќа повеќето мобилни телефони достапни на пазарот...

HQRP® микро USB (Тип Б) ДО USB (Тип А) Кабел; Должината на кабелот е 36 инчи; Пренесувањето датотеки е безбедно и �

Изграден со биобазирана најлон : 46% од надворешноста на кабелот е направено од биобазиран најлон, додека

Замена слушалки аудио кабел, кабел или жица За Желка Плажа Елита Про 2 ЗАБЕЛЕШКА : Нема внатрешна контрол

ВО КУТИЈАТА : (1) 3 СТАПКИ USB тип Ц До микроб 2.0 машки кабел за полнач КОМПАТИБИЛНОСТ : Поврзете компјутер Со

2 метри USB ТипC ДО USB ТипB 3.0 Кабел ● Ве Молиме Запомнете : Ова не Е Компатибилно СО USB 2.0 уред ● Проверете да�

Компатибилен со повеќето телефони и таблети како Што Се Samsung Galaxy S7, Google Nexи повеќе / Полнете и синхронизи

V Micro USB : Повеќето телефони со Android и Windows, таблети и многу други уреди, вклучувајќи HTC / LG / Sony / GPS уред До�

? [90 СТЕПЕН АГОЛ] Оптимизирајте го вашиот десктоп простор Со внимателна конструкција НА ПРАВ АГОЛ На МАГ�

● 3 Во 1 Кабел За Полнење Q : надградениот дизајн 3 во 1 што ги полни повеќето мобилни телефони (микро+ip+инте

Влезен Напон : 100~240ВАЦ 50 / 60хз, Светска Употреба Безбеден стандард : ФКЦ,СЕ, Ro Заштита од краток спој, Над З�

Брзините на полнење ќе варираат во зависност од вашиот уред и ѕидниот полнач Ви предлагаме да користите

ПОВРЗЕТЕ УРЕДИ : meokse mini usb кабелот го поврзува ВАШИОТ USBподготвен компјутер или USB центар со дигитална ка�

Друг предел на задниот дел на главниот оддел е дизајниран да смести таблета или лаптоп од 13 " Можете да с

ЕУ Рохс : Добавувач Непотврден Статус На Дел : Активен HTS : 9030.31.00.00 Автомобилска Индустрија : Непознат PPAP :

Компатибилен со безжични уши или слушалки со микро или USBC порти за полнење Micro USB кабел се користи за пол�

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

Врвен квалитет СУПЕРСПЕЕД УСБ 3.0 Тип А До микро Б м / М уред кабли Двоен заштитен, извртенипар податоци жи

USB 3.0 машки до машки тип А за да напишете кабел за трансфер на податоци компатибилен со хард диск, лаптоп,

Адаптер / Кабел низ целиот свет опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ Нашиот производ е замена.не е оригина�

Конектор големина : Микро USB 5 пински Совршено Вклопување : Компактни, отпорни на топлина, глави на конект

Боја : Црна Големина : 500мм Материјал : 2428 Awg Целосно јадро на бакарна жица, плетенка мрежа, ефикасно гаран�

Scroll