Ново
PARTHCKSI USB 2.0 Податоци/Кабел Кабел За WD 4064-705074-000 A

PARTHCKSI USB 2.0 Податоци/Кабел Кабел За WD 4064-705074-000 A

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Конектор големина : Микро USB 5 пински. Совршено Вклопување : Компактни, отпорни на топлина, глави на конектори од нерѓосувачки челик слот во лесно, но сигурно и одговара на повеќето случаи. Полнење И Синхронизација Со голема Брзина : USB кабел за податоци за пренос Со Голема брзина и синхронизација со вашиот мобилен телефон. Дополнителни Кабли, Екстра Издржливи : Заменете го вашиот кабел и додадете повеќе за дома, работа или патување, со животен век од 5000+ свиткување неколку пати подолг од стандардните кабли. Универзална Компатибилност : Одговара за сите стандардни микро конектор телефон или уреди полнење и синхронизација. Спецификации ВЛЕЗ НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА : 100-240v светска употреба За Parthcksi водечки Бренд За Полнач за Лаптоп. Фокусирајте се на дизајнот и продажбата на полначот за лаптоп, посветени на обезбедување професионални производи и услуги. Parthcksi Лаптоп Полнач / Кабел / Кабел Сите Адаптери За Напојување И Кабли се во согласност со врвните индустриски стандарди и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, пренапон, прекумерна струја и внатрешно прегревање. Сите наши производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење. Parthcksi Наплаќа Паметна технологија Адаптер за Напојување и кабел изработен од материјали отпорни на висока температура, безбедна и интелигентна технологија за чипови. Може да се полни брзо и стабилно во секое време. Parthcksi Глобална Грижа За Клиентите+ потребите На Клиентите се она за што се грижиме, сите ги поддржуваме со 36-месечна поддршка на клиентите и обезбедуваме пријателска, лесно достапна техничка поддршка.

За стоката

Слична стока во категоријата

Од ИНИУБезбедното Брзо Полнење Pro ● Доживејте најбезбедно полнење со над 38 милиони глобални корисници..

ПОВРЗЕТЕ УРЕДИ : meokse mini usb кабелот го поврзува ВАШИОТ USBподготвен компјутер или USB центар со дигитална ка�

USB 3.0 машки до машки тип А за да напишете кабел за трансфер на податоци компатибилен со хард диск, лаптоп,

Брзините на полнење ќе варираат во зависност од вашиот уред и ѕидниот полнач Ви предлагаме да користите

Замена слушалки аудио кабел, кабел или жица За Желка Плажа Елита Про 2 ЗАБЕЛЕШКА : Нема внатрешна контрол

USBC кабел со универзални конектори : Овој кабел за податоци / полнење со неговите конектори TypeC (машки до м

Може да се поврзе СО USBпортата на кој било лаптоп / КОМПЈУТЕР, директно до конзолната порта на рутери Cisco,

Брз и лесен за конвертирање USB интерфејс тип, Конектор 1 : (1) USBБ Женски и Конектор 2 : (1) USBБ Машки : 90 Степен (

Рамен мека лента рамен тенок тенок микро USB кабел Микро УСБ 90 степен машки До Стандарден USB женски прикл�

USB C Кабел ЗА печатач : овој usb c кабел за печатач Е Идеален избор за поврзување уреди Од Типот C со печатач,

Scroll