Ново
Кабел Работи Микро USB 3.0 ДО USB Сплитер Кабел 20 Инчи

Кабел Работи Микро USB 3.0 ДО USB Сплитер Кабел 20 Инчи

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Придружник на хард диск поврзува Wii U, PS3, PS4, Xbox 360 или Малина Pi СО USB портсто СО мала моќност пренослив надворешен USB 3.0 хард диск или двд режач со МИКРО-Б USB порта за пристап до зачувани игри, видеа и датотеки. Паметниот Дизајн На Y-кабел обезбедува дополнителна моќност со интегриран кабел од 5 инчи; Поврзете ги двата кабли со соседните USB порти за 1tb или повеќе USB 3.0 надворешни хард дискови кои не можат да се напојуваат од една USB порта; Идеално решение за хард дискови кои не се препознаваат од вашата конзола за игри бидејќи имаат недоволна моќност за работа; Поврзете USB 3.0 напојуван монитор како ШТО Е MB MB168 B+ 15.6-Инчен или AOC пренослив Usb 3.0 led монитор. SUPERSPEED USB 3.0 оценет за брз трансфер на датотеки со 10x брзина НА USB 2.0 користејќи двонасочен пренос на податоци НА USB 3.0 технологија; Наназад компатибилен со USB 2.0/1.1. Супериорна конструкција-комбинација на позлатени конектори, голи бакарни проводници и Фолија Дизајнирани со обликувани приклучоци за ослободување од напрегање за издржливост и шари за лесно држење за често исклучување. хард диск компатибилен СО USB 2.0/3.0 пренослив, надворешни хард дискови како ШТО Се HGST Touro Mobile, HGST Touro S, Ina Teck HDD, ПИОНЕР USB 3.0 Blu-Ray Режач, Samsung 840 EVO, Samsung 850 Pro, Samsung Ултра-Тенок Оптички Диск, Seagate Резервна Копија Плус, Seagate Резервна Копија Плус Тенок, Seagate Експанзија 1tb пренослив, seagate WIRELESS plustoshiba canvio, Toshiba 2tb CANVIO Основи, WD ЕЛЕМЕНТИ 2tb Пренослив, Wd 500 gb Пренослив, WD мојот пасош Ултра, Wd 1tb Надворешен, Западен дигитален ПАСОШ УЛТРА. Удобен Додаток За Игри. КАБЕЛОТ Е Важен USB 3.0 Y Кабелот е неопходен додаток за wii U, PS3, PS4 и Xbox сопственици кои сакаат да го прошират своето складирање со USB 3.0 надворешен хард диск. Едноставно поврзете Го микро-USB конекторот со надворешниот хард диск, синиот USB 3.0 конектор со USB порта за пренос на податоци и пократкиот USB кабел со соседната USB порта или ѕиден полнач за дополнителна моќност. УСБ-Придвижуван Монитор. Овој уникатен кабел ја пренесува потребната моќност и податоци за поврзување на пренослив usb-придвижуван монитор со лаптоп. Флексибилна, но Цврста Конструкција. Овој уникатен USB 3.0 Y-кабел е дизајниран со обликувани приклучоци за ослободување од напрегање за издржливост, флексибилна кабелска јакна и шари за лесно држење за често исклучување. Комбинацијата на позлатени конектори, голи бакарни проводници и заштита од фолија и плетенка обезбедува супериорни перформанси на кабелот и намалување НА електромагнетниот шум ЕМИ за пренос на податоци без грешки.

За стоката

Слична стока во категоријата

Спецификација : 3.3 Стапки / 1м , УСБ 2.0 а до микроб 5 пински кабел Брзо Полнење И Синхронизација : USB a ДО USB ми�

Адаптер / Кабел низ целиот свет опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ Нашиот производ е замена.не е оригина�

Тестирани Единици Во Одлична Работна Состојба Исправен 30 дена гаранција за враќање на парите 1 целогоди

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

Компатибилен со За Кодак Pixpro Astro Zoom AZ401 AZ421 AZ252 AZ901 FZ152RD FZ53RD FZ43, Kodak Easyshare C123 Спорт, C142, C143, C183, C195, C1505, C1550, M22, M23,

Конектор големина : Микро USB 5 пински Совршено Вклопување : Компактни, отпорни на топлина, глави на конект

Компатибилен со безжични уши или слушалки со микро или USBC порти за полнење Micro USB кабел се користи за пол�

Боја : Црна Големина : 500мм Материјал : 2428 Awg Целосно јадро на бакарна жица, плетенка мрежа, ефикасно гаран�

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

ВО КУТИЈАТА : (1) 3 СТАПКИ USB тип Ц До микроб 2.0 машки кабел за полнач КОМПАТИБИЛНОСТ : Поврзете компјутер Со

Кабел за микро USB интерфејс IFC600 PCU Датум на полнење Кабел за пренесување на кабелот компатибилен со Canon Pow

Конектор големина : Микро USB 5 пински Совршено Вклопување : Компактни, отпорни на топлина, глави на конект

2 метри USB ТипC ДО USB ТипB 3.0 Кабел ● Ве Молиме Запомнете : Ова не Е Компатибилно СО USB 2.0 уред ● Проверете да�

ЕУ Рохс : Добавувач Непотврден Статус На Дел : Активен HTS : 9030.31.00.00 Автомобилска Индустрија : Непознат PPAP :

USB до 10mm магнетни полнач кабел USB 2.0 работа со моќ банка, автомобил полнач, ѕид полнач, компјутер БИЛО USB по

Брзините на полнење ќе варираат во зависност од вашиот уред и ѕидниот полнач Ви предлагаме да користите

Тестирани Единици Во Одлична Работна Состојба Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и спи�

Може да се поврзе СО USBпортата на кој било лаптоп / КОМПЈУТЕР, директно до конзолната порта на рутери Cisco,

Изграден со биобазирана најлон : 46% од надворешноста на кабелот е направено од биобазиран најлон, додека

90 степени во сите видови на мини USB уреди треба да ја свртат приликата за да ја променат насоката на мини

ПОВРЗЕТЕ УРЕДИ : meokse mini usb кабелот го поврзува ВАШИОТ USBподготвен компјутер или USB центар со дигитална ка�

Конектор големина : Микро USB 5 пински Совршено Вклопување : Компактни, отпорни на топлина, глави на конект

USB C Кабел ЗА печатач : овој usb c кабел за печатач Е Идеален избор за поврзување уреди Од Типот C со печатач,

Делови за микрофон компатибилни со Razer Barracuda X безжични мултиплатформа игри и мобилни слушалки Оригинал�

【5 A 20 V 100 W со емарк чип】 уникатен емаркер паметен чип интелигентно одговара на потребната струја Вград�

Ви овозможува Да се менувате Помеѓу различни Слушалки За Лесно Исклучување На Сенхајзер Сината ЛЕР го о

?? КОНЕКТОРИ : USB 2.0 Тип Машки ДО USB 2.0 Тип двојна женска продолжен кабел(со завртка дупка) ?? Поврзува уреди �

Влезен Напон : 100~240ВАЦ 50 / 60хз, Светска Употреба Безбеден стандард : ФКЦ,СЕ, Ro Заштита од краток спој, Над З�

Друг предел на задниот дел на главниот оддел е дизајниран да смести таблета или лаптоп од 13 " ...

【100 W Брзо полнење и заштеда на време】 Нашиот UNI USB C кабел 6,6 ft Поддржува PD3.0 и QC4.0 Брзо полнење со излез Max 1

Scroll