Ново
БЕСТЧ УСБ Кабел Синхронизација На Податоци КОМПЈУТЕР Лаптоп Кабел За Мајчин Инструменти Трактор Аудио 10 Комплетен 6 Нула А10 А6

БЕСТЧ УСБ Кабел Синхронизација На Податоци КОМПЈУТЕР Лаптоп Кабел За Мајчин Инструменти Трактор Аудио 10 Комплетен 6 Нула А10

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 11.04

Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купувате погрешни производи.Благодарам!. БЕСТЧ УСБ Кабел Синхронизација На Податоци КОМПЈУТЕР Лаптоп Кабел За Мајчин Инструменти Трактор Аудио 10 Комплетен 6 Нула А10 А6. Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купувате погрешни производи.Благодарам!. БЕСТЧ УСБ Кабел Синхронизација На Податоци КОМПЈУТЕР Лаптоп Кабел За Мајчин Инструменти Трактор Аудио 10 Комплетен 6 Нула А10 А6. БЕСТЧ УСБ Кабел Синхронизација На Податоци КОМПЈУТЕР Лаптоп Кабел За Мајчин Инструменти Трактор Аудио 10 Комплетен 6 Нула А10 А6.

За стоката

Слична стока во категоријата

Конектор големина : Микро USB 5 пински Совршено Вклопување : Компактни, отпорни на топлина, глави на конект

Тестирани Единици Во Одлична Работна Состојба Исправен 30 дена гаранција за враќање на парите 1 целогоди

2 метри USB ТипC ДО USB ТипB 3.0 Кабел ● Ве Молиме Запомнете : Ова не Е Компатибилно СО USB 2.0 уред ● Проверете да�

? [90 СТЕПЕН АГОЛ] Оптимизирајте го вашиот десктоп простор Со внимателна конструкција НА ПРАВ АГОЛ На МАГ�

Тестирани Единици Во Одлична Работна Состојба Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и спи�

USB3 0 БРЗО ПОЛНЕЊЕ И СИНХРОНИЗАЦИЈА НА ПОДАТОЦИ : Полнење и пренос на податоци два во едно, брзината на пол

HD Дисплеј : Поддржува до 8k / 6 K / 5 K@60hz резолуција видео пренос или двојна 4k@60hz видео пренос Вграден ЕМаркер

Тестирани Единици Во Одлична Работна Состојба Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и спи�

V Micro USB : Повеќето телефони со Android и Windows, таблети и многу други уреди, вклучувајќи HTC / LG / Sony / GPS уред...

Придружник на хард диск поврзува Wii U, PS3, PS4, Xbox 360 или Малина Pi СО USB портсто СО мала моќност пренослив надв

Високи Перформанси И Неверојатно Издржлива брзина На Полнење до 2,4 А, поддржува ГОЛЕМА брзина USB 2,0 стапк

Qust quest Sharge & Синхронизација На Податоци Qc 3.0 поддржува краток микро usb кабел за брзо полнење QC 3.0 Стапка на

Делови за микрофон компатибилни со Razer Barracuda X безжични мултиплатформа игри и мобилни слушалки Оригинал�

USB 3.0 машки до машки тип А за да напишете кабел за трансфер на податоци компатибилен со хард диск, лаптоп,

●LED Дигитален Дисплеј За Напојување Q со предност на дигиталниот приказ на податоци, овој кабел за брз п�

Друг предел на задниот дел на главниот оддел е дизајниран да смести таблета или лаптоп од 13 " Можете да с

Конектор големина : Микро USB 5 пински Совршено Вклопување : Компактни, отпорни на топлина, глави на конект

Боја : Црна Големина : 500мм Материјал : 2428 Awg Целосно јадро на бакарна жица, плетенка мрежа, ефикасно гаран�

90 степени во сите видови на мини USB уреди треба да ја свртат приликата за да ја променат насоката на мини

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

USB до 10mm магнетни полнач кабел USB 2.0 работа со моќ банка, автомобил полнач, ѕид полнач, компјутер БИЛО USB по

Scroll