Ново
БЕСТЧ УСБ Кабел Синхронизација На Податоци КОМПЈУТЕР Лаптоп Кабел За Мајчин Инструменти Трактор Аудио 10 Комплетен 6 Нула А10 А6

БЕСТЧ УСБ Кабел Синхронизација На Податоци КОМПЈУТЕР Лаптоп Кабел За Мајчин Инструменти Трактор Аудио 10 Комплетен 6 Нула А10

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 11.04

Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купувате погрешни производи.Благодарам!. БЕСТЧ УСБ Кабел Синхронизација На Податоци КОМПЈУТЕР Лаптоп Кабел За Мајчин Инструменти Трактор Аудио 10 Комплетен 6 Нула А10 А6. Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купувате погрешни производи.Благодарам!. БЕСТЧ УСБ Кабел Синхронизација На Податоци КОМПЈУТЕР Лаптоп Кабел За Мајчин Инструменти Трактор Аудио 10 Комплетен 6 Нула А10 А6. БЕСТЧ УСБ Кабел Синхронизација На Податоци КОМПЈУТЕР Лаптоп Кабел За Мајчин Инструменти Трактор Аудио 10 Комплетен 6 Нула А10 А6.

За стоката

Слична стока во категоријата

Компатибилен со безжични уши или слушалки со микро или USBC порти за полнење Micro USB кабел се користи за пол�

USB3 0 БРЗО ПОЛНЕЊЕ И СИНХРОНИЗАЦИЈА НА ПОДАТОЦИ : Полнење и пренос на податоци два во едно, брзината на пол

DIY 24 PIN USB 3.1 Тип Ц Машки И Женски Приклучок И ПРИКЛУЧОК КОНЕКТОР SMT тип СО Компјутер Одбор 1 сет Во прилог С�

Може да се поврзе СО USBпортата на кој било лаптоп / КОМПЈУТЕР, директно до конзолната порта на рутери Cisco,

? [90 СТЕПЕН АГОЛ] Оптимизирајте го вашиот десктоп простор Со внимателна конструкција НА ПРАВ АГОЛ На МАГ�

USB C Кабел ЗА печатач : овој usb c кабел за печатач Е Идеален избор за поврзување уреди Од Типот C со печатач,

Ултра рамен цврст флексибилен и затегнување : 2 m долги ултразлични тенки USB кабли се совршени за поставу�

Високи Перформанси И Неверојатно Издржлива брзина На Полнење до 2,4 А, поддржува ГОЛЕМА брзина USB 2,0 стапк

Од ИНИУБезбедното Брзо Полнење Pro ● Доживејте најбезбедно полнење со над 38 милиони глобални корисници..

Компатибилен со повеќето телефони и таблети како Што Се Samsung Galaxy S7, Google Nexи повеќе / Полнете и синхронизи

? [Компатибилен] Кабел за Boxwave Компатибилен со таблетот Vasoun Android 11 VSUSM30 (10 IN) Користејќи го универзалниот и

Конектор големина : Микро USB 5 пински Совршено Вклопување : Компактни, отпорни на топлина, глави на конект

Ви овозможува Да се менувате Помеѓу различни Слушалки За Лесно Исклучување На Сенхајзер Сината ЛЕР го о

Рамен мека лента рамен тенок тенок микро USB кабел Микро УСБ 90 степен машки До Стандарден USB женски прикл�

ВО КУТИЈАТА : (1) 3 СТАПКИ USB тип Ц До микроб 2.0 машки кабел за полнач КОМПАТИБИЛНОСТ : Поврзете компјутер Со

Конектор големина : Микро USB 5 пински Совршено Вклопување : Компактни, отпорни на топлина, глави на конект

●Еден За Сите : ажурираниот дизајн 4 во 1 кој ги наплаќа повеќето мобилни телефони достапни на пазарот...

Тестирани Единици Во Одлична Работна Состојба Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и спи�

Друг предел на задниот дел на главниот оддел е дизајниран да смести таблета или лаптоп од 13 " Можете да с

Врвен квалитет СУПЕРСПЕЕД УСБ 3.0 Тип А До микро Б м / М уред кабли Двоен заштитен, извртенипар податоци жи

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

【5 A 20 V 100 W со емарк чип】 уникатен емаркер паметен чип интелигентно одговара на потребната струја...

✎Светски Влез✎ : Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ✎Безбедност Заштита✎ : Без бучава, ниска температура операција, б�

Разликата во Белкин : Пионер во технологијата и иновациите повеќе од 35 години Кабел засилен со арамид со

Придружник на хард диск поврзува Wii U, PS3, PS4, Xbox 360 или Малина Pi СО USB портсто СО мала моќност пренослив надв

USBC кабел со универзални конектори : Овој кабел за податоци / полнење со неговите конектори TypeC (машки до м

Скриени бели ЛЕД светилки за заштеда на енергија, без стробоскопски, не му наштети на окото, слободно од�

Scroll