Ново
Се-во-еден 4K USB C кабел, USB 3.2 gen 2-3ft од Cableirection

Се-во-еден 4K USB C кабел, USB 3.2 gen 2-3ft од Cableirection

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

USB-C кабел со универзални конектори : Овој кабел за податоци/полнење со неговите конектори Type-C (машки до машки) е идеален за вашиот компјутер, тетратка/Mac Book, паметен телефон, таблет/i Pad Air/i Pad Pro, Game Pads, Switch, Power Banks , Графички картички/монитори, итн. Супербрзична поврзаност на податоците : Користете го овој USB-C кабел за пренесување на податоци до 10 Gbit/s благодарение на стандардот USB 3.2 (Gen 2)-совршен за големи количини на податоци, надворешни хард дискови и SSD . Брзо полнење : Вклучете и надополнете се до 100 W (5 A/20 V) благодарение на испораката на електрична енергија 3 (профил 5) и интегрираниот чип. Напојувајте ги вашите компатибилни паметни телефони, таблети и тетратки/Mac Books или наполнете ги во ниеден момент. Еден кабел се справува со сето тоа : без оглед дали е полн HD или 4 K на 60 Hz, можете да го користите и овој USB-C кабел за да пренесете видео податоци во режимот на Alt Display Port. 36 месеци гаранција на производителот. USB-C кабел со универзални конектори : Овој кабел за податоци/полнење со неговите конектори Type-C (машки до машки) е идеален за вашиот компјутер, тетратка/Mac Book, паметен телефон, таблет/i Pad Air/i Pad Pro, Game Pads, Switch, Power Banks , Графички картички/монитори, итн. Супербрзична поврзаност на податоците : Користете го овој USB-C кабел за пренесување на податоци до 10 Gbit/s благодарение на стандардот USB 3.2 (Gen 2)-совршен за големи количини на податоци, надворешни хард дискови и SSD . Брзо полнење : Вклучете и надополнете се до 100 W (5 A/20 V) благодарение на испораката на електрична енергија 3 (профил 5) и интегрираниот чип. Напојувајте ги вашите компатибилни паметни телефони, таблети и тетратки/Mac Books или наполнете ги во ниеден момент. Еден кабел се справува со сето тоа : без оглед дали е полн HD или 4 K на 60 Hz, можете да го користите и овој USB-C кабел за да пренесете видео податоци во режимот на Alt Display Port. 36 месеци гаранција на производителот.

За стоката

Слична стока во категоријата

3 Производ чип : ОВ3660 (1 / 5 инчи) 1 Тетратка со 3 пиксели, модул за камера севоедно Функција : 2 Големина на пр�

Qust quest Sharge & Синхронизација На Податоци Qc 3.0 поддржува краток микро usb кабел за брзо полнење QC 3.0...

Конектор големина : Микро USB 5 пински Совршено Вклопување : Компактни, отпорни на топлина, глави на конект

Високи Перформанси И Неверојатно Издржлива брзина На Полнење до 2,4 А, поддржува ГОЛЕМА брзина USB 2,0 стапк

【5 A 20 V 100 W со емарк чип】 уникатен емаркер паметен чип интелигентно одговара на потребната струја...

USB до 10mm магнетни полнач кабел USB 2.0 работа со моќ банка, автомобил полнач, ѕид полнач, компјутер БИЛО USB по

●Еден За Сите : ажурираниот дизајн 4 во 1 кој ги наплаќа повеќето мобилни телефони достапни на пазарот...

Друг предел на задниот дел на главниот оддел е дизајниран да смести таблета или лаптоп од 13 " Можете да с

Брзините на полнење ќе варираат во зависност од вашиот уред и ѕидниот полнач Ви предлагаме да користите

V Micro USB : Повеќето телефони со Android и Windows, таблети и многу други уреди, вклучувајќи HTC / LG / Sony / GPS уред До�

HD Дисплеј : Поддржува до 8k / 6 K / 5 K@60hz резолуција видео пренос или двојна 4k@60hz видео пренос Вграден ЕМаркер

Конектор големина : Микро USB 5 пински Совршено Вклопување : Компактни, отпорни на топлина, глави на конект

Поддржете ги податоците од 40 Gbps, 8 K Video 20 V 5 A и 100 W моќност Работете за лаптоп и таблет и мобилен телефон и �

Кабел за микро USB интерфејс IFC600 PCU Датум на полнење Кабел за пренесување на кабелот компатибилен со Canon Pow

✎Светски Влез✎ : Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ✎Безбедност Заштита✎ : Без бучава, ниска температура операција, б�

DIY 24 PIN USB 3.1 Тип Ц Машки И Женски Приклучок И ПРИКЛУЧОК КОНЕКТОР SMT тип СО Компјутер Одбор 1 сет...

Scroll