Ново
Сбснх Докинг Станица Експанзија Лаптоп Додатоци Мобилен Телефон Таблет Врска Облак Компјутерска Проекција ЛИНИЈА УСБ Адаптер

Сбснх Докинг Станица Експанзија Лаптоп Додатоци Мобилен Телефон Таблет Врска Облак Компјутерска Проекција ЛИНИЈА УСБ Адаптер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2907.52

4khd Конектор : Поддршка 4k/30 Hz HD НА екранот. USB 3.0 : Пренос на Податоци 5 Gbps (1g филм може да се пренесе за 5 секунди). Rj45 Интерфејс : Поддршка 1000mbps Етернет Мрежа. Тип Ц Пд Порта : Поддршка 60w&100 W Pd Задолжен (Макс). Функција : USB 3.0, 4 KHD, RJ45, PD ПОЛНЕЊЕ USB ЦЕНТАР. 4khd Конектор : Поддршка 4 K/30 Hz HD НА екранот Display USB 3.0 : Пренос на Податоци 5 Gbps(1g филм може да се пренесе за 5 секунди) RJ45 Интерфејс : Поддршка 1000mbps Ethernet Network Type C Pd Порта : Поддршка 60w&100w Pd Полнење(Max)Функција : USB 3.0,4 KHD,RJ45,PD Полнење USB hubas потрошувачката на енергија НА ХАРД ДИСКОТ Е Висока,ВЕ Молиме Поврзете го полначот ЗА напојување КОГА Содржината На Хард Не Може Да Се Прочита Нормално Хаб може Да се загрее кога КОРИСТИТЕ,ве молиме не грижете се, ова е нормално И НЕ ВЛИЈАЕ НА РАБОТАТА.Пакет Вклучени : 1*USB Splitterusb Центар со Метар Долг Кабел, 4 Порти Начини USB 3.0 Сплитер Продолжување Центар Адаптер.

За стоката

Слична стока во категоријата

Испорака На енергија 3.0 Технологија : Податоци + Перформанси : докинг станицата ги користи најновите спе�

Школка од легура брзо ја троши топлината, а целиот процес е побезбеден при ниска температура Мултифункц

ПОРТА ЗА БРЗО ПОЛНЕЊЕ : овој центар Од Типот Ц има порта за брзо полнење PD што поддржува брзо полнење ОД 87

USB C ЦЕНТАР СО 4k Pd Полнење, Sd / Микро Читач На Картички, USB 3.0, 3.5 mm Приклучок За Слушалки Тип C...

Складирање што ја менува играта : не дозволувајте вашето складирање да биде декласирано Серијата KIOXIA EXCE

●5gbps Пренос На Податоци со Голема Брзина zfinio USB hub екстензија обезбедува до 5 Gbps брзина на пренос на подат

Широка Компатибилностподдржани Повеќе Уреди, лаптоп интерфејс ТипЦ повеќе не е сингл,лесно да се реши п

Карактеристики : Пренос Со Голема Брзина, Приклучување и Играње, Висока Резолуција, Мултифункционална...

Масовно Проширување : usb c multiport адаптерот го троши Вашиот Mac Book или други лаптоп овозможено USB C порта до 1 H

Напојувањето е 3,0 брз пренос, USB четирипорт центар Поддржете 4 истовремено проширување, проширете 4 USB пор

4 K ГОЛЕМ екран HD, канцеларија аудио и видео HDMI аудио и видео синхронизација може директно да игра HDTV канц

4Во1 ТИПЦ УСБ Центар, 1 3.0 УСБпорта и 3 2.0 УСБпорти го олеснуваат поврзувањето на различни уреди во исто вре

6 ВО1 USB C Центар Масивна Експанзија : Aceele Multiport Адаптерот има напреден чип, ги проширува вашите работни мо�

1111111111111111 Внатрешен интерфејс : Sata I / II Надворешен интерфејс : USB 2.0 & e SATA Максимален капацитет( по залив) : д

4 TURE USB 3.0 Центар : 4 порти на овој мини usb сплитер се сите usb 3.0 додека некои центри може да бидат опремени са

USB центар со 3*USB2.0 порта и 1*тф картичка слот за пренос на податоци и полнење на енергија, проширување на п�

Карактеристики : Истовремено проширување на четири возење на хард диск 1 T, без заостанување и без одложу

€10gbps Пренос на Податоци rshtech USB 3.1 / USB 3.2 Gen 2 Hub со 1 USBC 3.2 и 2 USBa 3.2 порти, обезбедува пренос на датотеки со брз

Тој е опремен со јаже за да спречи загуба и може да се однесе во торба во секое време Тој е компактен и пр�

USB 3.1 ТипC До HDMI Адаптер 4 K USB C Центар со Центар 3.0 2.0 TF Sd Читач Слот PD ЗА USB C Сплитер Специјално Дизајниран з�

4k HDMIкомпатибилен Излез : Поддршка макс 3840*2160 / 30hz резолуција 2 ПОРТА USB 3.0 : до 5gbps стапка на пренос на подат�

①Приклучок и Игра Не е потребен драјвер или софтвер, а дополнителните 4 USB порти може брзо да се користат

Совршено Пренослив : Тенок и лесен дизајн го прави лесно пренослив и заштедува простор на работната пов�

USB 3.1 ТипC Центар За Адаптер 4 K Thunderbolt 3 USB C Центар со Центар 3.0 TF Sd Читач Слот PD [Специјално Дизајниран ЗА Пр�

Пренослива Големина Компактен Дизајн Со Мала Тежина USB Конекторот Може Да Се Ротира 90° / 180° / 270° Степени.

Scroll