Ново
Детска уринарна кора за дизајн на цртани филмови пластични креативни тоалети за тренинг момче, уринарна wallид-hung_urinal Една големина

Детска уринарна кора за дизајн на цртани филмови пластични креативни тоалети за тренинг момче, уринарна wallид-hung_urinal Една

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Материјал : ПП материјал. Дизајн : Симпатична форма на цртан филм со жаби, шарен и креативен дизајн за привлекување деца. Големината на уринарниот : 7,8*5,9*11,8 инчи, погодна за деца стари 8-6 години. 2-во-1 отстранлива изолација_урин торбата е лесна за чистење-удобниот отстранлив сад може да се извади од рамката и да се исчисти на земја. Обука : Овој урина од жаби е совршен додаток за обука на тоалети за вашето мало момче. Вие го учите вашето дете како да се справи со неговите проблеми. Едноставна инсталација : Постојат чаши за вшмукување на задниот дел од вреќата што виси, кои можат лесно да се adsorbed на мазни wallsидови, мала тежина и не е лесно да се испаднат. Материјал : ПП материјал. Дизајн : Симпатична форма на цртан филм со жаби, шарен и креативен дизајн за привлекување деца. Големината на уринарниот : 7,8*5,9*11,8 инчи, погодна за деца стари 8-6 години. 2-во-1 отстранлива изолација_урин торбата е лесна за чистење-удобниот отстранлив сад може да се извади од рамката и да се исчисти на земја. Обука : Овој урина од жаби е совршен додаток за обука на тоалети за вашето мало момче. Вие го учите вашето дете како да се справи со неговите проблеми. Едноставна инсталација : Постојат чаши за вшмукување на задниот дел од вреќата што виси, кои можат лесно да се adsorbed на мазни wallsидови, мала тежина и не е лесно да се испаднат. Опис на производот : Користење на високо квалитетни материјали за ABS и без мирис PP материјал, лесен за чистење на отпорност на отпорност на топлина и ниска температура, преносен, погоден за независност на бебето во домаќинството, подигнете ја здравствената свест на вашето бебе.

За стоката

Слична стока во категоријата

Scroll