Ново
1 3/8 - 24 TPI USA THERE DISH RACH DIE

1 3/8 - 24 TPI USA THERE DISH RACH DIE

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Темата на САД Умира десната рака. Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не контактирате. Постојат различни големини на располагање, но сите не се наведени. Темата на САД Умира десната рака. Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не контактирате. Постојат различни големини на располагање, но сите не се наведени. Темата на САД Умира десната рака.

За стоката

Слична стока во категоријата

Темата на САД Умира десната рака Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не ко

Темата на САД Умира десната рака Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не ко

Метричката десна рака умира Материјал : челик со висока јаглерод Ако има нешто што треба или умира што в�

Спецификации : 1 / 440 UNS Материјал : Челик со алатка за легура Висока цврстина, прецизност Комплетен модел,

Темата на САД Умира десната рака Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не ко

Спецификации : 1 3 / 168 ООН Материјал : Челик со алатка за легура Висока цврстина, прецизност Комплетен мод�

Препорачани големини на барел ОД за навој е 0,5824 мин и 0,5896 макс Материјал : челик со голема брзина Се среќ�

Темата на САД Умира десната рака Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не ко

Голем конус за преклопување Голем конус за преклопување Алатки за прстен од монети, конус за стартување

Темата на САД Умира десната рака Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не ко

Scroll