Ново
Заклучување на вратата од Јах 1 пар

Заклучување на вратата од Јах 1 пар

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 732.80

100% сосема ново. Совршено за спречување на вратите од кабинетот или шкафовите да го погодат wallидот додека се отвораат. Силна во магнетна сила, убава и компактен во структурата, сигурен и издржлив во употреба. Материјал : пластика, метал. Големина : 53*22mm/2.09 "*0.87". 100% сосема ново.ПЕРФЕКТ за спречување на вратите од кабинетот или шкафот да го погодат wallидот додека се отвораат. 0,87 "Големина на заптивка : 53*12mm/2.09"*0,47 "Боја : Сребрена пакет список : 1 x магнетски фати4 x завртки за завртки : 1. Ние исто така продаваме и други фитинзи за кутии за домашна уметност/накит, ако ви треба, ве молиме патронизирајте ја нашата продавница, благодарам 2. 2. големина за рачно мерење, може да има грешка од 0 до 3 мм, припаѓа на нормалниот феномен. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Производ : улов на топка; материјал : метал Боја : сребрен тон; големина : 8,9 x 2 x 2,5см / 3,5 "x 0,79" x 1 "(lwh) Дупка за

Материјал : Не'рѓосувачки челик / чист бакар Спецификација : Прилагодлива горната мушка на вратата...

Боја : 60мм 100% Двојна топка, може да се инсталира на кабинет, шкаф, фиока, врата, итн Идеален додаток за дом�

Име на производот : улов на двојно топка; Материјал : месинг Боја : златен тон; големина : 42 x 11x 8mm / 1.65 "x 0,43"

Апс Фаќање на тампон на амортизерот : усвојува прецизно производство на стабилни карактеристики и голе�

Карактеристики : 100% сосема ново Совршено за спречување на вратите од кабинетот или шкафовите да го пого

Ние складираме низа врата, кутија, кутија, брави и прозорци Фати и брави за високи и ниски безбедносни на

Ролери за железо за лесни врати за складирање Овој производ се продава како кутија (1 кутија : 120 комплети

Долготрајна издржливост : 304 куќишта од не'рѓосувачки челик, специјално дизајнирани да издржат морска у�

Материјал : Пластика и метал Боја : Бела Фаќање на магнетски притисок : Поправање на завртки (не е вклучен

Месинг магнетски улов Сатен хром позлатен Капацитет од 5 килограми Мерки со должина од 21 / 16инчи со ширин

5 Нова врата од багажот се фаќа за вашиот RV или кампер Димензии 2 1 / 2 "L x 9 / 16" W X 1 / 2 "H Не'рѓосувачки челик Си

Инсталирајте ја дупката (издржлива во употреба) Дијаметар : 4мм / 0,2 "; Централно растојание на дупката : (н�

Име на производот : Скриен систем за фаќање Материјал : челик + пластика Боја : Сребрена Големина : 82x23x9mm / 3

Име на производот : (издржлив во употреба) улов на ролери на врати; Нето тежина : (најнова технологија) 30 G..

【Димензија на производот】 Должина на формата : 63мм / 2.48 "; Ширина на форма : 40мм / 1,57"; Висина на формата : 16�

Специјално дизајнираниот клип натоварен со пролет ги држи вратите безбедно и лежи рамни кога не се во у�

Име на производот : (издржлив во употреба) Притиснете ја отворената низа за улов; Нето (најнова технологи

Главна боја : сребрен тон; Нето тежина : 36g Содржина на пакет : 1 x магнетски улов; Име на производот : Магнет

Овие тампони на вратите се специјален систем дизајниран да го забави затворањето на дејството на која б

Боја : Црна Пакетот вклучува : 4 x вшмукување на вратата на кабинетот Заштитете ги вратите од трескање...

Боја : бронза Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Опис Измами на ладни валани челич

Стил А, боја : А (5 парчиња) Пакетот вклучува : 2 x Кабинетот фаќа Белешки : Дали на разликата во поставување�

Димензија на производот : 2.1 "x 1,5" x 1.0 " Земја на потекло : Кина Тежина на ставка : 45.0g Име на боја : не доле св�

Самолепилото обезбедува дополнителна јачина и издржливост, само кора и лепет Не е потребно дупчење...

Хардвер на вратите и брави / хардвер за лизгање на вратата Хардвер на вратите и брави / хардвер за лизг�

Scroll