Ново
Една станица DIY 3 x cupbard врата цврсто месинг тело изникна ролери топката за улов на 10 мм нови

Една станица DIY 3 x cupbard врата цврсто месинг тело изникна ролери топката за улов на 10 мм нови

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 998.40

Ние складираме низа врата, кутија, кутија, брави и прозорци. Фати и брави за високи и ниски безбедносни намени. Бравите за бања може да се најдат во делот за завртки. Големина : 10мм месинг металик цврст месинг тело од не'рѓосувачки челик Пакет Количина : 3 Бренд : One Stop DIY.

За стоката

Слична стока во категоријата

21 / 8 "x 1" Мерење на топката за фаќање на лицето Штрајк мерки 21 / 8 "x 13 / 8" Достапно во низа фини завршувања...

Месинг магнетски улов Сатен хром позлатен Капацитет од 5 килограми Мерки со должина од 21 / 16инчи со ширин

Главна боја : сребрен тон; Нето тежина : 36g Содржина на пакет : 1 x магнетски улов; Име на производот : Магнет

Производ : улов на топка; материјал : метал Боја : сребрен тон; големина : 8,9 x 2 x 2,5см / 3,5 "x 0,79" x 1 "(lwh)...

Големина : 100мм Алуминиум со четкан со САА Слајд завртка Количина на пакувања : 24 Големина : 100мм Алуминиу�

Име на производот : улов на двојно топка; Материјал : месинг Боја : златен тон; големина : 42 x 11x 8mm / 1.65 "x 0,43"

не'рѓосувачки челик Магнетски кабинет улов : Посебно дизајниран да издржи морска употреба, употреба на �

[1] : Пријавете се на Погодно за гардероба, библиотека, кабинет за чевли, ТВ кабинет, биро за пишување, шка�

Име на производот : улов на топката на вратите; материјал : месинг Боја : тон на бакар; целокупна големина

Име на производот : улов на двојно топка; Нето тежина : 22g Содржина на пакет : 1 x улов на двојна топка; Матер

Име на производот : Магнетски улов; Нето тежина : 46g Содржина на пакет : 2 x магнетски улов; Материјал : Не'рѓ

Стил А, боја : А (5 парчиња) Пакетот вклучува : 2 x Кабинетот фаќа Белешки : Дали на разликата во поставување�

Материјал : Не'рѓосувачки челик / чист бакар Спецификација : Прилагодлива горната мушка на вратата Нето

Име на производот : HASP на вратата; материјал : не'рѓосувачки челик Боја : сребрен тон; монтирана дупка Диј�

Се користи за држење на вратите за замав во затворена позиција со скриен систем за заклучување на топка�

Самолепилото обезбедува дополнителна јачина и издржливост, само кора и лепет Не е потребно дупчење Мож�

Тежина : 77g; (издржлива во употреба) Содржина на пакет : 1 x врата (најнова технологија) HASP, 4 завртки за прои�

Материјал : Пластика и метал Боја : Бела Фаќање на магнетски притисок : Поправање на завртки (не е вклучен

Ролери за железо за лесни врати за складирање Овој производ се продава како кутија (1 кутија : 120 комплети

Боја : Црна Пакетот вклучува : 4 x вшмукување на вратата на кабинетот Заштитете ги вратите од трескање...

Отворени оддели за багаж RV Лесна инсталација Вклучува две улоги на вратите по пакет Боја : Поларна бела �

Боја : 10 парчиња Пакетот вклучува : 4 / 6 / 8 / 10pcs x кабинети улоги Заштитете ги вратите од трескање...

Долготрајна издржливост : 304 куќишта од не'рѓосувачки челик, специјално дизајнирани да издржат морска у�

Апс Фаќање на тампон на амортизерот : усвојува прецизно производство на стабилни карактеристики и голе�

Заврши за тесно, безбедно затворање Површинска монтажа за лесна инсталација За вертикални или хоризонт

Боја : 60мм 100% Двојна топка, може да се инсталира на кабинет, шкаф, фиока, врата, итн Идеален додаток за дом�

5 Нова врата од багажот се фаќа за вашиот RV или кампер Димензии 2 1 / 2 "L x 9 / 16" W X 1 / 2 "H Не'рѓосувачки челик...

Специјално дизајнираниот клип натоварен со пролет ги држи вратите безбедно и лежи рамни кога не се во у�

Scroll