Ново
X-Gree 78mm x 30mm двојна намена гума од гумен чекан со црна кожа рачна алатка (78мм x 30mm de doble uso punch гума од гума црна рачна алатка de cuero

X-Gree 78mm x 30mm двојна намена гума од гумен чекан со црна кожа рачна алатка (78мм x 30mm de doble uso punch гума од гума

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Вкупна тежина : 261g; Име на производот : гумен чекан. Содржина на пакет : 1 x гумен чекан; Материјал : пластика, гума, метал. Големина на главата : 78 x 30mm/3 "x 1.2" (l*d); Вкупна должина : 26см/10 ". Големина на шипката : 23 x 13мм/0,9" x 0,5 "(l * d) (Тамањо де ла Бара : 23 x 13 mm/0,9 '' x 0,5 '' (l * d). Боја во боја : Црн, сребрен тон, жолт (боја : негро, тоно плаесто, амарило. Вкупна тежина : 261g; Име на производ : гумен чекан. Содржина на пакет : 1 x гумен чекан; материјал : пластика, гума. Метал. Големина на главата : 78 х 30мм /3 "x 1,2" (l*d); вкупна должина : 26cm/10 ". Големина на шипката : 23 x 13mm/0,9" x 0,5 "(l*d) (Тамањо де ла Бара : 23 x 13 mm/0,9 ' 'x 0,5' '(l * d). Боја : црн, сребрен тон, жолта (боја : негро, тоно плаесто, амарило. 78мм x 30мм со двојна намена гумен чекан црна кожа рачен толдскрипција : Ако сте накит, накит производител или кој било друг вид на жица работник, потребна ви е овој пластичен и гумен чекан со глава што нема да остави ознаки на вашата жица и парчиња мали метали. Главите можат да бидат одвршени за лесна замена ако главата е оштетена. Uso Punch Guber Hammer Black Handheld Tool De Cueropeso Вкупно : 261 G; Nombre del Producto : Martillo de Cauchocontenido del Paquete : 1 x Martillo de Goma; Материјал : Plástico, Caucho, Metaltamaño de la Cabeza : 78 x 30 mm / 3 '' x 1.2 '' (l * d); Долготрајно вкупно : 26 см / 10 '' Тамањо де ла Бара : 23 x 13 mm / 0,9 '' x 0,5 '' (l * d) Боја : Негро, Тоно Плајдо, Амарило.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тип на единица : Поставете Тежина на пакет : 0,3 кг (0,66lb.) Големина на пакетот : 15cm x 9cm x 6cm (5,91in x 3,54in x 2.36in) Тип н

Плачи за дупки со дупки, исто така, може да се користат за проширување на дупката на ланецот Слики за вис�

Вкупна тежина : 70g; Име на производот : Постави за кожни дупки за дупки Содржина на пакетот : 1 x Постави за �

Прецизно пробивање на дупката : Сетот за алатки за кожни работи за ракување со 3 парчиња се карактеризир�

Вкупна големина : (издржлив во употреба) 99 x 17 x 10mm / 3,9 '' (најнова технологија) x 0,67 '' highend производ x 0,4 '' (L*w*H) �

Разновидно занаетчиство од кожа : Со 6 парчиња длето од различни големини, кожен сет на измет е совршен з�

„А„ умре за 1 / 16 “преку 1 / 8“ благ челик Максимален 1 / 8 “не'рѓосувачки челик Користете го E550619 Handy Selfer Elect

Вклучувајќи и повеќе млазници за да се прободат дупки од 2мм до 7мм Сигурен избор за вас Прилагодување на

Име на производот : Панч за кожни дупки; Големина на дупката за удар : 4 x 2mm / 0,16 "x 0,08" (L*W) Вкупна големина : (о

Широк спектар на функции за градежништво и декорација, како што се дупчење со тенка железна плоча, граде

✅ Ставка : Хидрауличен сет на возач на удар ✅ Ставка : Капацитет : 11 Га ✅ Број на парчиња : 13 ✅ Материјал з

Име на производот : Бит за вежбање на хартија за хартија; Карактеристики : Директна дупка за дупчење; Мат�

9 / 16 Поставен за замена за заменски сет за голем сет за само центрирање 9 / 16 Поставен за замена за заменск

Остра точка идеална за ефикасно сечење со минимален напор Крпано тело за безбеден зафат Прецизни флејт�

Дупка за удар (издржлива во употреба) Големина : 10мм / 0,4 "; Вкупна големина : 92 (најнова технологија) x 13mm / 3,6

Опис : Пневматски пиштол пиштол метал рекламирање збор не'рѓосувачки челик светлечки збор за воздухот д

Puncher со единечна дупка Производот доаѓа со компактна големина без да заземе премногу простор Хартиени у

Панч за наводнување : Направено од материјал за трајна употреба Алатка за пробивање : Мал дизајн е прак�

【Детали за производот】 Удирање на дија : 3мм / 0,12инчи; Должина на удирање : 25мм / 0,98инчи; Шанк Дија : 11мм

【Димензија】 10мм во внатрешниот дијаметар кожен печурски дупка 【Мартериски】 Летерски удар нанесена т

【Материјал, големина, форма】 Главниот материјал : Метали; Актуелно масовно тон : сребро; 26 видови на гол�

Име на производот : удар на шуплива дупка; внатрешен дијаметар : 1,5мм / 1 / 16 “(0,06") Големина на дупката (при�

Кожа, ремени, занаети, ткаенини, дупки за дупки и очни капаци, гума, чевли, силикон, картон, седла и слични

Име на производот : шуплива дупка за дупка; Дизајн на дупка за удар : рамна овална форма Големина на дупка

Име на производот : Бит за вежбање хартија; Карактеристики : Дупчка дупка за дупчење; Материјал : Метал...

Овој комплет за дупки за дупки е изработен од висококвалитетен материјал од челична легура, здрав и ост�

Scroll