Ново
X-Gree 78mm x 30mm двојна намена гума од гумен чекан со црна кожа рачна алатка (78мм x 30mm de doble uso punch гума од гума црна рачна алатка de cuero

X-Gree 78mm x 30mm двојна намена гума од гумен чекан со црна кожа рачна алатка (78мм x 30mm de doble uso punch гума од гума

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Вкупна тежина : 261g; Име на производот : гумен чекан. Содржина на пакет : 1 x гумен чекан; Материјал : пластика, гума, метал. Големина на главата : 78 x 30mm/3 "x 1.2" (l*d); Вкупна должина : 26см/10 ". Големина на шипката : 23 x 13мм/0,9" x 0,5 "(l * d) (Тамањо де ла Бара : 23 x 13 mm/0,9 '' x 0,5 '' (l * d). Боја во боја : Црн, сребрен тон, жолт (боја : негро, тоно плаесто, амарило. Вкупна тежина : 261g; Име на производ : гумен чекан. Содржина на пакет : 1 x гумен чекан; материјал : пластика, гума. Метал. Големина на главата : 78 х 30мм /3 "x 1,2" (l*d); вкупна должина : 26cm/10 ". Големина на шипката : 23 x 13mm/0,9" x 0,5 "(l*d) (Тамањо де ла Бара : 23 x 13 mm/0,9 ' 'x 0,5' '(l * d). Боја : црн, сребрен тон, жолта (боја : негро, тоно плаесто, амарило. 78мм x 30мм со двојна намена гумен чекан црна кожа рачен толдскрипција : Ако сте накит, накит производител или кој било друг вид на жица работник, потребна ви е овој пластичен и гумен чекан со глава што нема да остави ознаки на вашата жица и парчиња мали метали. Главите можат да бидат одвршени за лесна замена ако главата е оштетена. Uso Punch Guber Hammer Black Handheld Tool De Cueropeso Вкупно : 261 G; Nombre del Producto : Martillo de Cauchocontenido del Paquete : 1 x Martillo de Goma; Материјал : Plástico, Caucho, Metaltamaño de la Cabeza : 78 x 30 mm / 3 '' x 1.2 '' (l * d); Долготрајно вкупно : 26 см / 10 '' Тамањо де ла Бара : 23 x 13 mm / 0,9 '' x 0,5 '' (l * d) Боја : Негро, Тоно Плајдо, Амарило.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјал : Кожа од кожа е изработена од избран јаглероден челик , овална кожа удар е мала по големина, л

Вкупна тежина : 70g; Име на производот : Постави за кожни дупки за дупки Содржина на пакетот : 1 x Постави за �

Име на производот : Бит за вежбање на хартија за хартија; Карактеристики : Директна дупка за дупчење; Мат�

Содржина на пакетот : 2 парчиња x шуплива хартија вежба, кутија 2 парчиња x; Име на производот : Душка за хар

Може да се удрат картонот, иверицата и пластичните ламинирани лични карти и значки до 40 поени (мил или 1000

✅ Точка : 13 Парче рачен возач на возачот, 16 ga ✅ Ставка : Капацитет : 16 ga ✅ Број на парчиња : 13 ✅ Материјал н�

Тешка должност Пролетниот дизајн додава дополнителна сила за чисти удари Олметална структура, светла �

Главна боја : (издржлив во употреба) сребрен тон; Материјал : Метал Содржина на пакетот : Безобразна вежба

Панч работи на кожа, гума, материјал за заптивка, картонски и помеки метали Внатрешниот удар се одликува

Име на производот : шуплива дупка за дупка; Дизајн на дупка за удар : рамна овална форма Големина на дупка

Рачна машина за Grommet има компактна големина и мала тежина за обезбедување на преносливост Опремено со 500

Име на производот : удар на шуплива дупка; внатрешен дијаметар : 1,5мм / 1 / 16 “(0,06") Големина на дупката (при�

KWTrio 9771 Premium Metal Oval Single Doyn Punch со висок квалитет издржлива елипса дупка за удирање Прирачник за бренд Име н�

Панч за наводнување : Направено од материјал за трајна употреба Алатка за пробивање : Мал дизајн е прак�

Scroll