Ново
Американски Менувач 58269 Комплет За Автоматско Менувач Со Едно Дејство Со 10 Еднократна Рака И Црно Копче За Пренос На Форд Ц4

Американски Менувач 58269 Комплет За Автоматско Менувач Со Едно Дејство Со 10 Еднократна Рака И Црно Копче За Пренос На Форд

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Автоматско менувач со едно дејство; 10 инчи еднократна свиткана рака со црно копче. Нуди сопствени монтирања за пренос. Единствени предни, средни или задни опции за монтирање. Мулти - оска прилагодувања. Вистинска машинска изработка. Копче. Автоматските менувачи на Американската Компанија за Менувачи нудат прилагодени држачи за пренос, уникатни опции за предна, средна или задна монтажа, прилагодувања со повеќе оски и вистинска машинска изработка. Достапно во операција со едно копче или копче за притискање и двојно активирање со странично поместување. Сменете како сакате и користете кое било копче што го сакате.

За стоката

Слична стока во категоријата

Scroll