Ново
Оалк миленичиња снабдува убави миленичиња тунел мачка печатена зелена играчка за маче тунел со играчка игра за забавни полиестерски крпи играчки за разговор

Оалк миленичиња снабдува убави миленичиња тунел мачка печатена зелена играчка за маче тунел со играчка игра за забавни полиестерски

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Цврста конструкција : Оваа играчка за мачки е изработена од ултра силен и отпорен на солза што стои на антиквитети за луди мачки за гребење. Значи, тоа е совршено за една или повеќе мачки. Смешно и здраво : Ова е фантастична играчка за интеракција со вашата мачка за игра и вежбање, да им помогне да останат соодветни и активни, и ментално и физички. Играјте заедно : Две или повеќе мачки играат заедно со оваа играчка, што ќе ја направи мачката посреќна и ќе се зајакне едни со други пријателство. Убав подарок : Ова стапче за мачки е идеален подарок за lубовник на миленичиња или вашата мачка. Одете и донесете повеќе забава на вашите мачки и loversубители на мачки. Без набавка на ризик : Ако има проблем со квалитетот на производот или употребата на производот, ве молиме контактирајте со нас во секое време, веднаш ќе ви испратиме замена или ќе ги вратиме вашите пари за купување. Овие смешни играчки се идеални подароци за задоволување на една мачка или дури и повеќе мачки кои играат и вежбаат. Тоа ќе донесе радост на маче и семејството.

За стоката

Слична стока во категоријата

? Дизајн нагласува】 Мека ткаенина од фланел им дава топлина на мачките Ушите на мачките на играчката се

2 во 1 тунел : Овој склопувачки тунел за мачки е совршена комбинација тунел за мачки и шестоаголник, креат

【Petубови миленичиња】 Тунелот за миленичиња е играчка за мачки мачиња зајаци кученца и мали миленичиња

Можете да се префрлите по волја, да ја користите вашата имагинација за да креирате обрасци...

Помагањето на вашиот најдобар пријател сам да се качи на каучот или креветот е одличен подарок за љубит�

✓ Да може да се издржи солза на солза од 190тите полиестер тафта тафта, завиткана околу рамка со челик, со

Наменето за градители на модели и колекционери на возраст над 170 години Детална пластика Скала модели з�

Површината На Креветот За Тунел За Играње Мачки Е Изработена од Мека, Издржлива и Удобна ткаенина за да �

дизајн : може да се користи како ѓубре за мачки или тунел за играње и спиење на мачки Дрво Дупка" тунел за

Анти лизгачки перформанси Ова е скали за миленичиња погодни за внатрешна и надворешна употреба...

Ткаенина од руно : креветот за мачки цевки е изработен од ткаенина од руно, мека и издржлива, со мат и игр�

Кога ќе ја примите стоката, треба само да го отворите вакуумското пакување, а нашиот сунѓер со висока гу�

Погодно и за други помали миленичиња, исто така Чувајте го едноставното чистење! Со флексибилната струк

Име на производот : креативна платформа скала мода миленичиња Тежина на производот : 45 килограми.Дименз�

Вклучен е еден Тунел (ЖОЛТА Боја) 4 излезни дупки во тунелот (2 дупки имаат овална форма и околу 5 х 6" отвор�

Скали со големина : димензиите На Скалите За Кучиња се 15,7" Л х 34.3" В х 24.4" Х доволно голем за ефикасно трени

Мек и пријатен : ТУНЕЛОТ ЗА МАЧКИ ЛАКИТИ има кадифен школка од ткаенина и облога од полиестерска тафта, с

【Мултифункционален кревет за тунели за мачки】 —hipipet Тунел за мачки Обезбедете ја вашата мачка пријатн

2Чекор : димензиите На Скалите За Кучиња се 15,7" L x 15,7 "W x 11,8" H Секој чекор е 15,7 "x 7,87" Оваа висина им овозможув

Ова е тунел за миленичиња мачки, совршен за сите мали миленичиња, вклучувајќи : зајаци, ферети, заморчиња

21 компјутер Комбинации со голема вредност 21 парчиња играчки за мачки вклучуваат, топка со џингл bellвонче

Кадифен Преклопени Тунели За Мачки За Внатрешни Работи : Тунелот За Мачки Се Кадифни И Пердуви Играчки В

* Премиум материјал : Играчката за тунели за мачки е направена од крпа за дише мрежи Оксфорд, удобна, издр

Простран простор : Големина на производот : 50 x 25cm Овој тунел за игра со мачки нуди одличен простор за да р

?Одличен Подарок За Домашни Миленици : чекорите за миленичиња се спакувани во вакуумска компресија, отв�

Полиестер, челична жица Тунел за миленичиња изработен од врвен материјал, издржлив и практичен за долго

[топка] : отстранлива топка што виси за уживање на мачките 4737см [Криенка] : вашето домашно милениче може д�

● ДВА ВО ЕДНОКомбинира Тунел За Мачки и Подлога Интегриран дизајн за мачки маче, мали кучиња, па дури и з

Добар начин за играње : Со простран тунел, играчка со мекобол Обезбедува време за вежбање и самоначудува

Scroll