Ново
HD Прекинувач Вилушка Кастер Пластични Капа Приклучок Заменува Џон Deere ZTrak Z-Trak-TCA18683, T102419 TCU22376 w/O-Прстен Надградба

HD Прекинувач Вилушка Кастер Пластични Капа Приклучок Заменува Џон Deere ZTrak Z-Trak-TCA18683, T102419 TCU22376 w/O-Прстен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

HD-ПРЕКИНУВАЧ : Инженерски Перформанси. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Прецизна Машинска Точност. ПОДОБРЕНА ПЕЧАТ : О-Прстен Печат Надградба. О-Прстен Доаѓа Претходно Инсталиран. МОЛСКАВИЧНО БРЗО РАКУВАЊЕ : Сите Нарачки Пред 2 часот ЕЛЕК БРОД ИСТИОТ ДЕН. Кастер Вретено Капа нашите Капачиња вклучуваат Надградба На Заптивката О-Прстен.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лесни ролки за лизгање и лесно чистење Тркалата отпорни на абење имаат мазно лизгање со низок шум...

Тежок товар, голем носивост, погоден за големо движење на машината Вклучувајќи 4 парчиња од пакетот, поп�

Тркалце со двојно лежиште : Висина : 95мм дијаметар На Тркалото : 63мм дебелина На Тркалото : 32мм едно носењ�

Тип На Тркало : Челик Тркало Диа.x W : 8x3" Капацитет : 4000 фунти Вкупна Висина : 10.5" 3 / 4" Прецизно Топчесто Лежи�

Тип : багаж тркало Тркало решетката материјал : Најлон Материјал за гуми на тркалата : гума Тежина : околу

Материјал за инјектирање : ПОМ Материјал За Носење : Челик Со Висок Јаглерод Површинска Обработка : Поли�

Изработени од абс материјали, отпорни на абење и издржливи, има долгорочно поседување Леплив дизајн, ин�

5 " / 125мм вртлив рицинус 2 пакет Тешка стрмна плоча за цврстина и издржливост Максимален рејтинг на опто

Лесни ролки за лизгање и лесно чистење Тркалата отпорни на абење имаат мазно лизгање со низок шум...

Бело сиво, 3 инчи ,Медицински тркалца / тркала со сопирачка, завртка М12х25, Неми За Носење, За Електронска о

Висина : 2,3 см / 3,3 см Количина : 4 или 8 парчиња / во собата Материјал : Најлон и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Категори�

Scroll