Ново
SlipGrip Tripod Mount за Apple iPad Air 2 таблет со употреба

SlipGrip Tripod Mount за Apple iPad Air 2 таблет со употреба

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 799.20

1- Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон. 2- Прилагодливи 360 степени за лесно гледање на екранот на телефон. 3- Телефонот за дупки за камера се одржува на место. 5- За да го отстраните телефонот, само притиснете ја горната заоблена чешма додека го поддржувате телефонот од горниот дел од грбот и извадете го. Оваа заграда за лизгање и L во облик на L, компатибилна со стандардна големина на навој со статив 1/4inch-20, му овозможува на уредот да се монтира на статив за стабилно гледање и снимање на рацете. Заградата е добро конструирана и дизајнирана за сила и е совршено дизајнирана за да одговара на вашиот уред snuggly. Конструиран е од висококвалитетна пластика ABS. Овој дизајн произведува силен и цврст држач за компатибилен со статив. Врвна. Веќе мора да го поседувате стативот. Телефон и случај не се вклучени меѓународни нарачки се добредојдени на нарачките за количини се прифаќаат.

За стоката

Слична стока во категоријата

360 ° Бесплатна ротација : Адаптерот за монтирање на телефонскиот статив може да го направи телефонот да �

? [Вклучено] стабилен за употреба додека истовремено се движи наоколу, доволно силен за да го задржи ваши

? [Нежните стабилност] Стендот за селфи на Pivot Track има интелигентни леќи и со можности за следење на лицет�

【Џебно селфи стап со Bluetooth】 само 5,54 мл (помалку од повеќето паметни телефони) и 8,3 "кога се затворени...

1 Селфи Stick го надгради сеопфатниот дизајн : вграден далечински управувач, отпорност на корозија, нема да

Статив Мобилна видео заграда Држач за фотографија Име : Трипод Материјал : Не'рѓосувачки челик...

Многу лесен и удобен за употреба! Само кликнете го вашиот V11 5 G во режим на портрет или пејзаж и започнете

Разновидна платформа : Сметки за паметни телефони може да се монтираат на статив со една од неговите 1 / 4

Рачен стабилизатор на гимбал прилагодлив 8 18,7 см, може да се користи за да се одржат различни големини на

2.Со секогаш ќе бидете : статив за мобилен телефон, мини статив за i Phone, таблет фотоапаратен статив мал, де

1 Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон 2 Прилагодливи 360 степ�

? [Нежните стабилност] Стендот за селфи на Pivot Track има интелигентни леќи и со можности за следење на лицет�

1 Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон 2 Прилагодливи 360 степ�

【Со плоча за брзо ослободување】 Фиксна плоча за брзо ослободување, точен хоризонтален меур брзо означ�

Комплет за статив на Линко Зенит селфи стап 50 инчи со далечински управувач за камера за мобилни телефон�

1 Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон 2 Прилагодливи 360 степ�

Трипод на паметни телефони : Секоја рамна површина, како што се табела, биро Трипод на камера : Усвоен од �

? Работи со уреди со ширина од 2,64 инчи или (6,6 10,16 см), компатибилни со i Phone, користете го за да одржите SSD, Pow

? [Мазна стабилност] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Xiaomi Redmi Note 10 S Selfie Stanie Pivot Track се одликува со и

Квалитет 100% сосема нов, испорака со целосно следење и пристигнува за 8 20 дена Може да биде совршено комп

Силен магнет овој магнет со дијаметар од 3,00 "е дебел 3 / 8" и е оценет за 100 килограми Навистина е силно и не

? [Нежните стабилност] Стендот за селфи на Pivot Track има интелигентни леќи и со можности за следење на лицет�

Материјал TPR : Телефонскиот штанд е изработен од TPR материјал, кој има карактеристики на цврстина и безбе

【Универзален компатибилен】 Овој телефонски статив се одликува со 1 / 4 завртка на горниот дел, и штом то�

Преносен статив за помош на i Phone во мракот ? Bluetooth Selfie Stick Tripod со светлина штанд со статив на i Phone со далеч�

? [Нежните стабилност] Стендот за селфи на Pivot Track има интелигентни леќи и со можности за следење на лицет�

[Одвојување безжичен далечински управувач] Безжичниот далечински парови на Bluetooth веднаш со паметни тел�

Scroll