Ново
Вернлан Девојки Секвенци Гимнастички Трико Деца Долги Ракави Метални Атлетски Комбинезон За Изведба Танцување

Вернлан Девојки Секвенци Гимнастички Трико Деца Долги Ракави Метални Атлетски Комбинезон За Изведба Танцување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1508.80

50% Полиестер, 50% Бронзирање Крпа. Изработена од кожа-пријателска и брза сува ткаенина, дише и без брчки, удобна и мека за носење. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Рачно миење и закачување суво. Дизајни на трико со тркалезен врат и долг ракав, прекрасен принт и крпеница во метална боја, стил на бојлег. Добра еластична ткаенина убаво прицврстена со телото и нема ограничување на движењето. Модниот дизајн ја прави девојката попривлечна. Погоден за танцување, Јога, гимнастика, фитнес, балет, сценски перформанси или обука на часови и други активности. Комплетот Вклучува : 1 парче Трико Состојба : Ново Со Материјал За Ознака : 50% Полиестер, 50% Ознака За Бронзирање Крпа Бр.- /- - - Препорачана Големина-|Должина|-Градите|Половината- - - - | - - - - Должина На Ракавот -4|-4 Години|17.5"/45см|-20.5"/52.5 цм-|19"/48см|14"/36см -6|-6 Години|19"/48.5 цм|-22.5"/57.5 цм-|-20.5"/52см-|-15.5"/40см- -8|-8 Години|20.5"/52см|-24.5"/62.5 цм-|22"/56см|17"/44см -10-|10 Години|-21.5"/55.5 цм-|-26.5"/67.5 цм-|-23.5"/60см-|-18.5"/48см- -12-|12 Години|-23"/59см-|-28.5"/72.5 цм-|25"/64см|-20.5"/52см- -14-|14 Години|-24.5"/62.5 цм-|-30.5"/77.5 цм-|-26.5"/68см-|22"/56 см.

За стоката

Слична стока во категоријата

89% Полиестер, 11% Спандекс Изработени од висококвалитетен материјал, мека, еластична и удобна облека...

80% Полиестер, 10% Спандекс, 10% Најлон Деца Девојки Трико Со Шорцеви Поставени За Танц Табелата со големина

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење и Миење Раце ●Девојки Трико : Девојки кои сон

Памук + Чипка + Спандекс Кука и затворање На Очите Миење Раце Само Едно парче женски балетски танц трико �

95% Памук, 5% Спандекс Произведено во САД Или Увезено Повлечете го затворањето Миење Раце Само...

100% Полиестер Повлечете го затворањето Миење Раце Само Деца Девојки Божиќ Бонбони Трска Костим 2022 Божиќ�

85% Полиестер, 15% Спандекс Деца Девојки Трико Со Шорцеви За Танц Табелата со големина значи возрасни опсе�

90% Полиестер, 10% Спандекс Мрежа Изработен од висококвалитетен материјал, лесен по тежина, дише, мек и удо�

90% Полиестер, 10% Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Изработен од мека ткаенина, дише, приј

60% Полиестер, 20% Мрежа, 20% Секвенца Повлечете го затворањето Миење Раце Само Женски Пенливи Светки Без Ра�

80% Полиестер, 20% Бронзирање Крпа Изработен од висококвалитетен материјал, лесен по тежина, ткаенина пого

70% Полиестер, 30% Мрежа Затворање на патент Миење Раце Само Изработен од мека ткаенина, дише, пријателски �

90% Најлон, 10% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Тенк трико Целосна предна поста�

Најлон+Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Деца Девојки Стојат Јака Без Ракави Отворен Г�

Повлечете го затворањето Миење Раце Само БИДЕТЕ УДОБНИ : нашите трико за гимнастика ги следат националн

90% Полиестер, 10% Спандекс Деца Девојки Кристал Танц Гимнастички Танц Трико Фигура Уметничко Лизгање Ком�

68% Спандекс, 32% Бронзирање Крпа Изработен од висококвалитетен материјал, мала тежина, мек, дише и удобен �

Полиестер Затворање на кука и Јамка Миење Раце Само Трико е направен од полиестерски материјал, се преп�

80% Полиестер, 20% Спандекс Мрежа Повлечете го затворањето Миење Раце Само Изработен од висококвалитетен �

Scroll