Ново
Капезио Девојки Принцеза Тенк Трико

Капезио Девојки Принцеза Тенк Трико

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

90% Памук, 10% Ликра Спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Широк ремен принцеза резервоарот трико. Целосна предна постава. Душо деколте со стиснат преден и исправен грб. Балетска нога линија. Принцеза шевовите. Капезио памучни класици идеални за студиски фустан и перформанси. Новата памучна Ткаенина Lycra® spandex нуди подобра покриеност со мека рака и чиста заситена боја. Широко тестирање на абење и внимание на деталите обезбедуваат совршено вклопување и удобност.

За стоката

Слична стока во категоријата

88% Памук, 12% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско перење ладно, сушење на рацете, без белило Предна

Предвремено затворање Миење Раце Само Материјал : 20% Еластан+80% Полиамид;мека и пријателска за Кожата,ра�

90% Полиестер, 10% Спандекс Изработен од висококвалитетен материјал, мек, еластичен и удобен за носење Све�

Најлон+Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Деца Девојки Стојат Јака Без Ракави Отворен Г�

Полиестер, Спандекс, Чипка Трико е направен од полиестер и спандекс материјал, миење раце Табелата со го

90% Полиестер, 10% Спандекс Мрежа Изработен од висококвалитетен материјал, лесен по тежина, дише, мек и удо�

60% Полиестер, 20% Мрежа, 20% Секвенца Повлечете го затворањето Миење Раце Само Женски Пенливи Светки Без Ра�

80% Полиестер, 20% Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Деца Девојки Трико Со Шорцеви За Танц.

Оваа цврста ткаенина може да издржи превртувања и разделувања Изберете Оберзе за удобна и професионалн

89% Полиестер, 11% Спандекс Изработени од висококвалитетен материјал, мека, еластична и удобна облека Тесн

80% Полиестер, 20% Бронзирање Крпа Изработен од висококвалитетен материјал, лесен по тежина, ткаенина пого

85% Полиестер, 15% Спандекс Деца Девојки Едно Парче Долги Ракави Ѕвезди Печати Балет Танц Трико Боди...

85% Полиестер, 15% Спандекс Изработени од квалитетна ткаенина, дише и погодна за кожата, удобна за носење...

Scroll