Ново
Мизуно Машки Возач На Бранови 24 Чевли За Трчање

Мизуно Машки Возач На Бранови 24 Чевли За Трчање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1438.40

Увезени. Гумен ѓон. Вратило мери приближно низок врв од лак. Мизуно Бран : брановата Плоча Мизуно ја дисперзира енергијата од удар во поширока област обезбедувајќи стабилна платформа и супериорно амортизирање. U4ic Midsole : обезбедува оптимално намалување на ударите, издржливост и супериорно возење. иновативно лесен, добро амортизиран, одговорен и еластичен. Непречено возење : создава непречена транзиција од пета до пети на секој чекор. Надворешен ѓон X10 : издржлива јаглеродна гума што овозможува подолго абење. Енергетска пена : Енергетската пена Мизуно е поодговорна и има повеќе еластични квалитети во споредба со поранешните ТЕХНОЛОГИИ ЕВА - У4иќ и У4икс. Возач на бранови 24 има двојна сложена средна ѓон со Користење На U4ic и технологии за енергетска пена за непречено и еластично возење. Технологијата за амортизирање На Бранови мизуно обезбедува ултра мека удобност при супер сигурно вклопување, заедно со лесен и дише мрежест горен дел за да понуди контролирани температури и врвни непоколебливи перформанси.

За стоката

Слична стока во категоријата

Увезени Гумен ѓон Полесна, Помека и Побрза : новата помека формула PWRRUN значи подебел куп амортизирање со

100% Текстилна Синтетика Гумен ѓон Женски чевли за трчање од најдобра класа изградени за максимална удоб�

синтетички текстил Гумен ѓон најк фк хипервеном 2 средно машки тренери 747140 патики чевли Бесплатниот Хип

Увезени Гумен ѓон Менс амортизирани лизгачки чевли со изглед на тркачи, направени со рециклирани матер�

Наполнетиот среден ѓон за Амортизирање користи пена обликувана со компресија за крајна реакција и издр

100% Синтетички Увезени Гумен ѓон Вратило мери приближно низок врв од лак МИЗУНО БРАН : Бранот го поставув

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон ОВОЈ МАШКИ ЧЕВЕЛ Е ЗА : Тркачи кои бараат непречено возење, со о�

Увезени Гумен ѓон Полесен и помазен на секој чекор од патот : со помека, полесна формула PWRRUN и повеќе зак�

ткаенинаисинтетички Гумен ѓон ЗАСЕКОГАШ ПОДОБРО : ПУМА постојано притиска да биде подобра отколку што �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Произведено во САД или Увезено Гуме

Гумен ѓон Амортизирањето на средниот ѓон од свежа Пена е прецизно дизајнирано за да овозможи ултраамор�

100% Синтетички Гумен ѓон Стилски синтетички горен дел Мека средна ѓон за удобност Обликувана пета за да �

Гумен ѓон Nexkin mesh горниот : Го Подобрува протокот на воздух за да им помогне на нозете да бидат ладни Стаб�

Увезени Гумен ѓон Дише, лесен растојание мрежа горниот обезбедува целосна удобност Надворешниот броја�

Дише, лесен инженерски мрежен горен дел за целосна удобност Луксузни калапи За чорапи Од пена на вашата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Увезени Гумен ѓон Инженерскиот мре�

Гумен ѓон Пена среден ѓон Гумен надворешен ѓон Лого лепенка на поместен јазик Двојно влечењејазиче на о

Увезени Гумен ѓон Контакт СО земја амортизирањето НА ЕВА ја зголемува удобноста без додавање дополните

ткаенина Синтетички ѓон Патики кои се големи за удобност Затворање на чипка Плетете текстилен горен де�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Гумен ѓон Најк Ер Пегаз 83 се враќа и

Гумен ѓон Жени НА ОБЛАК 3 : : Оди напред, ослободете ја брзината! Ќе летате како ветрот, додека добивате мн�

Гумен ѓон Горните карактеристики нешие изградба за елегантен одговара и се чувствуваат Инженеринг мре�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Увезени Гумен ѓон...

синтетичкиимрежа Гумен ѓон Хока Еден Женски Чевли Чевли За Трчање Дива Сина / Цитрус Синтетички & Мрежа..

Најк Слободен РН Flyknit 2018 Машки Чевли За Трчање е најлесниот во бесплатното семејство RN...

Увезени Етилен Винил ацетат единствен ①Совет За купување Повеќето предлози за големина што ги добивме

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Среден врвен дизајн за подобрена поддршка на глуждот :...

Увезени Гумен ѓон кожа / синтетички / текстил везени логоа на јазик, четвртина, кутија за прсти и броја�

Scroll