Ново
Под Оклоп Жените Ховр Бесконечна 3 Трчање Чевли

Под Оклоп Жените Ховр Бесконечна 3 Трчање Чевли

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1204.80

Увезени. Гумен ѓон. Инженерскиот мрежест горен дел е исклучително лесен и дише, со стратешка поддршка каде што ви треба. Внатрешен бројач за потпетици за дополнителна поддршка што помага да се задржи задниот дел на стапалото заклучен на место. Калапи ЗА СОКЛИНЕР ЕВА со целосна должина до стапалото, елиминирајќи го лизгањето и обезбедувајќи идеална удобност под нозете. Анатомски поставени, длабоки флексибилни жлебови нудат соодветна флексибилност во клучните области. Јаглеродни гумени мешунки под петицата даваат поголема влечна сила и издржливост во ударните зони со голем удар. СЕ ПОВРЗУВА СО UA mapmyrun® : ги следи и анализира вашите метрики за трчање за да ви помогне да бидете подобар тркач. UA hovr ® технологијата обезбедува "чувство на нулта гравитација" за одржување на враќањето на енергијата што помага да се елиминира влијанието. Мрежеста Мрежа за компресија содржи и калапи UA hovr ® пена за да ја врати енергијата што ја вложувате. Инженерскиот мрежест горен дел е исклучително лесен и дише, со стратешка поддршка каде што ви треба. Внатрешен бројач за потпетици за дополнителна поддршка што помага да се задржи задниот дел на стапалото заклучен на место. Калапи ЗА СОКЛИНЕР ЕВА со целосна должина до стапалото, елиминирајќи го лизгањето и обезбедувајќи идеална удобност под нозете.

За стоката

Слична стока во категоријата

ткаенина Гумен ѓон Текстил горниот Затворање со врвки Мемори пенаамортизирана подножје за удобност...

мрежа Гумен ѓон Cloud Tec обезбедува крајната амортизација искуство Но, Во На секогаш бараме повеќе...

Гумен ѓон Земете сила со Најк Воздух Зум пегаз 38 чевли Обезбедување на вклопување сакано од тркачите...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Увезени Гумен ѓон Најновата Одредб�

Увезени Гумен ѓон Амортизирани Чевли за Трчање : технологијата АБЗОРБ среден ѓон кај овој тркач го апсо�

Гумен ѓон Горните карактеристики нешие изградба за елегантен одговара и се чувствуваат...

Увезени Гумен ѓон МАТРИЦА ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ НА ТРИАГОЛНИКОТ НА КПУ : предниот дел на ѓонот е изработен од у�

Произведено во САД Или Увезено Гумен ѓон Произведено во САД Или Увезено Гумен ѓон На brooks® hyperion ELITE II трка

Најк Слободен РН Flyknit 2018 Машки Чевли За Трчање е најлесниот во бесплатното семејство RN Горниот дел сличе

Гумен ѓон Гумен ѓон Најк комбинираше две генерации технологија Ер МаксЕр Вапормакс и Ер Макс 360 за да со�

Увезени ОВОЈ МАШКИ ЧЕВЕЛ Е ЗА : Левитат 5 ГТС е совршен За тркачи кои сакаат максимално враќање на енерги�

Гумен ѓон Машки чевли изградени за приградскиот тркач ФЛЕКСИБИЛЕН ГОРЕН ДЕЛ : мекиот текстилен горен де

Гумен ѓон Амортизирање НА ПЕНА : Обезбедува лесна апсорпција на удар Технологија НА ВОДИЧ : заоблениот д

Гумен ѓон Текстилен горен дел што дише со конструкција на јазикот Текстилна постава што дише за абење б�

Гумен ѓон Мрежестиот и кожниот горен дел што дише ги одржува вредните стапала ладни Поместена јака со н�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Увезени Гумен ѓон Полесен и помазен на секој чекор од патот : со помека, полесна формула PWRRUN и повеќе зак�

ткаенина Синтетички ѓон Патики кои се големи за удобност Затворање на чипка Плетете текстилен горен де�

Увезени Гумен ѓон кожа / синтетички / текстил везени логоа на јазик, четвртина, кутија за прсти и броја�

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Инженерски плетен горен дел : Ја Подобрува дишењето Најмалку 50%

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Гумен ѓон Најк Ер Пегаз 83 се враќа и

синтетички текстил Гумен ѓон најк фк хипервеном 2 средно машки тренери 747140 патики чевли Бесплатниот Хип

Scroll