Ново
АСИК Женски Гел-Тврдат 8 Чевли За Трчање

АСИК Женски Гел-Тврдат 8 Чевли За Трчање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 879.20

Произведено во САД или Увезено. вештачки ѓон. Амортизирање на технологијата на гел за задно стапало : Ја Подобрува апсорпцијата на ударот и создава помеко чувство при удар на стапалото. Жакард мрежа горниот : Го Подобрува протокот на воздух. Ортолит соклинер : Нуди одличен чекор-во удобност. Флексни жлебови во надворешниот ѓон : Подобрете ја флексибилноста. Синтетички шиење на преклопувањата : Ја Подобрува поддршката. Чевелот за трчање СО ГЕЛ-CONDEND 8 (Широк) обезбедува добро амортизирање, поддршка и издржливост.Горниот дел од жакардната мрежа се протега со природното движење на стапалото и создава удобно вклопување. Во меѓувреме, синтетичкото шиење на преклопите помага да се создаде подножје за поддршка.Средниот ѓон има технологија ЗА гел и амортизација НА ЗАСИЛУВАЧ. Овие технологии помагаат да се зголеми издржливоста додека се создава помеко чувство под нозете.

За стоката

Слична стока во категоријата

Гумен ѓон Земете сила со Најк Воздух Зум пегаз 38 чевли Обезбедување на вклопување сакано од тркачите...

синтетичкииткаенина Увезени Гумен ѓон ЦЕЛ : Топо атлетски машки прекрасни 4 чевли се специјално дизајни

Увезени ОВОЈ МАШКИ ЧЕВЕЛ Е ЗА : Левитат 5 ГТС е совршен За тркачи кои сакаат максимално враќање на енерги�

Увезени Гумен ѓон Цел пол : машки Најк Флекс Тркач има еластичен дизајн на лизгање кој лесно се става и с�

Увезени Гумен ѓон Ткаенина : Структурирана силуета / веганска кожа Гумен ѓон Рефлектирачки акценти, ле�

Произведено во САД Или Увезено Гумен ѓон Произведено во САД Или Увезено Гумен ѓон На brooks® hyperion ELITE II трка

100% Синтетички Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Амортизирање НА ЕКСПЛОЗИЈАТА НА ФФ : Создава лес�

ткаенина Гумен ѓон Текстил горниот Затворање со врвки Мемори пенаамортизирана подножје за удобност...

Наполнетиот среден ѓон за Амортизирање користи пена обликувана со компресија за крајна реакција и издр

Увезени Гумен ѓон Полесен и помазен на секој чекор од патот : со помека, полесна формула PWRRUN и повеќе зак�

синтетички текстил Гумен ѓон најк фк хипервеном 2 средно машки тренери 747140 патики чевли Бесплатниот Хип

Scroll