Ново
АСИКС Машки Гел-Кумулус 24 Чевли За Трчање

АСИКС Машки Гел-Кумулус 24 Чевли За Трчање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

100% Синтетички. Произведено во САД или Увезено. Гумен ѓон. Амортизирање НА ЕКСПЛОЗИЈАТА НА ФФ : Создава лесна апсорпција на удар и враќање на енергијата што реагира. Систем За Амортизирање На Технологијата На Гел за задно стапало И Предно Стапало : Го Ослабува шокот за време на фазите на удар и исклучување на прстите и овозможува движење во повеќе рамнини додека стапалото преминува низ циклусот на одење. Карактеристиката за 3Д КОНСТРУКЦИЈА на ПРОСТОРОТ специфична ЗА полот се однесува на различни стапки на компресија : . Инженерска мрежа горна : Ја Подобрува дишењето. Рефлектирачки акценти : Ја Подобрува видливоста во услови на слаба осветленост. Обезбедува мек чекор-во удобност. Создава лесна апсорпција на удар и одговорно враќање на енергијата. Го ослабува шокот за време на фазите на удар и пети и овозможува движење во повеќе рамнини додека стапалото преминува низ циклусот на одење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Наполнетиот среден ѓон за Амортизирање користи пена обликувана со компресија за крајна реакција и издр

Увезени Гумен ѓон Амортизирани Чевли за Трчање : технологијата АБЗОРБ среден ѓон кај овој тркач го апсо�

Увезени Гумен ѓон Дише, лесен растојание мрежа горниот обезбедува целосна удобност Надворешниот броја�

Гумен ѓон Машки чевли изградени за приградскиот тркач ФЛЕКСИБИЛЕН ГОРЕН ДЕЛ : мекиот текстилен горен де

Увезени Етилен Винил ацетат единствен ①Совет За купување Повеќето предлози за големина што ги добивме

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Произведено во САД или Увезено...

Гумен ѓон Гумен ѓон Најк комбинираше две генерации технологија Ер МаксЕр Вапормакс и Ер Макс 360 за да со�

Гумен ѓон Земете сила со Најк Воздух Зум пегаз 38 чевли Обезбедување на вклопување сакано од тркачите Че�

Увезени Гумен ѓон Полесен и помазен на секој чекор од патот : со помека, полесна формула PWRRUN и повеќе зак�

Гумен ѓон Пена среден ѓон Гумен надворешен ѓон Лого лепенка на поместен јазик Двојно влечењејазиче на о

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Среден врвен дизајн за подобрена поддршка на глуждот : Техноло�

Почитувани Кралица, Ве Молиме Прочитајте Ја Табелата Со Големини Пред Нарачката.Дали сте загрижени дек�

Гумен ѓон Жени НА ОБЛАК 3 : : Оди напред, ослободете ја брзината! Ќе летате како ветрот, додека добивате мн�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Увезени Гумен ѓон Инженерскиот мре�

100% Синтетички Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон МИЗУНО ЕНЕРЗИ( ПЕНА) : Нуди разноврсност во негов�

50% Синтетички, 50% Мрежа Увезени Гумен ѓон Синтетички / решетката горниот Одговорен ева среден ѓон со АБЗ

Мрежа Увезени Гумен ѓон Ткаенина : Перформанси мрежа Гумен ѓон Рефлектирачки акценти, лесен дизајн, Амо�

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон ОВОЈ МАШКИ ЧЕВЕЛ Е ЗА : Тркачи кои бараат непречено возење, со о�

Гумен ѓон Гумен ѓон Рибок е основан од една од најдобрите можни причини : спортистите сакаа да трчаат по�

Scroll