Ново
ASICS Женски Noosa ТРИ 14 Чевли За Трчање

ASICS Женски Noosa ТРИ 14 Чевли За Трчање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2079.20

Гумен ѓон. Амортизирање НА ПЕНА : Обезбедува лесна апсорпција на удар. Технологија НА ВОДИЧ : заоблениот дизајн на ѓонот и цврстото предно стапало на нашата технологија ЗА ВОДИЛКА ја намалуваат флексијата на глуждот и обезбедуваат зона за слетување што апсорбира удари за да го намалат заморот на другите мускули на нозете и да ја зголемат ефикасноста на тркачот. Инженерска мрежа горна : Ја Подобрува дишењето. Ахар Плус Надворешен Ѓон : Стратешки позициониран во критичните области на надворешниот ѓон, ова исклучително издржливо соединение е 50% потрајно од стандардната Гума Со Висока Абразија АСИКС. Соклинер за боја на раствор : Sockliner се произведува со процес на боење со раствор што ја намалува употребата на вода и емисиите на јаглерод.

За стоката

Слична стока во категоријата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Увезени Гумен ѓон Инженерскиот мре�

Гумен ѓон Nexkin mesh горниот : Го Подобрува протокот на воздух за да им помогне на нозете да бидат ладни...

Увезени Гумен ѓон МАЗНИ ПАТИКИ : Подигнете го вашето искуство со трчање со духот На Брукс 14 чевли за трча

Наполнетиот среден ѓон за Амортизирање користи пена обликувана со компресија за крајна реакција и издр

Гумен ѓон Гумен ѓон Рибок е основан од една од најдобрите можни причини : спортистите сакаа да трчаат по�

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Инженерски плетен горен дел : Ја Подобрува дишењето Најмалку 50%

Гумен ѓон Машки чевли изградени за приградскиот тркач ФЛЕКСИБИЛЕН ГОРЕН ДЕЛ : мекиот текстилен горен де

Гумен ѓон Гумен ѓон Најк комбинираше две генерации технологија Ер МаксЕр Вапормакс и Ер Макс 360 за да со�

Амортизирањето НА PWRRUN ви дава еластично враќање на енергијата и многу издржливост Проширениот медијал�

100% Синтетички Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Амортизирање НА ЕКСПЛОЗИЈАТА НА ФФ : Создава лес�

Увезени Гумен ѓон Цел пол : машки Најк Флекс Тркач има еластичен дизајн на лизгање кој лесно се става и с�

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон ОВОЈ ЖЕНСКИ ЧЕВЕЛ Е ЗА : Хиперион Макс обезбедува неутрална под

ткаенина Гумен ѓон Текстил горниот Затворање со врвки Мемори пенаамортизирана подножје за удобност...

Гумен ѓон Земете сила со Најк Воздух Зум пегаз 38 чевли Обезбедување на вклопување сакано од тркачите...

100% Синтетички Увезени Гумен ѓон Амортизирање НА ЕКСПЛОЗИЈАТА НА ФФ : Создава лесна апсорпција на удар и

Гумен ѓон Жени НА ОБЛАК 3 : : Оди напред, ослободете ја брзината! Ќе летате како ветрот, додека добивате мн�

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Среден врвен дизајн за подобрена поддршка на глуждот :...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Гумен ѓон Најк Ер Пегаз 83 се враќа и

Гумен ѓон УЛТРА УДОБНИ ЧЕВЛИ СО ИЗГЛЕД СО ВИСОКА ВИДЛИВОСТ Спорт текстилна мрежа горниот за удобност и �

Гумен ѓон Детали за производот Гумата на надворешниот ѓон додава издржливост И влечење Традиционалнат�

50% Синтетички / 50% Мрежа Увезени Гумен ѓон Врвни Перформанси Чевли За Трчање : Чевелот за Трчање 1540v3 е изр�

Увезени Етилен Винил ацетат единствен ①Совет За купување Повеќето предлози за големина што ги добивме

Scroll