Ново
Адидас Машки Ла Тренер Iii Атлетски Чевли За Патики

Адидас Машки Ла Тренер Iii Атлетски Чевли За Патики

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Гумен ѓон. УЛТРА УДОБНИ ЧЕВЛИ СО ИЗГЛЕД СО ВИСОКА ВИДЛИВОСТ. Спорт текстилна мрежа горниот за удобност и дишење. Заварените преклопувања даваат класичен изглед. Гумен надворешен ѓон. Акцентиран со рефлектирачки ленти и врвки. Засили ја играта СО ТРЕНЕРОТ НА ЛА ТРЕТИ од Оригиналите на адидас. Овие тренери имаат горниот дел од текстилната мрежа за дишење и удобно носење. Заварени преклопувања го нагласуваат горниот дел за класичен изглед. Рефлектирачките ленти и врвки додаваат на безвременскиот стил. Контрастните приклучоци го комплетираат изгледот.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% Синтетички Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Амортизирање НА ЕКСПЛОЗИЈАТА НА ФФ : Создава лес�

Гумен ѓон Увезени Затворање на чипка Пад на средниот ѓон : 10 мм (пета : 22 мм / предно стапало : 12 мм) Доверб�

50% Синтетички / 50% Мрежа Увезени Гумен ѓон Врвни Перформанси Чевли За Трчање : Чевелот за Трчање 1540v3 е изр�

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон ОВОЈ ЖЕНСКИ ЧЕВЕЛ Е ЗА : Хиперион Макс обезбедува неутрална под

Почитувани Кралица, Ве Молиме Прочитајте Ја Табелата Со Големини Пред Нарачката.Дали сте загрижени дек�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Гумен ѓон Најк Ер Пегаз 83 се враќа и

100% Синтетички Увезени Гумен ѓон Амортизирање НА ЕКСПЛОЗИЈАТА НА ФФ : Создава лесна апсорпција на удар и

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Увезени Гумен ѓон Инженерскиот мре�

Увезени Гумен ѓон МАЗНИ ПАТИКИ : Подигнете го вашето искуство со трчање со духот На Брукс 14 чевли за трча

ткаенина Гумен ѓон Текстил горниот Затворање со врвки Мемори пенаамортизирана подножје за удобност...

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон ОВОЈ МАШКИ ЧЕВЕЛ Е ЗА : Тркачи кои бараат непречено возење, со о�

Увезени Гумен ѓон Вратило мери приближно низок врв од лак Мизуно Бран : брановата Плоча Мизуно ја диспер

Увезени Етилен Винил ацетат единствен ①Совет За купување Повеќето предлози за големина што ги добивме

Гумен ѓон Амортизирање НА ПЕНА : Обезбедува лесна апсорпција на удар Технологија НА ВОДИЧ : заоблениот д

Произведено во САД или Увезено вештачки ѓон Амортизирање на технологијата на гел за задно стапало : Ја П

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Гумен ѓон Машки чевли за трчање со ф

Увезени Гумен ѓон Инженерскиот мрежест горен дел е исклучително лесен и дише, со стратешка поддршка кад

Scroll