Ново
Брукс Женски Хиперион Макс Неутрален Чевли За Трчање

Брукс Женски Хиперион Макс Неутрален Чевли За Трчање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Произведено во САД или Увезено. Гумен ѓон. ОВОЈ ЖЕНСКИ ЧЕВЕЛ Е ЗА : Хиперион Макс обезбедува неутрална поддршка за тркачите кои сакаат да тренираат најбрзо и имаат потреба од опрема за изведба за да ги подготват за денот на трката. МЕКО АМОРТИЗИРАЊЕ : средниот ѓон е конфигуриран со амортизирање на БЛИЦ со азот, лесна ДНК, која е многу одговорна и враќа енергија додека се прилагодува на вашиот чекор. БЕЗБЕДНО ВКЛОПУВАЊЕ : истегнатиот горен и 3д Фит Печатење обезбедуваат дополнителна структура за држење на стапалото на место, истовремено обезбедувајќи оптимален проток на воздух. ЗАШТИТА : Опремена со значителна пена од среден ѓон за да помогне да се апсорбира влијанието преку вашите најтешки тренинзи - за да можете порано да преземете уште една напорна тренинг сесија. БРЗИ ТРАНЗИЦИИ : петицата и палецот на средниот ѓон се уникатно закривени за да ве придвижат напред, додека надворешниот ѓон Од Зелена Гума помага при брзи, без напор транзиции. Произведено во САД или Увезено. Гумен ѓон. ОВОЈ ЖЕНСКИ ЧЕВЕЛ Е ЗА : Хиперион Макс обезбедува неутрална поддршка за тркачите кои сакаат да тренираат најбрзо и имаат потреба од опрема за изведба за да ги подготват за денот на трката. МЕКО АМОРТИЗИРАЊЕ : средниот ѓон е конфигуриран со амортизирање на БЛИЦ со азот, лесна ДНК, која е многу одговорна и враќа енергија додека се прилагодува на вашиот чекор. БЕЗБЕДНО ВКЛОПУВАЊЕ : истегнатиот горен и 3д Фит Печатење обезбедуваат дополнителна структура за држење на стапалото на место, истовремено обезбедувајќи оптимален проток на воздух. ЗАШТИТА : Опремена со значителна пена од среден ѓон за да помогне да се апсорбира влијанието преку вашите најтешки тренинзи - за да можете порано да преземете уште една напорна тренинг сесија. БРЗИ ТРАНЗИЦИИ : петицата и палецот на средниот ѓон се уникатно закривени за да ве придвижат напред, додека надворешниот ѓон Од Зелена Гума помага при брзи, без напор транзиции.

За стоката

Слична стока во категоријата

Гумен ѓон Спортски чевли Влечење и отпор Најк Обнови амортизацијата обезбедува еластичност и удобност.

Почитувани Кралица, Ве Молиме Прочитајте Ја Табелата Со Големини Пред Нарачката.Дали сте загрижени дек�

Гумен ѓон Жени НА ОБЛАК 3 : : Оди напред, ослободете ја брзината! Ќе летате како ветрот, додека добивате мн�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Произведено во САД или Увезено...

Гумен ѓон Земете сила со Најк Воздух Зум пегаз 38 чевли Обезбедување на вклопување сакано од тркачите...

Гумен ѓон Гумен ѓон Рибок е основан од една од најдобрите можни причини : спортистите сакаа да трчаат по�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Гумен ѓон Машки чевли инспирирани о

синтетичкиимрежа Гумен ѓон Хока Еден Женски Чевли Чевли За Трчање Дива Сина / Цитрус Синтетички & Мрежа..

Гумен ѓон Увезени Затворање на чипка Пад на средниот ѓон : 10 мм (пета : 22 мм / предно стапало : 12 мм)...

50% Синтетички / 50% Мрежа Увезени Гумен ѓон Врвни Перформанси Чевли За Трчање : Чевелот за Трчање 1540v3 е изр�

Гумен ѓон Амортизирање НА ПЕНА : Обезбедува лесна апсорпција на удар Технологија НА ВОДИЧ : заоблениот д

Најк Слободен РН Flyknit 2018 Машки Чевли За Трчање е најлесниот во бесплатното семејство RN Горниот дел сличе

Увезени Гумен ѓон Полесна, Помека и Побрза : новата помека формула PWRRUN значи подебел куп амортизирање со

Гумен ѓон Пена среден ѓон Гумен надворешен ѓон Лого лепенка на поместен јазик Двојно влечењејазиче на о

Гумен ѓон Nexkin mesh горниот : Го Подобрува протокот на воздух за да им помогне на нозете да бидат ладни...

Scroll